Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co myślicie o meczu Grecja - Irlandia?

Niby Grecja i Irlandia przegrały swoje 2 mecze ostatnie, ale jednak Grecja ma szansę pomimo niskich %.

 

294rjwz.jpg

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

jak myślisz E-frag czy mouz ? bo mi się wydaje że e-frag chociaż będzie to wyrównany mecz a mapy są po stronę e-frag :) wydaje mi się że inferno o wszystkim zadecyduje 

Dawno nie oglądałem mouz. Ostatnio wygrali z E-Frag na dust2 16:14 więc na pewno będą się mocno przygotowywać do tej mapy i przy tym nie pokazywać nowych taktyk. Wydaje mi się, że ta mapa dla mouz siądzie. 

Dwie kolejne mapy oczywiscie na plus dla E-Frag, więc wydaje mi się, że będzie win. Dam tutaj znać jeszcze jakiś czas przed meczem (około 1h) na kogo stawiam ostatecznie, bo wszystko moze sie zmieniac :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Grecja teorytycznie powina wygrac ale zalezy wszystko od dnia w jakiej formie sa ... a mouz vs frag to obstawilem kose na frag bo to sa faworyci meczu ...

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

D&G nie ma zbyt dobrej historii pojedynków z dignitas ostatnie 5 map to 4-1 na korzyść dignitas wątpię, że to ma szansę wejść.

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Od wczoraj nic mi nie obstawia. 

O co chodzi.

UVsN0QL.png

Przeczytaj info pod "Last error" B)

D&G nie ma zbyt dobrej historii pojedynków z dignitas ostatnie 5 map to 4-1 na korzyść dignitas wątpię, że to ma szansę wejść.

Jak ktoś ma sensowniejszy ekwipunek to bardziej opłaca się postawić 3-4 euro na mniejsze procenty jeżeli mają jakąkolwiek szanse :p

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

 

Przeczytaj info pod "Last error" B)

 

Źle napisalem chodzilo mi o te "wyłączone boty".

 

Edit: sory za ten "cytat". Cos mi nie pykło na tym telefonie

Opublikowano

Warto postawic na Norwegów ? ;p

warto bo wygrali wszystkie mecze pod rząd raczej będą grali z finami martwię się tylko tym że finowie będą mieli 2 fajne treningi przed zagraniem z norwegami mówię tu o szwedach których raczej rozwalą i dani z którą też powinni wygrać 

 

@Edit

jeżeli szwecja wygra z finami zmieniam chyba beta :D zobaczymy jak da sobie rade z danią 

Opublikowano

 

Przeczytaj info pod "Last error" B)

 

Źle napisalem chodzilo mi o te "wyłączone boty".

 

Edit: sory za ten "cytat". Cos mi nie pykło na tym telefonie

To wina jest po ich stronie, a nie twojej. Nic się nie martw :p

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Feezy ja nie wiem ty masz jakie dobre przeczucia co do meczów :D.

D&G win :] . Coś fajnego wpadło :) ?

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Feezy ja nie wiem ty masz jakie dobre przeczucia co do meczów :D.

D&G win :] . Coś fajnego wpadło :) ?

bo5, jeszcze jedna mapa :P

 

CO ZROBIŁ SZPERO :O

 

01SeAmJ.png

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Hola hola to Bo5 myślałem, że BO3 :D. Ale chyba już D&G poleci po win

gdyby tak to byłoby fajnie:

DdBKEKE.png

 

Znam kolesia, który postawił na D&G 100$  xD  xD  xD

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Polecam skipować ten mecz, nie wiadomo co się stanie. To, że Szwecja wygrała dwa mecze nic nie daje, Norwegia może to wygrać :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Polecam skipować ten mecz, nie wiadomo co się stanie. To, że Szwecja wygrała dwa mecze nic nie daje, Norwegia może to wygrać :-)

łatwo powiedzieć jak już od 4 godz mam ten mecz :D oby szwedy ich zjechali

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...