Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra i tak tego meczu TSM vs Titan nie będę oglądał bo pewnie będą tam nie za ciekawe momenty i nie będzie mnie w domu dodatkowo ja postawiłem tyle 

 

291yu4z.png

Opublikowano

Dobra i tak tego meczu TSM vs Titan nie będę oglądał bo pewnie będą tam nie za ciekawe momenty i nie będzie mnie w domu dodatkowo ja postawiłem tyle 

 

291yu4z.png

Mogę zrobić relację na MPC - z rundy na rundę :)

 

 

Szkoda, nie dałem rady obstawić.

Moim zdaniem envy na lajcie wygra ten mecz, niezależnie od dobrej formy navi

Navi może ugrać jedną mapę spookjnie. 

­

Opublikowano

Kurde co poradzicie ? Nie wiem czy postawić 40euro na TSM a do wygrania będzie jakieś 26 euro. Obstawić czy lepiej na Titan ?

Opublikowano

Mogę zrobić relację na MPC - z rundy na rundę :)

 

 

Navi może ugrać jedną mapę spookjnie. 

po tym co teraz widzę, stwierdzam, że nie bardzo.

Zeus dziś jak kula u nogi. A cała drużyna ogólnie nie ma pomysłu na grę.

Opublikowano

Kurde co poradzicie ? Nie wiem czy postawić 40euro na TSM a do wygrania będzie jakieś 26 euro. Obstawić czy lepiej na Titan ?

skipował bym nie opłaca się stawiać 40 euro na takim meczu max 20 moim zdaniem bo nic nie wiadomo :) ja postawiłem 17 

 

 

Mogę zrobić relację na MPC - z rundy na rundę :)

 

 

Navi może ugrać jedną mapę spookjnie. 

zrób relacje ale może co 5 rund chyba że ci się chce pisać co rundę :D albo opisuj jakieś "cumbacki" albo pojedynki chętnie przeczytam jak wrócę zamiast zobaczyć wynik xD

Opublikowano

skipował bym nie opłaca się stawiać 40 euro na takim meczu max 20 moim zdaniem bo nic nie wiadomo :) ja postawiłem 17 

 

 

zrób relacje ale może co 5 rund chyba że ci się chce pisać co rundę :D albo opisuj jakieś "cumbacki" albo pojedynki chętnie przeczytam jak wrócę zamiast zobaczyć wynik xD

Zawsze możesz na htlv czytać relację, bo jest ona szybsza niż na ta streamie. 

­

Opublikowano

Zawsze możesz na htlv czytać relację, bo jest ona szybsza niż na ta streamie. 

Tak, ale kiedy grają mnie nie ma w domu :D dlatego nie obejrzę tego meczu w sumie to mam nadzieje że TSM wygra i 11 euro wpadnie xD

Opublikowano

Co myślicie o G2 vs Penta ? Ładne procenty, więc można coś fajnego wygrać w razie czego.

skipował bym chociaż jak już to na G2 bo w Pente ostatnio nie wierze :/ 

Opublikowano

Jakim cudem Navi przegrało inferno bo nie oglądałem od 13-13 ?

3 rundy w dogrywce w CT przegrali.

 

Będzie mi ich szkoda, jeżeli odpadną.

Z TSM powinno grać 3DMAX, a nie Titan. Jeżeli Navi nie wygra z Envy, to byli bardzo blisko. 

­

Opublikowano

Ogląda ktoś POV Navi? ale moc przed chwila ktoś krzyczał Suuuuukaa HAHahahaa

Na głównym streamie ciągle krzyczą :v

 

15:12, chyba już nie przegrają.

Kolejny mecz, w którym procenty są z dupy.

Navi to także team z tier 1, w tym turnieju grają naprawdę solidnie, w finale mogą spokojnie walczyć o zwycięstwo. 

 

Nie stawiałem, chciałem tylko low na Navi. 

­

Opublikowano

6Ip1Fvg.png

Liczyłem na cos lepszego ale zawsze sie mozna powymieniac :D

Wymień sobie ten pistolet za 24 euro na kilka skinów po 4/5 euro do obstawiania, bo tym się raczej nie wymienisz - gratuluję :)

Ile postawiłeś?

 

 

Też dałem na TSM ale trochę się cykam jak Kenny zagra :|

Sam ich nie będzie carrował przez całą mapę. TSM ma przewagę na większości map - tego się trzymajmy. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...