Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stawiam 10 euro na fnatic.

Mam nadzieję, że wygrają. 

Skoro z VP wygrali 2:0, to z nipem też nie powinni mieć problemów.

Moje ostatnie 10e... Jeśli to wygram to odzyskam 6 z 7 euro ktore stracilem na vp.

Jeżeli przegram, to sie poprostu załamię..

Stawiać na FNT, czy może zmienić na NIP? Jak sądzicie? Zostalo niecale 40minut..

 

 

# Pytanie z innej beczki..

Ile będzie warty case z finałów?

.

Opublikowano

Fnatic vs Nip mecz 50/50. Nie obstawiłem go bo jest ryzyko w c**j.

U fnatic grają tylko olof i jw(flusha jak się przyłoży, na cobble dobrze klepał virtusów), a u nipu tylko allu nie gra, u reszty jest forma.

 

To będzie przepiękny mecz B)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Fnatic vs Nip mecz 50/50. Nie obstawiłem go bo jest ryzyko w c**j.

U fnatic grają tylko olof i jw(flusha jak się przyłoży, na cobble dobrze klepał virtusów), a u nipu tylko allu nie gra, u reszty jest forma.

 

To będzie przepiękny mecz B)

JW nie grał tego co zawsze, widać jego spadek formy. Może na finale pokaże jak dobrze ogarnia snajperkę, Krimz też bardzo ładnie gra. :) 

Opublikowano

post-1160280-0-21494400-1426421036.png

 

Boje się , że NIP nie pokazał jeszcze wszystkiego :D Ale no cóż trzymamy kciuki panowie , to będzie świetny mecz !!!

Opublikowano

Wolę, aby wygrał NIP niż JW aka świński ryj :)

 

Pewnie Get_right bedzie plakal jak przegrają(rok temu bodajze puścił trochę łez), w sumie to jest szansa na wygranie 100tyś $ więc się nie dziwie, gl nip !

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wolę, aby wygrał NIP niż JW aka świński ryj :)

 

Pewnie Get_right bedzie plakal jak przegrają(rok temu bodajze puścił trochę łez), w sumie to jest szansa na wygranie 100tyś $ więc się nie dziwie, gl nip !

 

Chcesz żeby ktoś przegrał , ponieważ ma ,, świński ,, ryj ? Żałosne ...

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

Pożegnajmy się ze swoimi skinami, mapy to dust2 cache i inferno.. wiedziałem że nip ugra ;c

 

Przecież sami takie wybrali -.- 

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

Pożegnajmy się ze swoimi skinami, mapy to dust2 cache i inferno.. wiedziałem że nip ugra ;c

tsm wygrało z nip ez na inferno, fnatic tym bardziej wygra, cache też mapa fnatic, nie bądź tak pewny, chociaż chciałbym, żeby nip wygrał :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Chcesz żeby ktoś przegrał , ponieważ ma ,, świński ,, ryj ? Żałosne ...

 

Przecież sami takie wybrali -.-

"poniewaz ma swinski ryj" haha, idiot.

Nie lubię fnatic, wolę nip :) Dlatego. Obecnie jest 6-2 dla Fnatic(nip zaczyna po stronie tt).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jakoś nipowi nie idzie na DD2 ;)

 

 

 

"poniewaz ma swinski ryj" haha, idiot.

Nie lubię fnatic, wolę nip  :) Dlatego. Obecnie jest 6-2 dla Fnatic(nip zaczyna po stronie tt).

 

Hehe.. a ty wielki inteligent właśnie widać to po twoim postach. 

Opublikowano

Jakoś nipowi nie idzie na DD2 ;)

 

Hehe.. a ty wielki inteligent właśnie widać to po twoim postach. 

Oceniaj człowieka po postach xD  Spływa mi wasza opinia :)

Za to Ty inteligent jesteś i te twoje "czy bindy na mm są legal" xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...