Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogę dać ci linka do stream i pokazać nawet od ile do ile masz ogladac, jak drą morde "FNATIC, FNATIC, FNATIC"..

 

 

Siemanko JW

75633996401953098271.jpg

Obyś grał lepiej od niego.

Pewnie przejechałeś się na skinach i cebula.

 

17 marca envy z vp gra. 

­

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.


 


Pewnie bet na VP ;)


 


Ja polecam dzisiaj tak :


 


ICB/Low na Zbrillo


ICB/Low na xF


ICB/Low na MnM


 


Dlaczego?


 


Są bardzo ładne %, ja sam na każdy z wymienionych wyżej teamów stawiam po 1 ojro, są to nowe teamy więc coś na pewno pokażą, stracić można mało ale zyskać duużo ;).


2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Obyś grał lepiej od niego.

Pewnie przejechałeś się na skinach i cebula.

 

17 marca envy z vp gra. 

Pisałem, że nie stawiałem na fnatic ani na nip więc o co Ci chodzi xD ?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

Niby rize ma jakąś formę więc może dają radę.

 

Polecam low na ZBRILO, jest szansa że wygrają, sam stawiam na nich 2 ojro a hajsem nie śmierdzę :D

Wiem, stawiam lowa

­

Opublikowano

Jak obstawaicie Vp vs Envyus ? Moim zdaniem vp powinni ugrać, gdyż ostatnio 2 razy z rzędu wygrali cobbla z envyus i do tego cache 16-2.A envyus nie pokazało się na iemie z dobrej strony przegrywając z nipem 2-0 widać, że nie są  w formie.

Opublikowano

Jak obstawaicie Vp vs Envyus ? Moim zdaniem vp powinni ugrać, gdyż ostatnio 2 razy z rzędu wygrali cobbla z envyus i do tego cache 16-2.A envyus nie pokazało się na iemie z dobrej strony przegrywając z nipem 2-0 widać, że nie są  w formie.

Envy nie pokazało się z dobrej strony na IEM ? , grali bardzo DOBRZE. Virtusi odpadli z pólfinału jak i Envy, Polacy dostali 2:0, Francuzi to samo. Kwestia kto jest bardziej wypoczętu po tym spotkaniu. 50/50. 

Opublikowano

Heh, to samo mogę powiedzieć o Virtusach ... '' Gdyby grali bardzo dobrze to wygrali by ten mecz '' ale jednak go przegrali 2:0. 

Opublikowano

Gdyby grali bardzo dobrze to wygrali by ten mecz, a nie przegrali 2-0. Widać, że cache nie mają zbytnio ogarniętego to samo z cobblem. Na duście grają w miarę dobrze.

envy gra dobrze(nie bardzo dobrze a dobrze) na cache po stronie tt jak i ct, widocznie nip było lepsze, nie ma sensu kłótni o to czemu przegrali..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Envy vs VP - 45/55

VP wyglądało solidnie na majorze, a Envy było najsłabszą drużyną w top 4. Wątpię, aby przez te kilka dni zmienili swoją grę. Tak czy siak - pamiętajcie, że envy ma lepszych graczy :)

Mid na VP. 

 

Kolejnym argumentem jest nagroda (za pierwsze miejsce 110k, więc polaczki się postarają)

­

Opublikowano

Nie, to jest mecz wyrównany, ja dużo ryzykuję. 

TA vs MnM, wiesz coś na ich temat? Dałem 22 euro na MnM, grają BO3 więc myślę, że zdołają ich pokonać.

 

56013170765001813041.png

 

@Edit

obecnie 13-9 dla TA, f**k..

TA - team play

MnM - FFA

 

Tak grają.. :/ Może MnM obudzi się na mirage :/

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Również poleciałem all in vp, jeżeli przegram to nie mam już żadnych skinów   :( . Liczę na nich, envy aż takiej formy na iem nie miało co vp lecz do zależy od mapy, będzie dd2 to envy ją wygra i już lipka będzie ;x

 

@Edit

 

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

Skąd info, że 1 miejsce to 110k? Jakoś nie mogę tego nigdzie znaleźć. Pewnie źle szukam.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...