Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież na ss było napisane, że przełożony.

 

@PaTrOL *DG*

grają dobrze na inferno? 

To, ze jest 5-8 nie znaczy, ze grają słabo.

Jak mają grać dobrze to znaczy, ze maja wygrywac z kazdym(fnatic, nip) na inferno ? Pomyśl, boże..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To, ze jest 5-8 nie znaczy, ze grają słabo.

Jak mają grać dobrze to znaczy, ze maja wygrywac z kazdym(fnatic, nip) na inferno ? Pomyśl, boże..

Ale czy teraz grają z fnatic lub nip? 

­

Opublikowano

Ale czy teraz grają z fnatic lub nip? 

To nie ma nic do rzeczy człowieku z kim grają, w sporcie(e-sporcie) jest wszystko możliwe.. nikt nie będzie nonstop wygrywał, uczepiłeś się mnie, że szok :)A i podałem przykład topowych drużyn więc nie wiem o co Ci chodzi xD xD xD xD xD

 

@ edit

 

Cplay przegralo inferno, wyczuwam hejty od Kokoszki xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Warto lecieć full na TSM vs NAVI na NAVI skoro jest jeszcze okazja?(można jeszcze stawiać).

Grają podobno DD2, ulubiona mapa Navi lecz TSM wcale tak źle na dd2 też nie gra.(BO1 jest).

 

 

Co myślicie o meczu CPlay vs CW? Mniejsze % są na CPlay lecz 2 dni temu wygrali z CW 2:1(inferno 16:3 i overpass 16:5 i cobble 9:16 przegrali).

 

@ edit

 

Według mnie co do meczu 3DMAX vs DIGNITAS to polecam iść low/medium(jak ktoś nie żałuje itemów to medium) na 3DMAX.

Grają BO1.

99924604103458460211.png

 

Czekam na odp. co do meczu tsm vs navi, nie wiem na co "zaryzykować" :rolleyes:

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Warto lecieć full na TSM vs NAVI na NAVI skoro jest jeszcze okazja?(można jeszcze stawiać).

Grają podobno DD2, ulubiona mapa Navi lecz TSM wcale tak źle na dd2 też nie gra.(BO1 jest).

 

 

Co myślicie o meczu CPlay vs CW? Mniejsze % są na CPlay lecz 2 dni temu wygrali z CW 2:1(inferno 16:3 i overpass 16:5 i cobble 9:16 przegrali).

Tym razem spokojnie CW ugra :)

 

Navi także, gra ze stand-inem, ale to ich najlepsza mapa.

Postawiłem mida na nich 

­

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

Warto dać 2 skiny na Cplay(może akurat, wczoraj na cache z dig pokazali, że źle nie grają) i 2 skiny na navi? Lub cały full na navi?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Lepiej na navi :)

Wiem, że lepiej ale może być tak, że navi lose a CPlay co najgorsze EZ win : D

 

@ edit

 

postawiłem 2 skiny na navi i 2 skiny na cplay.

Jeżeli cplay wygra jestem na plusie nawet jak navi przegra a jak navi wygra a cplay przegra to bede ok. 10 euro na minusie(postawilem itemy za 80 euro, do wygrania 70, 80-70 = 10 :v)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wiem, że lepiej ale może być tak, że navi lose a CPlay co najgorsze EZ win : D

 

@ edit

 

postawiłem 2 skiny na navi i 2 skiny na cplay.

Jeżeli cplay wygra jestem na plusie nawet jak navi przegra a jak navi wygra a cplay przegra to bede ok. 10 euro na minusie(postawilem itemy za 80 euro, do wygrania 70, 80-70 = 10 :v)

Wczoraj też myślałeś, że CP ugra.

Mam nadzieję, że postawiłeś większą kwotę na navi. 

­

Opublikowano

Wczoraj też myślałeś, że CP ugra.

Mam nadzieję, że postawiłeś większą kwotę na navi. 

Na navi poszlo 80 a na cplay 68.

I tak jak navi wygra a cplay przegra to i tak bede na minusie bo mam do wygrania 68 przy 80 euro a na cplay przy 68 ok. 190 :v

 

@ edit

 

34624642314411374222.png

 

Navi vs ldlc wygralo 16-14 po ciezkich walkach.

Mysle, ze z tsm powinno wygrac, w koncu envyus(ex-ldlc)>tsm.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

A wystarczą Ci takie, że Navi ma nowego gracza w składzie, a TSM jest na bootcampie, gdzie, jak wiadomo, grają lepiej


Za duże ryzyko, żeby iść fulla, no chyba, że nie szkoda komuś stracić skiny.

 

 

PS. tego meczu nawet się zbetować nie da, cwianiacy myślą, że jak napiszą "all queques currently is full" to nikt się nie zorientuje. wystarczy popatrzeć na ilość obstawionych skinów, zostawić na 5 minut stronę, odświeżyć i czary mary - ilość postawionych skinów taka sama.

Opublikowano

Co do NaVi to pamiętajcie że nie ma Starixa jest on teraz trenerem i gra Egor Vasilyev 17 latek. A i forma NaVi zależy od tego czy Guardian i Zeus się odpalą jeżeli nie, to raczej przegrają to spotkanie. Tak jest moja ocena tego meczu.
A co do TSM jest to sollidny zespół, grają zespołowo i dobrzy skilowo. :)

Opublikowano

A wystarczą Ci takie, że Navi ma nowego gracza w składzie, a TSM jest na bootcampie, gdzie, jak wiadomo, grają lepiej

 

 

Za duże ryzyko, żeby iść fulla, no chyba, że nie szkoda komuś stracić skiny.

 

 

PS. tego meczu nawet się zbetować nie da, cwianiacy myślą, że jak napiszą "all queques currently is full" to nikt się nie zorientuje. wystarczy popatrzeć na ilość obstawionych skinów, zostawić na 5 minut stronę, odświeżyć i czary mary - ilość postawionych skinów taka sama.

Gość ma rację, nie można betować navi vs tsm.

 

Czyli na co stawiać ? full on CPlay or full on 3DMAX? Lub inne?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

A nie gra "flamie" za starixa ?

 

Tak to właśnie Flamie gra za starixa. I według mnie nie wiem czy ta gra im będzie szła, na IEM nic nie grali i jeszcze teraz inny koleś z nimi będzie grał.

Opublikowano

 

Tak to właśnie Flamie gra za starixa. I według mnie nie wiem czy ta gra im będzie szła, na IEM nic nie grali i jeszcze teraz inny koleś z nimi będzie grał.

Nie można betować już na TSM vs NAVI.

_______________________________

 

3DMAX vs DIGNITAS? BO1, poleciałbym full na DIGNITAS, ostatnio ciągle wygrywają.

 

Opis analizy jednego z "analizatorów"

ENG:

We have re-analysed Dignitas' performance. When they kicked Fetish on the 10th of march they seemed to have started to perform consistently! Before that they had very inconsistent performance, maybe because of some team difficulties.

Dignitas did lose to 3Dmax on mirage when they had Fetish. Now that they have MSL it should not be a problem anymore!

We recommend a medium bet on dignitas and remind you of the moderate risk!

PL:

Mamy ponownie przeanalizowano wyniki Dignitas " . Kiedy kopnął fetysz na 10 marca , że wydawało się, że zaczął wykonywać konsekwentnie ! Wcześniej mieli bardzo niespójne wyniki , być może ze względu na pewne trudności z zespołu.

Dignitas straciłem do 3dmax na mirage , gdy mieli fetysz . Teraz , że mają MSL to nie powinno być problemu już!

Zalecamy średni zakład na Dignitas i przypomnieć o umiarkowanym ryzyku !  ~google tłumacz.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

You can't place a bet on this match, czyli że muszę próbować aż wejdzie? Czy po prostu nie mogę postawić na ten mecz wgl już do końca dnia? :D

 

a ok, już nie można obstawiać.

 

Full na dignitas z 3dmax, opłacalne? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...