Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czegoś nie rozumiem...
Dlaczego na hltv w team Nostalgie jest team HR: Kucher/Dosia/s1mple/mou i ANGE?

Reklama w sygnie.


Opublikowano

haha, wazne, ze chociaz skiny z powrotem :D

gdyby była dogrywka oni by to ugrali spokojnie, przez jeden mały błąd gdzie jeden zabił drugiego ze swojego teamu to przegrali najważniejszą rundę i odrobili z 15;12 do 15;15 B)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

full in egypt - 75$

 

xD

 

Warto postawić Egipt i potem Nostalgie, bo raczej pewniaki.

 

Nostalgie nie wiadomo :v

 

btw polecam mid/low (jak kto woli, jak ktoś ma dużo $ - mid, mało - low) na d&g z efrag

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

OverGaming vs Penta

 

Warto postawić Med na Pente?

 

I czy są jeszcze dzisiaj jakieś "bezpieczne" mecze :)?

 

Nie warto, druzyna hiszpanska moze zaskoczyc, ale watpie, za duze % na med, nie ryzykowac imo. 

 

Bezpieczne mecze:

http://csgolounge.com/match?m=4940

http://csgolounge.com/match?m=4934

http://csgolounge.com/match?m=4938 

 

Raczej nic wiecej na dzis z tych pewnych ;d

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

 

full in egypt - 75$

 

xD

 

 

Nostalgie nie wiadomo :v

 

btw polecam mid/low (jak kto woli, jak ktoś ma dużo $ - mid, mało - low) na d&g z efrag

 

 

Roccat nic nie gra, a w Nostalgie jest HR + s1mple...

Opublikowano

Roccat nic nie gra, a w Nostalgie jest HR + s1mple...

 

No maja, dla mnie nadal to nie jest pewny mecz, bo roccat moze zaskoczyc, ale jak najbardziej 75/25 dla nostalgie

PAŻAŁSTA

 

Opublikowano

Cały czas myśle nad D&G? Opłaca sie? :D

 

Opłaca się, mogą dać radę, ale nie obserwuję poczynań e-frag, więc robię skipa.

 

Czekam na mecz własnie E-frag z D&G, potem Kinguin z Mouz i jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to all-in Kinguin v E-frag.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...