Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Każdy tak hypuje NiPa jednak zostawiam na EnVyus

Jak dla mnie 55/45 dla Envy 

 

 

sam na nich postawiłem low 21 euro. 

Opublikowano

@Morness

 

Właśnie każdy jest przekonany że envy wygrają, chociaż nip według mnie jest po prostu lepszy ;)

na dd2 zagrali na prawdę z*********e, ale na 2 kolejnych mapach nie popisali się i zagrali po prostu przeciętnie.. żeby nie powiedzieć słabo. Envy jednak moim zdaniem lepsze.

Opublikowano

@Morness

 

Właśnie każdy jest przekonany że envy wygrają, chociaż nip według mnie jest po prostu lepszy ;)

 

No tak ale w dzisiejszych meczach allu nie pokazał swojej formy i snajper z EnVyus jest po prostu lepszy. Dla mnie powinni ugrać to 2-0 z trudem[o ile dobrze zbanują mapy] albo 2-1.

 

Podejrzewam, że będą mapy de_inferno, cache, cobblestone, dust2 prawdopodobnie zbanowany przez EnvyUs

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Ja tak samo, postawiłem 60 euro(moje ostatnie itemy) na nip, po porażce vp vs fnatic stracliem 35 na virtusow, j****a swinia ze swinskim ryjem JW..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Ja tak samo, postawiłem 60 euro(moje ostatnie itemy) na nip, po porażce vp vs fnatic stracliem 35 na virtusow, j****a swinia ze swinskim ryjem JW..

No i znowu przejebiesz.. ja bym na twoim miejscu nie stawiał, NIP nie gra dzisiaj zbyt dobrze. Kwestia tego jak Envy dzisiaj zagra.

 

A tak w ogóle co go wyzywasz.. jest lepszy i wygrał xD nie wiem po co komentujesz to jak on wygląda 

Opublikowano

No i znowu przejebiesz.. ja bym na twoim miejscu nie stawiał, NIP nie gra dzisiaj zbyt dobrze. Kwestia tego jak Envy dzisiaj zagra.

Raz się żyje, nie mam już innych skinów oprócz tych :(

 

Mogę wygrać 100 a stracić 75. Liczę na NIP chociaż inferno i nuke bardzo słabo grali przeciwko ex-dig.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Raz się żyje, nie mam już innych skinów oprócz tych :(

 

Mogę wygrać 100 a stracić 75. Liczę na NIP chociaż inferno i nuke bardzo słabo grali przeciwko ex-dig.

Jak dla mnie ENVY zagra w tym meczu lepiej, NIP jest już zmęczony, popełniał we wcześniejszej grze dużo błędów. Jak ENVY będzie dzisiaj w dobrej formie a raczej będzie, to wygrają. 

Opublikowano

@xemont

 

Będę się śmiał jak jednak ninje ugrają :D

Może i ugrają.. tego nikt nie przewidzi, obie drużyny są dobre. Zależy to od ich błędów i ogólnie samej gry. Bo może być tak ze będą przewidywalni albo po prostu nie będą wiedzieć jak się ustawiać. 

ps : obie drużyny potrafią dobrze kontrolować mapę 

 

ale tak czy inaczej stawiam ze 55/45 Envy

Opublikowano

Wszystko zależy od mapy, strony i pistoletówki.

 

Według mnie mecz 50/50. GO NIP!

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

༼つ ◕_◕ ༽つ EnVyUs Take My Energy ༼ つ ◕_◕ ༽つ

 

Ostatnie spotkania wygrało EnVyUs  na Cache i 1 win 1 lose na Dust2 może i tym razem :P

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Jak stawiacie na finał? Najlepiej jakieś argumenty.

Ja jestem za fnatic - nip ugra jedną mapę, nie więcej.

Olof i flusha są w formie, fnatic dobrze analizuje grę oraz swoje błędy. 

­

Opublikowano

Jak stawiacie na finał? Najlepiej jakieś argumenty.

Ja jestem za fnatic - nip ugra jedną mapę, nie więcej.

Olof i flusha są w formie, fnatic dobrze analizuje grę oraz swoje błędy. 

flushy aimlock też jest w formie xD

ja nie stawiam finału, 50/50, w nipie nie gra tylko allu a u fnatic tylko olof i jw.

 

Btw. stówka win, dzięki nip! odrobiłem się gdy vp przegrało na fnatic ;d

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

­Szkoda, że nie dałem większej stawki wygrałem na NIP i Fnatic. Z czego przy Fnatic w ogóle nagrody nie dostałem o.O

 

Mam przeczucie, że FNATIC wygra teraz, ale widzę to 50/50.

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

Opublikowano

­Szkoda, że nie dałem większej stawki wygrałem na NIP i Fnatic. Z czego przy Fnatic w ogóle nagrody nie dostałem o.O

 

Mam przeczucie, że FNATIC wygra teraz, ale widzę to 50/50.

jak miałeś value 0.04 to się nie dziw.

 

Dokładnie tak jak mówisz 50/50.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Też uważam że Fnatic, ponieważ zawodnicy są w formie 2;0 z VP ;/ Stawiam 2;1 dla Fnatic. NIP z TSM miało duże problemy natomiast z EnVy 2;0. To jest zdecydowanie za mało na fnatic.

Opublikowano

Fnatic spokojnie ugra, nie porównujmy nipu do nich. Alu gra słabo, nawet JW bez formy jest lepszy obecnie.

NIP ma szansę tylko dd2 i nuke.

Na Mirage, Overpass i Cobblestone - powinno być ez dla Fnatic

Na Cache 50/50.

Gdyby maikelelelelelelelelelelelele był w nip, to oddsy byłyby pewnie 50/50, ale alu, miał zbyt mało czasu na przygotowanie się. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...