Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łatwo powiedzieć jak już od 4 godz mam ten mecz :D oby szwedy ich zjechali

pozostało tylko trzymać kciuki

 

zapomniałem wam wcześniej powiedzieć, że jestem z wami i jak przegrywamy to razem :D

mX7eaTj.png

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od poniedziałku zamierzam analizować mecze, a przynajmniej próbować coś w ten deseń więc jakby ktoś był zainteresowany betowaniem ze mną to pw, będę też pisał swoje betki tutaj.

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Na Majorze trzeba się trzymać Feezyego  <3  [no homo :D] . 
Ma ale dobre sposoby ale po prostu większe szczęście bo co widzę to coś mu siada :P .

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Człowiek chce zarobić na naklejki a oni meczy nie dają :(

Gdzieś tam wyczytałem, że jakoś można je wydropić, ale nie mam pojęcia jak. Wie ktoś?

 

Dobra, kupiłem dwie paczki z naklejkami EnVyUs... 20% na Kennego, proszę :(((

 

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

screen wystarczy :D

 

nbk i...

 

 

Xr6ziQV.jpg

 

Profit 70 centów :D

Dobra ale spamujmy w temacie o ESL bo o lounge nie ma póki co dyskutować.

Opublikowano

Profit 70 centów :D

Dobra ale spamujmy w temacie o ESL bo o lounge nie ma póki co dyskutować.

no to może tak...

ebattle jest w grupie śmierci, bardzo ciężko będzie im z niej wyjść, co z resztą, jak oceniacie? B)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Grupa A:
NiP/TSM ( Kto z 1 IDK będzie to zależne od face to face )
Grupa B:
EnVyUS z 1-szego ( chyba, że będą throw a, żeby trafić na kogoś słabszego ) I myślę, że Pingwiny.
Grupa C : :O! ?fnatic and .... NaVi?
Grupa D:
Vp .> C9

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Ej właśnie koledzy kupiłem stickersy tych drużyn które prawdopodobnie wyjdą z grup i już postawiłem i tak dajmy na to GRP B dałem EnVyUs to znaczy że dojdą do ćwierćfinału moim zdaniem tak ? (w pierwszym dniu) czy to okienko określa która drużyna ma odpaść ? 

Opublikowano

Ej właśnie koledzy kupiłem stickersy tych drużyn które prawdopodobnie wyjdą z grup i już postawiłem i tak dajmy na to GRP B dałem EnVyUs to znaczy że dojdą do ćwierćfinału moim zdaniem tak ? (w pierwszym dniu) czy to okienko określa która drużyna ma odpaść ? 

Te pierwsze okienka (pionowo) - która drużyna wyjdzie z danej grupy na 1 miejscu (dojdzie do ćwierćfinału).

2 okienka (pionowo) - która wyjdzie na 2 miejscu (dojdzie do ćwierćfinału).

Opublikowano

Te pierwsze okienka (pionowo) - która drużyna wyjdzie z danej grupy na 1 miejscu (dojdzie do ćwierćfinału).

2 okienka (pionowo) - która wyjdzie na 2 miejscu (dojdzie do ćwierćfinału).

aha ok dzięki to dobrze myślałem :) szkoda że żadnych meczyków dzisiaj nie ma będzie trzeba poczekać na esl'a chyba 

Opublikowano

aha ok dzięki to dobrze myślałem :) szkoda że żadnych meczyków dzisiaj nie ma będzie trzeba poczekać na esl'a chyba 

 

 masz za 7h pierwszy meczyk ;] bds vs  heat (nie znam druzyn wiec nie obstawiam ...)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...