Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

You can't place a bet on this match, czyli że muszę próbować aż wejdzie? Czy po prostu nie mogę postawić na ten mecz wgl już do końca dnia? :D

Na jakim meczu tak Ci pisze gdy chcesz obstawić?

 

@Gotyer

 

Podobno tak, na necie z analizatorów z tego co widze kazdy poleca isc od mida w gore(az do fulla) na dignitas, lecz nikt nie wie w 100% kto wygra, to tylko przeanalizowane przypuszczenia. Sam chyba pójdę full na dignitas bo nie ma innych ciekawych meczy.

 

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

Nie można już obstawiać na TSM vs NAVI.

Co myślisz o meczu 3DMAX vs DIGNITAS?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale dd2 to najlepsza mapa navi.

Co z tego, że TSM ma bootcamp? Myślisz, że navi nie trenuje?

To, że TSM popisało się na ESL, nie znaczy, że dziś będzie tak samo - TSM to solidna drużyna lanowa. 

 

Nie znacie regulaminu. To normalne, że tego meczu nie można obstawić.

Punkt 12.

http://csgolounge.com/rules

­

Opublikowano

Na jakim meczu tak Ci pisze gdy chcesz obstawić?

 

@Gotyer

 

Podobno tak, na necie z analizatorów z tego co widze kazdy poleca isc od mida w gore(az do fulla) na dignitas, lecz nikt nie wie w 100% kto wygra, to tylko przeanalizowane przypuszczenia. Sam chyba pójdę full na dignitas bo nie ma innych ciekawych meczy.

 

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

Nie można już obstawiać na TSM vs NAVI.

Co myślisz o meczu 3DMAX vs DIGNITAS?

 

Więc na co dziś warto iść fulla ?

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Więc na co dziś warto iść fulla ?

Kolejna analiza gościa:

ENG:

 

This is a tricky matchup to be honest. If this was the previous Dignitas team with FeTiSh, we wouldn't hesitate in thinking that 3DMAX can win this but he has been replaced with MSL who is a much more capable fragger. So in these BO1s, Dignitas are now a stronger team as we frequently see teams play a loose scrim style play which favours strong fraggers when it comes to online BO1 matches.
3DMAX gave a really strong performance at the ESL Qualifiers and they were also able to get 10 rounds in vs TSM in the groupstage of ESL on Nuke. They were put in the hardest Group with VP and TSM though, which led to them getting knocked out in groupstage along with Cloud9.
We saw 3DMAX play just yesterday with two completely dominating matches vs Playing Ducks on Nuke and Dust2 where scores were 16-1 on both maps. Dignitas also played Playing Ducks yesterday on Dust2 and also got the W but with a bit more of a struggle as PD were able to get 12 rounds vs the Danes. All of these matches were also on GameShow which is the same league this match today is being played for. Just something to bare in mind.
We're going to be going with 3dmax here as their recent performance has been strong. They are a team that works well together and has been playing together for some time now. Also, Aizy gets DDoS'd a lot, so it's a bad idea to be betting on Dignitas atm.

 

 

 

PL(google tłumacz):

 

 

To jest trudne matchup być uczciwy. Jeśli to była poprzednia ekipa Dignitas z fetyszem, nie zawahałbym się myśląc, że może wygrać ten 3dmax ale on został zastąpiony MSL, który jest o wiele bardziej zdolny Fragger. Więc w tych BO1s Dignitas są teraz silniejsze drużyny, jak często widzimy drużyny grają luźny styl gry, który SCRIM sprzyja silne fraggers jeśli chodzi o Internecie BO1 mecze.
3dmax dał bardzo dobre wyniki w ESL kwalifikacyjne i byli również w stanie uzyskać 10 rund vs TSM w grupowej ESL na Nuke. Zostały one umieszczone w najtrudniejszym Grupa z VP i TSM chociaż, co doprowadziło do nich coraz znokautowany w grupowej wraz z Cloud9.
Widzieliśmy 3dmax grać wczoraj z dwoma zupełnie dominujących meczów vs Playing Ducks na Nuke i wyniki były duście2 gdzie na obu mapach 16-1. Dignitas grał również Playing Ducks wczoraj na duście2 i także dostał W, ale z nieco bardziej walki jako PD byli w stanie uzyskać 12 rund kontra Duńczyków. Wszystkie z tych meczów były również Gameshow która sama liga ten mecz dzisiaj jest grał. Wystarczy coś mieć na uwadze.
Mamy zamiar jechać z 3dmax tu ich niedawne wyniki były mocne. W tym meczu polecam obstawić 3dmax. Są zespołem, który działa dobrze razem i został grają razem już od jakiegoś czasu. Również Aizy dostaje DDoS'd dużo, więc jest to zły pomysł, aby być obstawić na dignitas. .

 

 

 

Aizy dostaje ddosy i z tym się nawet zgodzę.

 

Analizy do meczu 3dmax vs dignitas.

 

Ja się jeszcze trochę wstrzymam, grają dopiero o 21, tyle analiz jeszcze wyjdzie ze to masakra, wstrzymam sie jeszcze z 2-3 godzinki, ale na TERAZ to bym full dignitas poszedł.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

a co z tym cp? :D

Kusi mnie też, żeby coś obstawić lecz CW>CPlay są lepsi aimowo i drużynowo ogólnie, raczej nie obstawiam(pewnie CPlay win będzie xD)

Narazie zainteresowałem się meczem 3DMAX vs DIGNITAS, grają BO1.

 

Co do tego meczu 3DMAX vs DIGNITAS:

44888101993761312864.png

 

@ edit

 

Czyli raz wygrywa dignitas a raz 3DMAX, i tak w kółko, mecz 50/50, później wam napiszę na co się zdecyduję iść full(3dmax czy dignitas).

 

mecz 16-11 na mirage z 3dmax vs dignitas jest z obecnymi dignitasami(nie ze starym czyli obecne TSM)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Kusi mnie też, żeby coś obstawić lecz CW>CPlay są lepsi aimowo i drużynowo ogólnie, raczej nie obstawiam(pewnie CPlay win będzie xD)

Narazie zainteresowałem się meczem 3DMAX vs DIGNITAS, grają BO1.

 

Co do tego meczu 3DMAX vs DIGNITAS:

44888101993761312864.png

 

@ edit

 

Czyli raz wygrywa dignitas a raz 3DMAX, i tak w kółko, mecz 50/50, później wam napiszę na co się zdecyduję iść full(3dmax czy dignitas).

 

mecz 16-11 na mirage z 3dmax vs dignitas jest z obecnymi dignitasami(nie ze starym czyli obecne TSM)

Nie patrz na jakieś mecze z października.

 

Dignitas wróciło do formy. Gdyby nie te ostatnie zwycięstwa, pewnie byłoby 60/40 dla 3DMAX.

50/50

­

Opublikowano

Nie patrz na jakieś mecze z października.

 

Dignitas wróciło do formy. Gdyby nie te ostatnie zwycięstwa, pewnie byłoby 60/40 dla 3DMAX.

50/50

3DMAX tak samo.

Nie sugeruję się tylko tymi z października lecz ogólnie. Napisałem, że mecz 50/50 więc nie wiem o co chodzi, zawsze musisz się czegoś uczepić skoro wiesz o co chodzi xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

dawaj betujemy 3d :D

Też tak myślę, mogę wygrać 100 więcej niż na dignitas.

Lecz spokojnie, mecz dopiero zaczyna się o 21 lecz trzeba zacząć bety według mnie jakoś 19:40 już bo może być tak jak wczoraj, że kolejki przez godzinę zajęte -.-

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Też tak myślę, mogę wygrać 100 więcej niż na dignitas.

Lecz spokojnie, mecz dopiero zaczyna się o 21 lecz trzeba zacząć bety według mnie jakoś 19:40 już bo może być tak jak wczoraj, że kolejki przez godzinę zajęte -.-

Nie lepiej obstawić teraz i ew. potem zmienić team?

­

Opublikowano

Obstawiłem 2 skiny o większej wartości na 3dmax i 2 skiny o mniejsej wartości na dignitas.

Jeżeli 3dmax wygra to jestem na plusie.

Jeżeli dignitas wygra a 3mad wygra tez bede na plusie wiec mi to obojetne.

 

To jest moj becik na ten meczyk.

Dlaczego dalem skiny o wiekszej wartosci na 3dmax? bo moge wygrac wiecej niz na dignitas.

 

Lęcę full na 3d, to tylko skiny :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

Nie rozumiem, jak obstawiłeś na jeden mecz na 2 teamy?

Z dwóch kont. Na jednym koncie na 3d a na drugim dig.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

i obstawiles itemki z swojego fulla z  main konta ?

2 itemki przelozylem na drugie konto i 2 sobie zostawilem.

z main konta poszlo na 3d a z drugiego na dig.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

A mają dużą szansę to wygrać ?

50/50, nie 51/49 dla 3d lub dig tylko RÓWNE 50/50.

Zobacz pw.

 

 

@ edit

 

Waszym zdaniem dlaczego 3d lub dig? tak w 1-2 zdaniach.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Dig bo ostatnio wygrywa wszystko, a 3d na iemie się nie popisało.

Opublikowano

Dig bo ostatnio wygrywa wszystko, a 3d na iemie się nie popisało.

To, że wygrywa nie znaczy, ze wygra teraz :D

 

Postawilem na 3dmax, jak myslicie, zmieniac na dig?

 

@ edit

 

A i jeszcze dodam, ze mirage to mapa 3DMAX i teraz jej nie będą grali bo była grana 9 dni temu przeciwko dignitas (tak to byl mecz 3dmax vs dig gdzie 3dmax wygralo 16-11).

 

mapy 3dmax to mirage dd2 nuke a dignitasów to cache inferno nuke.

 

Szkoda, ze nie ma pokazanej teraz jaką będą grali.

 

@ edit2

a i warto dodac ze dignitas gra dzis w pelnym skladzie wiec 3dmax moze kwiczyc.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

To, że wygrywa nie znaczy, ze wygra teraz :D

 

Postawilem na 3dmax, jak myslicie, zmieniac na dig?

 

@ edit

 

A i jeszcze dodam, ze mirage to mapa 3DMAX i teraz jej nie będą grali bo była grana 9 dni temu przeciwko dignitas (tak to byl mecz 3dmax vs dig gdzie 3dmax wygralo 16-11).

 

mapy 3dmax to mirage dd2 nuke a dignitasów to cache inferno nuke.

 

Szkoda, ze nie ma pokazanej teraz jaką będą grali.

skoro mirage nie będą grali to większe szanse mają dignitas, do tego nuke na którym obie drużyny grają dobrze. 

ja lece full dig ;)

Opublikowano

skoro mirage nie będą grali to większe szanse mają dignitas, do tego nuke na którym obie drużyny grają dobrze. 

ja lece full dig ;)

Mirage nie będą grali raczej, to tylko moje przypuszczenie, grali tydzień temu mirage więc watpie, ze znowu bedzie.

 

Pewnie coś z taktycznych map czyli inferno cache nuke (mapy dig i nuke mapa obu teamów).

 

Ja jeszcze się wstrzymam dopóki "COŚ" mnie nie przekona na zmianę betu z 3d na dig.

 

@ edit

 

kazdy z analizatorow pisze:

 

'low on 3dmax'    'low on dignitas'

 

to bedzie bardzo ciezki mecz, lecz ze wzgledu ze nie bedzie mirage dig ma szanse, jezeli to bedzie:

dd2 - 60/40 dla 3D

cache - 60/40 dla DIG

mirage - 70/30 dla 3D

nuke - 50/50 dla obu.

inferno - 55/45 dla DIG.

overpass / cobblestone = nie wiem jak grają na tych mapach dlatego się nie wypowiem.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...