Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsza połówka dla NIP z wynikiem 9-6(NIP był po stronie CT).

Zobaczymy co NIP zagra po tt, osobiście chciałbym, aby TSM to wygrało, krzysiek już sporo wygrywał i warto dać szansę TSM, lecz jeżeli fnatic wygra z vp to FNATIC > TSM.

Jeżeli VP wygrają to 60/40 dla VP.

No nip>tsm i jakoś tego nie widać.

Każdy mecz jest inny.

Envy też nie jest w najwyższej formie. 

­

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No nip>tsm i jakoś tego nie widać.

Każdy mecz jest inny.

Envy też nie jest w najwyższej formie. 

Tak samo fnatic>vp, każdy ma złe dni, a mysle, ze vp moze to ugrac ze wzgledu, ze awansują do finału i dadzą z siebie 110%, fnatic jednak lepsze "aimowo".

 

@Edit

 

dobra, przekonales mnie, poczekam na mecze az sie iem skonczy, prawilne mecze są tak jak mowilem z cph(mialo 19% i ez wygrało),  nie chce stracic ostatnich skinow :v

 

@Edit

stawiam cyrexa za 35, do wygrania 80(na vp stawiam)

jezeli przegram to bede mial 2 skiny jeszcze ktore bede stawial po iem.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Tak samo fnatic>vp, każdy ma złe dni, a mysle, ze vp moze to ugrac ze wzgledu, ze awansują do finału i dadzą z siebie 110%, fnatic jednak lepsze "aimowo".

 

@Edit

 

dobra, przekonales mnie, poczekam na mecze az sie iem skonczy, prawilne mecze są tak jak mowilem z cph(mialo 19% i ez wygrało),  nie chce stracic ostatnich skinow :v

 

@Edit

stawiam cyrexa za 35, do wygrania 80(na vp stawiam)

jezeli przegram to bede mial 2 skiny jeszcze ktore bede stawial po iem.

Już lepiej postawić na drugi półfinał. 

 

szkoda tsm - ładny mecz

­

Opublikowano

Nip win 16-13 ledwo co ugrali :v

 

Teraz vp vs fnatic będzie, vp liczę na was!

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

ja bym nigdy nie postawił na tsm.. to największe skurwy** jakie mogą być. Wiedziałem ze EZ NIP ^^

 

Teraz tylko fnatic niech wygra i będę happy. 

Opublikowano

ja bym nigdy nie postawił na tsm.. to największe skurwy** jakie mogą być. Wiedziałem ze EZ NIP ^^

 

Teraz tylko fnatic niech wygra i będę happy. 

EZ win hahhahahahhaa, nip już płakało a ten ez win pisze, beczka :)

 

Niech VP wygra :) chciałbym ich zobaczyć w finale + postawiłem skina na vp :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

ja bym nigdy nie postawił na tsm.. to największe skurwy** jakie mogą być. Wiedziałem ze EZ NIP ^^

 

Teraz tylko fnatic niech wygra i będę happy. 

ez? dig skurwysyny? Pewnie się ograniczasz do silvera i nie masz pojęcia w tej grze, a twój ekwipunek jest warty kilkadziesiąt dolców i uważasz się za milionera, zgadłem?

TSM do znakomita formacja, uzyskać takie wyniki z nip to wielki sukces. 

­

Opublikowano

EZ win hahhahahahhaa, nip już płakało a ten ez win pisze, beczka :)

 

Niech VP wygra :) chciałbym ich zobaczyć w finale + postawiłem skina na vp :)

ty beczko ty moja.. swoją mape EZ wygrali. Zresztą o czym my dyskutujemy skoro wszystkie mecze z ESL'a wygrałem ;)

 

Napisałem ze ez bo jednak ugrali a to że mieli drobne problemy.. 

 

 

Tak nawiasem mówiąc, mam range DMG i mój ekwipunek obecnie jest warty ok 1000 euro +/- mam jakieś pojęcie.

Zresztą specjalnie napisałem ze wygrali "EZ" żeby zobaczyć wasza reakcje.

Opublikowano

ez? dig skurwysyny? Pewnie się ograniczasz do silvera i nie masz pojęcia w tej grze, a twój ekwipunek jest warty kilkadziesiąt dolców i uważasz się za milionera, zgadłem?

TSM do znakomita formacja, uzyskać takie wyniki z nip to wielki sukces. 

Zaraz pewnie napisze, ze mial pare kos, c**j wie ile m4 ryków, ak fire serpentów itp itd xD

Szkoda, że nikogo to nie obchodzi .

TSM pewnie nie żałuje, że przegrało z NIP, dla nich to pewnie bardzo dobry wynik, oni wiedzieli na starcie, że nie wygrają IEM, jest jeszcze fnatic i vp.

ty beczko ty moja.. swoją mape EZ wygrali. Zresztą o czym my dyskutujemy skoro wszystkie mecze z ESL'a wygrałem ;)

 

Napisałem ze ez bo jednak ugrali a to że mieli drobne problemy.. 

 

 

Tak nawiasem mówiąc, mam range DMG i mój ekwipunek obecnie jest warty ok 1000 euro +/- mam jakieś pojęcie.

Zresztą specjalnie napisałem ze wygrali "EZ" żeby zobaczyć wasza reakcje.

Co mnie to obchodzi co Ty wygrałeś xD? Mam iść Ci piątkę zbić z tej okazji ?

 

Wiedziałem, że napisze że  jego eq +23598325987 euro warte xD

Nie stawiałem na NIP ani na TSM.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Zaraz pewnie napisze, ze mial pare kos, c**j wie ile m4 ryków, ak fire serpentów itp itd xD

Szkoda, że nikogo to nie obchodzi .

TSM pewnie nie żałuje, że przegrało z NIP, dla nich to pewnie bardzo dobry wynik, oni wiedzieli na starcie, że nie wygrają IEM, jest jeszcze fnatic i vp.

Szkoda ze nikogo to nie obchodzi? to po jakiego c***a mnie oceniacie, sami zadaliście mi te pytania.

 

a703sc.jpg

 

Ps.. to nie jest cały mój ekwipunek. Bo znowu sobie dodacie to i owo i mnie spróbujecie oczernić. 

 

Widzę ze łatwo wyprowadzić was z równowagi. 

 

I tak ps.. skoro już tak się mną interesujecie.

 

to w eq miałem "kilka kos" 

m.in 

1.m9 slaughter MW

2.bagnet slaughter st fn 

3.nóż łowcy szkarłatna sieć ft

4.nóż flip slaughter fn

i kilka szajsów wartych maksymalnie 60 euro.

Opublikowano

Boże co za syf 4133db4da3.jpg

Co Ty chciałeś wygrać skoro miałeś tylko 10 do wygrania? ASIIMOVY? ... :v

Szkoda ze nikogo to nie obchodzi? to po jakiego c***a mnie oceniacie, sami zadaliście mi te pytania.

 

a703sc.jpg

 

Ps.. to nie jest cały mój ekwipunek. Bo znowu sobie dodacie to i owo i mnie spróbujecie oczernić. 

Eq za 1k nie zrobi z Ciebie lepszego człowieka od innych, więc nie wiem po co nam to piszesz.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano
 

Boże co za syf 4133db4da3.jpg

odpal mi ak za 200 lajków

 

 

Szkoda ze nikogo to nie obchodzi? to po jakiego c***a mnie oceniacie, sami zadaliście mi te pytania.

 

a703sc.jpg

 

Ps.. to nie jest cały mój ekwipunek. Bo znowu sobie dodacie to i owo i mnie spróbujecie oczernić. 

 

Widzę ze łatwo wyprowadzić was z równowagi. 

pisałeś, że się znasz - np. nuke dobrze ogarnia nuke, coś tego nie pokazali - przy 80:20 powinni wygrać z nimi do 8/9.

 

 

­

Opublikowano

 

 

odpal mi ak za 200 lajków

 

 

pisałeś, że się znasz - np. nuke dobrze ogarnia nuke, coś tego nie pokazali - przy 80:20 powinni wygrać z nimi do 8/9.

 

 

 

Czyli ja odpowiadam za ich grę tak ? po analizie ich meczy, sądziłem ze dobrze zagrają nuke. Nikt ci nie przewidzi jak będą grać..

 

Hmm.. wcześniej próbowaliście mnie ocenić, jaki to ja nie jestem zły. Nigdzie nie napisałem ze jestem lepszy od innych. 

f3nuyj.jpg

 

Tego waszego silvera oglądało 100 widzów, co z tego ze w enemy same global elity były. 

5/12 kolejny powód do hejtu xD

Opublikowano

 


 
Tego waszego silvera oglądało 100 widzów, co z tego ze w enemy same global elity były. 
5/12 kolejny powód do hejtu 

Buuuu! Noobowski silver! A tak na poważne, kłócicie się o jakieś drobnostki. Powinniście pokazać jakiś poziom i odejść za nim to było jeszcze "kłótnia".
V.P gl.
yiWCsl1.png
Opublikowano

Final VP - NIP

Walczą dalej na cobble, jest dogrywka, jest ciężko a Ty z góry zakładasz że vp vs nip.

Matko boska, jak Ja takiego czegoś w cs'ie nie lubię.. 8S

 

@Edit

 

ku*wa! VP przegrało 17-19 na cobble :( :( :angry:

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Oby VP wygrało. Z jednej strony czuć znakomitą pracę po stronie VP - 19:17 na mapie przeciwnika, z drugiej niedosyt - było tak blisko. W drużynie Fnatic często jeden zawodnik zdobywał 3/4 fragi w rundzie, w VP raczej wyrównanie. Jeżeli zagraliby lepiej po stronie CT (VP, nie mówię o dogrywce), to pewnie by wygrali. Jednak przerwa na żądanie dała dużo dla Fnatic. 

­

Opublikowano

@Morness

 

Nip 500 gier, w tym ponad 400 wygranych, ma lepsze k/d ratio i % headshotów, a envy 23 gry 11 wyg 12 loss niższe kd ratio i % headów oraz NiP jest doświadczoną drużyną, myślę że możesz zmienić na NiP ja sam na nich postawiłem fulla.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...