Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fulla to raczej nie, mida można polecieć. I dać low na Reason z Dignitas może być to wyrównany mecz i czasami Reason może ich pokonać. A dignitas kompletnie nic nie gra.

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

Czyli warto lecieć tego fulla na virtusków? też jak przegram nic nie mam ;)

Nie warto ale WARTO ZARYZYKOWAĆ.

Grają o 16:15, czekam niezmiernie na ten mecz, w końcu będzie trzecia wojna e-sportowa(światowa xD)na mirage i na cache(może i też na overapassie) o moje skiny ^_^

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

podobno mapy virtusów więc może ugrają.

Wiem, dlatego w nich wierzę i mam nadzieję, że nie będą grali FFA jak MnM wczoraj, tylko zespołowo, dobre info, dobre wbity na bs/dobre bronienie bs.

Najwazniejsze jest to, aby w tt niech ktos patrzy plecy bo czesto ktos w ct skraca jednego bs, daje im info ze pod B nikogo nie ma i ze pod A są i już 4 osoby się pod A ustawia i lipa.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

chyba pożegnamy się ze swoimi fullami

Też tak myślę.. Virtusi nie sprawdzają miejsc.. gość na B w went roomie za skrzyniami siedzi a oni tam w trójke są, on ez kille.

Zwątpiłem już gdy virtusi przegrali 2 runde gdy oni mieli eco.

KU*WA.

 

10-5 pierwsza połówka, virtusi po stronie tt, jak na moje jest źle, powinno być minimum 6(dla vp)-9.

Ciężkie krycie po stronie CT musi być co może być u nich problemem :/

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

ile straciłeś ?

150 euro postawilem czyli all, a Ty?

 

W CT też szans nie maja, mapa cache już przegrana.

Mirage to OGÓLNIE mapa virtusów więc może...

KUR*A :D To był błąd lecieć all in, mogłem je zostawić i wgl nie stawiać ^_^ -.-

 

 

@ Edit

Gdyby każdy miał po 5 pingu(lan) mysle, ze vp dałoby rade, neo ma spore problemy.

 

@Edit

 

neo 300 pingu, na moje niech oddadzą skiny :DxD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

ja straciłem 27 ojro, to mój full, 3 full który długo odnawiałem, już chyba skończę przygodę z cs jak to przegrają ;) też żałuje teraz że tego nie skipłem

Oni grają jak MnM wczoraj, nie sprawdzają wgl wszystkich miejsc to jak mają wygrać :D

 

 

@Rorschach

 

Jeżeli neo nie ogarnie pingu to na mirage już na początku pistoletówki na czacie mogą gg wpisywać jak na moje..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 
Ja już odinstalowałem cs'a, teraz trzeba znaleźć inną gre  -.-

 

Sprzedaj mi konto, jak coś pw pisz.

 

Mysle, ze na mirage dadzą z siebie wszystko, ale jezeli beda mieli pingi to gg, na moje powinni oddac skiny bo to nie w porządku, oni po 20-40 pingu a neo 300 to jak ma wbijać na bs or bronić bsów?..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Sprzedaj mi konto, jak coś pw pisz.

 

Mysle, ze na mirage dadzą z siebie wszystko, ale jezeli beda mieli pingi to gg, na moje powinni oddac skiny bo to nie w porządku, oni po 20-40 pingu a neo 300 to jak ma wbijać na bs or bronić bsów?..

 

No coś ty, na tym koncie steam ma ponad 75 gier..

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Jakaś nadzieja jest na wygraną VP, jak Envyus będzie dalej tak się grzebać to może i kolejna mapa będzie 16:0 dla polaków. ! :D 

Opublikowano

Overpassa virtusi wgl nie potrafią grać. Więc z góry można założyć, że vp przegrało mecz. Straciłem tylko  6$ z wcześniejszej wygranej więc nie ma tragedii, ale zawsze mogło sie wygrać te 6$ .

Opublikowano

Overpassa virtusi wgl nie potrafią grać. Więc z góry można założyć, że vp przegrało mecz. Straciłem tylko  6$ z wcześniejszej wygranej więc nie ma tragedii, ale zawsze mogło sie wygrać te 6$ .

XDDDDDDDDDDDDDDDD

"nie wiem to się wypowiem" potrafią grać Overpass 2 0 jest dla nich, ale ten mecz raczej zostanie anulowany. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...