Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oceniaj człowieka po postach xD  Spływa mi wasza opinia :)

No przecież to ty oceniasz innych po postach, a nie chcesz by cie ktoś inny oceniał? no i kto tu kogo ocenia :) 

 

Koniec, bo widzę ze za słaby poziom reprezentujesz.  

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

inferno to mapa fnatic ?

Tak, nip wczoraj nie pokazało się z dobrej strony na inferno przeciwko TSM, TSM wchodziło na bsy jak chciało.

DUST2 = FNATIC WYGRAŁO

CACHE = 50/50

INFERNO = FNATIC.

 

Reasumując fnatic wygra 100tyś. dolarów = ok. 380 tyś na polskie :v (JA PIERDZIELE xD).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Fnatic win, należą się brawa za ciężki mecz! :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Teraz można zauważyć, że na wysokim poziomie, nawet gdy grasz na własnej mapie, możesz przegrać.

Fnatic ugrało, chociaż ładna końcówka była.

 

Czekać tylko na plagę dzieci, którzy przejechali się na fnatic - "ale ten jw ma świński ryj" itp.

­

Opublikowano

Ale beka była na tym spodku. Połowa ludzi zaczynała krzyczeć NiP to potem reszta za tłumem robiła to samo i potem każdy myślał, że NiP jest jak drugie Virtus.Pro. Nikt nie dopingował fnaticów co było śmieszne. Najlepsze było to, jak te dzieciaki darły się, że NiP, a nawet nie wiedzieli co to CS. Przynajmniej publika okazała szacunek po wygraniu fnatic i każdy wstał jak odbierali puchar ale nie wiem czemu nikt ich nie dopingował. Tym bardziej, że to dwie Szwedzkie drużyny :_;

 

 

/Virtusi po meczu odrazu wyszli, co bardzo mnie zaskoczyło, bo powinni autografy rozdać. Jedynie od kubena dało się zyskać, bo on czasami podchodził.

Opublikowano

Ale beka była na tym spodku. Połowa ludzi zaczynała krzyczeć NiP to potem reszta za tłumem robiła to samo i potem każdy myślał, że NiP jest jak drugie Virtus.Pro. Nikt nie dopingował fnaticów co było śmieszne. Najlepsze było to, jak te dzieciaki darły się, że NiP, a nawet nie wiedzieli co to CS. Przynajmniej publika okazała szacunek po wygraniu fnatic i każdy wstał jak odbierali puchar ale nie wiem czemu nikt ich nie dopingował. Tym bardziej, że to dwie Szwedzkie drużyny :_;

Bo rok temu NIP grało w finale z VP i przegrali :)

Wystarczy sprawdzić ostatni film na kanale HLTV - wywiad z flushą. 1/3 to dislike, pewnie ze strony cebulaków i fanboy'i nipu.

Tak czy siak - oglądałem tylko końcówkę, która była fascynująca.

 

Stawiacie coś na te bo1? 

­

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka.

 

Low na xF, QUIT i Zbrillo, nowe teamy więc może coś pokażą :)

Ja się nie chcę bawić w lowy z takim ekwipunkiem.

Teraz ma być jakiś turniej 8-teamowy - envy z vp będzie grać, chyba we wtorek się zaczyna.

Za pierwsze miejsce jest 40k, więc throw'u nie będzie. 

­

Opublikowano

@PaTrOL *DG*

 

Ez nie było, właściwie nip prawie to wygrał, allu się ogarnął :D

Wiem, oglądałem :D Allu otwierał na inferno, tak samo jak na jednej z poprzednich map, chyba na cache też otwierał z tego co pamiętam, nip pewnie był zaskoczony jego grą ;)

Ale beka była na tym spodku. Połowa ludzi zaczynała krzyczeć NiP to potem reszta za tłumem robiła to samo i potem każdy myślał, że NiP jest jak drugie Virtus.Pro. Nikt nie dopingował fnaticów co było śmieszne. Najlepsze było to, jak te dzieciaki darły się, że NiP, a nawet nie wiedzieli co to CS. Przynajmniej publika okazała szacunek po wygraniu fnatic i każdy wstał jak odbierali puchar ale nie wiem czemu nikt ich nie dopingował. Tym bardziej, że to dwie Szwedzkie drużyny :_;

 

 

/Virtusi po meczu odrazu wyszli, co bardzo mnie zaskoczyło, bo powinni autografy rozdać. Jedynie od kubena dało się zyskać, bo on czasami podchodził.

Nikt nie dopingował fnatic? Ja ani razu nie slyszalem, zeby ktos krzycal "NIP!" LUB "NINJA IN PYJAMAS".

SŁYSZAŁEM TYLKO "KRZYSIEK! KRZYSIEK!"

 

Fnaticów ciągle darli mordy "FNATIC! FNATIC!" ..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wiem, oglądałem :D Allu otwierał na inferno, tak samo jak na jednej z poprzednich map, chyba na cache też otwierał z tego co pamiętam, nip pewnie był zaskoczony jego grą ;)

Nikt nie dopingował fnatic? Ja ani razu nie slyszalem, zeby ktos krzycal "NIP!" LUB "NINJA IN PYJAMAS".

SŁYSZAŁEM TYLKO "KRZYSIEK! KRZYSIEK!"

 

Fnaticów ciągle darli mordy "FNATIC! FNATIC!" ..

Chyba nie ten mecz oglądałeś.

Polacy dopingowali tylko NIP.

Co chwilę skandowali - NIP.

 

Z tego co wiem, to allu grał przez wiele godzin w nocy. 

­

Opublikowano

Chyba nie ten mecz oglądałeś.

Polacy dopingowali tylko NIP.

Co chwilę skandowali - NIP.

 

Z tego co wiem, to allu grał przez wiele godzin w nocy. 

Jak nie ten mecz? -.-

Allu otwierał na inferno, zobacz sobie.

Na cache może nie otwierał ale też miał dużo fragów.

Na dust2 nie pamiętam ile miał fragów ale miał dużo ważnych fragów(3k itp).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jak nie ten mecz? -.-

Allu otwierał na inferno, zobacz sobie.

Na cache może nie otwierał ale też miał dużo fragów.

Na dust2 nie pamiętam ile miał fragów ale miał dużo ważnych fragów(3k itp).

O czym teraz piszesz?

Pisałem, że trenował przez noc.

­

Opublikowano

O czym teraz piszesz?

Pisałem, że trenował przez noc.

Myślałem, że chodzi Ci o to, że allu nie otwierał. Mój błąd ziomuś :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wiem, oglądałem :D Allu otwierał na inferno, tak samo jak na jednej z poprzednich map, chyba na cache też otwierał z tego co pamiętam, nip pewnie był zaskoczony jego grą ;)

Nikt nie dopingował fnatic? Ja ani razu nie slyszalem, zeby ktos krzycal "NIP!" LUB "NINJA IN PYJAMAS".

SŁYSZAŁEM TYLKO "KRZYSIEK! KRZYSIEK!"

 

Fnaticów ciągle darli mordy "FNATIC! FNATIC!" ..

Byłem w spodku to chyba wiem. Była grupka ludzi, którzy krzyczeli fnatic ale to było niecałe 50 osób. 

 

 

/To uczucie, gdy idziesz z dworca na spodek, a parę minut później tę trasę pokonuje całe fnatic :_; (typek co z nimi zdjęcie zrobił był za mną). Chociaż udało się autografy załatwić od innych ludzi.

Opublikowano

Byłem w spodku to chyba wiem. Była grupka ludzi, którzy krzyczeli fnatic ale to było niecałe 50 osób. 

 

 

/To uczucie, gdy idziesz z dworca na spodek, a parę minut później tę trasę pokonuje całe fnatic :_; (typek co z nimi zdjęcie zrobił był za mną). Chociaż udało się autografy załatwić od innych ludzi.

mogę dać ci linka do stream i pokazać nawet od ile do ile masz ogladac, jak drą morde "FNATIC, FNATIC, FNATIC"..

 

 

Siemanko JW

75633996401953098271.jpg

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

mogę dać ci linka do stream i pokazać nawet od ile do ile masz ogladac, jak drą morde "FNATIC, FNATIC, FNATIC"..

 

 

Siemanko JW

 

Przecież napisałem, że była grupka ludzi, którzy  darli się "fnatic", jednak po chwili byli zagłuszani. Praktycznie cały czas było "NiP". Już bez przesady, że wiesz lepiej jak tam było niż osoba, która tam siedziała.

 

/z ciekawości sprawdziłem sobie jak to było słychać na streamie i można się wsłuchać, że cały czas jest ten sam głos (jedna osoba się tak darła, że szok)

 

/lepiej być JW niż przehajpowanym Get_rightem, którego imię za każdym razem było wymawiane przez publiczność nawet wtedy gdy nic nie zrobił. To uczucie kiedy każdy krzyczy "krzysiek", a nagle olof ucisza całe trybuny :)

Opublikowano

Przecież napisałem, że była grupka ludzi, którzy  darli się "fnatic", jednak po chwili byli zagłuszani. Praktycznie cały czas było "NiP". Już bez przesady, że wiesz lepiej jak tam było niż osoba, która tam siedziała.

 

/z ciekawości sprawdziłem sobie jak to było słychać na streamie i można się wsłuchać, że cały czas jest ten sam głos (jedna osoba się tak darła, że szok)

 

/lepiej być JW niż przehajpowanym Get_rightem, którego imię za każdym razem było wymawiane przez publiczność nawet wtedy gdy nic nie zrobił. To uczucie kiedy każdy krzyczy "krzysiek", a nagle olof ucisza całe trybuny :)

Wolę GET od JW, wkur**a mnie to, ze kazdy pisze cos tam get_dust2, get_ezwin czy coś takiego...

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wolę GET od JW, wkur**a mnie to, ze kazdy pisze cos tam get_dust2, get_ezwin czy coś takiego...

a czy ja powiedziałem, że go lubię ;_;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...