Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pamiętajcie, że nie stawia się każdego meczu, najgorsze co można zrobić. Stawiasz na wszystko co popadnie= skiny uciekną w mgnieniu oka B)

Czasem warto odpuścić sobie jeden, a może nawet i dwa dni jeżeli nie ma fajnego meczu, na który można nieco postawić i przy tym zarobić.

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Feezy no homo :D Fsid3 e-frag dałbyś coś na Fsid3

E-Frag może to ugrać, mecz strasznie niepewny. Po co ryzykować utratą skinów jak za jeden czy tam dwa dni będzie można postawić je na coś pewniejszego?  

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

To ja dzisiaj nic nie obstawiam. Boty wygrały.

 

Feezy no homo :D Fsid3 e-frag dałbyś coś na Fsid3

 

Ja bym dał icb/low na E-Frag

Opublikowano

To ja dzisiaj nic nie obstawiam. Boty wygrały.

 

 

Ja bym dał icb/low na E-Frag

Gdybym miał obstawiać ten mecz, to na mój ekwipunek wrzuciłbym 5$ E-Frag. Widząc ludzi na fejsie czy tych, którzy piszą do mnie, że wchodzą w ten mecz fullem to chce mi się płakać i śmiać za jednym razem, ręce związane...

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Szkoda, że nie zdążyłem obstawić na kinguin w meczu przeciwko E-Frag, byłby win B)

 

Stawiał ktoś low navi? Mapy pod tą drużynę, powodzenia!

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Szkoda że valve ma problemy z handlem gdzieś to wyczytałem że itemy się gubią? kurde było by około 100 euro do przodu bo wszystkie bety weszły :F

Opublikowano

Gdybym miał obstawiać ten mecz, to na mój ekwipunek wrzuciłbym 5$ E-Frag. Widząc ludzi na fejsie czy tych, którzy piszą do mnie, że wchodzą w ten mecz fullem to chce mi się płakać i śmiać za jednym razem, ręce związane...

Skoro mają eq po pare tyś euro to czemu mają fulla nie lecieć? #BRAIN_ON_PLS

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngGrafiese Właśnie tak się zastanawiam, ale chyba postawię na E-frag, niby mouz ich ostatnio zjechało, ale Kinguin ich r*******i 0-3.

Mecz niepewny, jednak można coś postawić na E-frag.

Ostatnio E-frag są w formie, dlatego leci coś na nich.

 

2415hj4.jpg

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngGrafiese Właśnie tak się zastanawiam, ale chyba postawię na E-frag, niby mouz ich ostatnio zjechało, ale Kinguin ich r*******i 0-3.

Mecz niepewny, jednak można coś postawić na E-frag.

Ostatnio E-frag są w formie, dlatego leci coś na nich.

 

2415hj4.jpg

To żeś postawił ja myślę o jakiś 10 euro xD nie oglądałem wczoraj jak grało z F3 może ktoś się wypowie na ten temat ? @Feezy przywołuje cie

Opublikowano

Ktoś tam chciał stawiać high FSid3...

mhV7QVB.png

jak myślisz E-frag czy mouz ? bo mi się wydaje że e-frag chociaż będzie to wyrównany mecz a mapy są po stronę e-frag :) wydaje mi się że inferno o wszystkim zadecyduje 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...