Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nip ez skins vs TSM.

 

TSM to nie jest ta pólka co NIP zresztą oni też mają duży % winrate na Nuke bo aż 80+

f1a327ea2f.png

Opublikowano

moze jednak tego fulla na navi?

 

chociaz chyba c***a postawie bo kolejki zablokowane

Jak chcesz, raczej nie postawimy bo prawilne due 5 minutes od 30 minut tak mam :v

 

Ja bym wybrał cplay.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

a jak będą grali te navi z tsm, a kolejki się odblokują (cplay gra 21:15) to obstawiasz fulla na cplay?

Skąd info ze o 21:15? I tak nie obstawisz bo na longue za 8 minut mecz już będzie LIVE i już nie bedzie mozna obstawiac, wiec nawet jak o 21:15 by zaczeli to i tak lipa.

Ale tak, obstawiłbym full na cplay i resztki na navi.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jedna wygrana CP nie świadczy o tym, że pokonają Dignitas. Siłą rzeczy i tak ten drugi team jest lepszy, nawet będąc bez formy (którą aktualnie mają). 


Skąd info ze o 21:15? I tak nie obstawisz bo na longue za 8 minut mecz już będzie LIVE i już nie bedzie mozna obstawiac, wiec nawet jak o 21:15 by zaczeli to i tak lipa.

Ale tak, obstawiłbym full na cplay i resztki na navi.

Chyba lepiej fulla na navi, bo pewniejszy mecz

­

Opublikowano

Jedna wygrana CP nie świadczy o tym, że pokonają Dignitas. Siłą rzeczy i tak ten drugi team jest lepszy, nawet będąc bez formy (którą aktualnie mają). 

Chyba lepiej fulla na navi, bo pewniejszy mecz

CP nie wygrało raz, to po pierwsze :v

 

 

@PaTrOL *DG*

 

na hltv jest ze cplay gra 21:15

faktycznie, ale obstawiać nie można już, f**k

 

@diglojebacz

 

nip wejdzie, cplay raczej też.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

To lounge jest popieprzone. Wyłączyli kolejki na 15 minut, nawet nie można było obstawić i cplay jak i tsm vs navi.. jeżeli to by mi weszło to się strasznie wkur***ie...

 

 

PS. dlaczego wy chcecie stawiać na navi, skoro stracili jednego gracza, a tsm jest w dobrej formie (16:12 z nipem przegrali tylko)?

Opublikowano

CP nie wygrało raz, to po pierwsze :v

 

 

faktycznie, ale obstawiać nie można już, f**k

http://prntscr.com/6ifg4c

Znakomita statystyka, w porównaniu do dig ten team nie istnieje.

 

To lounge jest popieprzone. Wyłączyli kolejki na 15 minut, nawet nie można było obstawić i cplay jak i tsm vs nip... jeżeli to by mi weszło to się strasznie wkur***ie...

Nie obstawia się kilkanaście/kilkadziesiąt minut przed meczem. 

­

Opublikowano

I c**j nic nie obstawilem >< pewnie navi wejdzie i cplay też, a wtedy się wkurwie, od 40 minut zjebane kolejki były wyłączone..

miałem do wygrania 600 na cplay, pewnie wejdzie, akurat na przekór.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

http://prntscr.com/6ifg4c

Znakomita statystyka, w porównaniu do dig ten team nie istnieje.

 

Nie obstawia się kilkanaście/kilkadziesiąt minut przed meczem. 

haha, to samo moge powiedziec o dig.

Nie chce mi się z Tobą kłócić już mordeczko.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

haha, to samo moge powiedziec o dig.

Nie chce mi się z Tobą kłócić już mordeczko.

Ok - to tak jakbyś porównał G2 do Fnatic :)

 

xF czy Why? 

XF, ale nie ma sensu stawiać przy takich %. 

­

Opublikowano

Ok - to tak jakbyś porównał G2 do Fnatic :)

 

XF, ale nie ma sensu stawiać przy takich %. 

beczka.

 

 

pewnie cplay wygra i moje 100 ojro które miałem do wygrania pójdzie się j**** ;f lub 23 za navi :D

Nie zapominaj o mnie xD

 

 

@ edit

 

VNG vs TJO? Lepiej skip?(kolejni noname na longue).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...