Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dignitas vs E-frag

E-frag są ostatnio w formie, ale jednak Dignitas jest tutaj bardziej doświadczoną drużyną.

Mecz wyrównany, ale moim zdaniem mecz jest po stronie Dignitas, prezentują silną drużynę i powinni być górą.

 

zphl1.png

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Dignitas vs E-frag

E-frag są ostatnio w formie, ale jednak Dignitas jest tutaj bardziej doświadczoną drużyną.

Mecz wyrównany, ale moim zdaniem mecz jest po stronie Dignitas, prezentują silną drużynę i powinni być górą.

 

zphl1.png

 

ja wole postawic na frag poniewaz widzialem ich jak graja i sa grani i w formie wiec oni powini wygrac ;f

 

Tstorm vs Nhilum

 

bardziej na pierwsza druzyny postawie bo bardziej ich znam niz druga ...

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

23 OJRO na e frag 100% formy ;) pozdrawiam ;) myślę że efrag tutaj ez lecz nie można powiedzieć bo dignitas ostatnio zaskakuje ;)

To nie boli DAJ likeee

Opublikowano

ja wole postawic na frag poniewaz widzialem ich jak graja i sa grani i w formie wiec oni powini wygrac ;f

 

Tstorm vs Nhilum

 

bardziej na pierwsza druzyny postawie bo bardziej ich znam niz druga ...

Stawiasz na drużynę bo ich "bardziej" znasz? Matko, człowieku, że ty masz jeszcze skiny w ekwipunku...  xD  xD  xD

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Stawiasz na drużynę bo ich "bardziej" znasz? Matko, człowieku, że ty masz jeszcze skiny w ekwipunku...  xD  xD  xD

A Ty byś polecał na kogo?

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

A Ty byś polecał na kogo?

Pisałem już gdzieś wyżej, że nie można napalać się na każdy mecz... trzeba znać umiar B)

 

 

@Feezy co powiesz o meczu dignitas vs efrag?

bo2, raczej nic ciekawego, jakoś 1h przed meczem się określę, bo drużyny mogą dać jakieś info, także czekamy 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

No to was zaskoczę B)

 

Ryzyko ogromne (nie polecam stawiać :D), no ale dawno nic nie betowałem, więc trzeba coś z tymi skinami zrobić, bo w końcu to tylko zabawa :D

tosntmY.png

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

No to was zaskoczę B)

 

Ryzyko ogromne (nie polecam stawiać :D), no ale dawno nic nie betowałem, więc trzeba coś z tymi skinami zrobić, bo w końcu to tylko zabawa :D

tosntmY.png

Też tak kiedyś myślałem, dokładniej to tydzień temu. I muszę Ci przyznać to jest zabawa, ale bardzo krótka. 

Miałem 25 dolarów, mam 5. Postawiłem na efrag bo wiem że wygrają ew. remis. 

Wątpię żeby dignitas to ugrało, a jeszcze trzeba mieć hajs do betowania na kolonie :>

Opublikowano

Też tak kiedyś myślałem, dokładniej to tydzień temu. I muszę Ci przyznać to jest zabawa, ale bardzo krótka. 

Miałem 25 dolarów, mam 5. Postawiłem na efrag bo wiem że wygrają ew. remis. 

Wątpię żeby dignitas to ugrało, a jeszcze trzeba mieć hajs do betowania na kolonie :>

betów się nie zmienia, zobaczymy jak bedzie

hajs na kolonię jest, bo to mniej niż 15% ekwipunku B)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

No to was zaskoczę B)

 

Ryzyko ogromne (nie polecam stawiać :D), no ale dawno nic nie betowałem, więc trzeba coś z tymi skinami zrobić, bo w końcu to tylko zabawa :D

tosntmY.png

Licze że dzięki tobie zdobęde coś za 4.14€ B)

Opublikowano

70% eq stawiam na efrag, będzie 2-0 dla nich, lub remis 1-1 i zwrot skinów ;)

No i 30% zostaje na kolonie, słabo, co? B)

 

 

No to was zaskoczę B)

 

Ryzyko ogromne (nie polecam stawiać :D), no ale dawno nic nie betowałem, więc trzeba coś z tymi skinami zrobić, bo w końcu to tylko zabawa :D

tosntmY.png

ktoś stawiał ze mną? Gratulacje panowie! :D

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

No i 30% zostaje na kolonie, słabo, co? B)

 

 

ktoś stawiał ze mną? Gratulacje panowie! :D

No ja tam na kolonie mam 6 ojro xD Road to Knife

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

ja od początku stawiałem na dignitas ... :) Mało , bo mało :) , ale ja obstawiam skinami po 1/1,50 . Z tec9 izak za 0,90 zrobiłem ponad 15 euro , więc dla mnie to valju ;). + Mam już kajmana FN , który wyleciał w meczu TSM vs  HR * ;> cieszę się bardzo , i staram się stawiać z głową ;). Wiadomo , nie wszystko wejdzie . Ale nigdy FULL !! :)

 

Pozdrawiam i dzięki Dig za wygraną ^^

Modki to dźiffki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...