Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zmądrzałeś ? przecież to był mega wyrównany mecz. Niestety więcej błędów po stronie TSM.

Albo, G2 dam, przynajmniej nie obejrzę całego, ale będę spać niespokojnie.

Jak wejdzie bet, to inwestuję więcej hajsu, jak przegrają to kończę z tym. 

­

Opublikowano

przeanalizowałem dużo więcej rzeczy. 

Jakich rzeczy, co Ty wróżbita Maciej jesteś?

Kto mógł przypuszczać, że TSM tak popsuje cache po stronie CT?

Napisz, że płaczę bo przegrałem skiny, ale takie piep**enie, że przeanalizowałeś jest bezsensowne.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

G2, czemu?

Penta przegrała 5 ostatnich meczów - ogólnie gra słabo :v

Penta ma stand-ina

G2 ma Micha - bestia

G2 - polacy.

G2.

enkaj J nie jest taki słaby

a penta przegrała, jednak w większości to były mecze z o wiele lepszymi drużynami

navi, fnatic, tsm.

ale ja też lecę na gamersów, jeśli dobiję się do botów z csgl

Opublikowano

Jakich rzeczy, co Ty wróżbita Maciej jesteś?

Kto mógł przypuszczać, że TSM tak popsuje cache po stronie CT?

Napisz, że płaczę bo przegrałem skiny, ale takie piep**enie, że przeanalizowałeś jest bezsensowne.

wystarczy mieć dobrych informatorów a nie ograniczać się do hltv i betów z facebooka :) 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Jednak lecę na Navi, chyba wszystkie ich mecze obejrzałem i widziałem jak grali.

Nawet cobblestone nie będzie mapą dla Titan, skoro Navi pokonało tam Envy.

Do tego Guardian może rywalizować z Kennysem.

Flamie i Edward - ez skins ez life

 

wystarczy mieć dobrych informatorów a nie ograniczać się do hltv i betów z facebooka :)

Mówisz o zawodnikach? Ok.

Nie dało się przewidzieć tego, że TSM przegra 2 razy fulla, gdzie przeciwnik miał ECO. 

 

#yolo

http://prntscr.com/6swh6q

­

Opublikowano

Jednak lecę na Navi, chyba wszystkie ich mecze obejrzałem i widziałem jak grali.

Nawet cobblestone nie będzie mapą dla Titan, skoro Navi pokonało tam Envy.

Do tego Guardian może rywalizować z Kennysem.

Flamie i Edward - ez skins ez life

 

Mówisz o zawodnikach? Ok.

Nie dało się przewidzieć tego, że TSM przegra 2 razy fulla, gdzie przeciwnik miał ECO. 

 

#yolo

http://prntscr.com/6swh6q

dobra nie ma co drążyć tematu, wygrałem to wygrałem.

 

było obstawić te g2, miałbyś przynajmniej pewność

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

dobra nie ma co drążyć tematu, wygrałem to wygrałem.

 

było obstawić te g2, miałbyś przynajmniej pewność

g2 i pewność? Dobre sobie, fakt, penta przegrała ostatnio kilka spotkań, ale zobacz z jakimi drużynami i wyniki były dość wyrównane. Moim zdaniem g2  ma szanse 60-65% na wygrana.Zdecydowanie bardzie pewny mecz to navi vs titan.

 

Co do meczu titan vs TSM to spodziewałem się Iatwiejszej wygranej titan. Może i nie są w dobrej formie, aIe tsm też nie pokazywał nic specjalnego na tym turnieju (mecz z dignitas który tak na prawdę powinni przegrać i gdyby dig nie przegrywało ez rund 5vs2/5vs3 na mirage to oni by wygrali).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...