Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grają teraz Nuke patrząc jak grali Inferno marne szanse daje na NiP. Sklaniam sie tak 60-40 TSM.

Może będziesz miał nauczkę, że nie ma sensu stawiać na takie %.

TSM będzie na fali, a NiP pod presją. 

­

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TSM wygrało ez z NIP na inferno, teraz nuke.

 

Kto wygra zależy od strony i pistoletówki.

Strona CT - win.

 

Vp wczoraj 16:1 na nuke w CT z keyd.

 

@Edit

 

Panowie, a co z vp vs fnatic? Mam ostatnie 3 dobre skiny po 30 euro, postawie skiny za 90 euro i do wygrania mam 250 na vp a na fnatic tylko 50.. Ryzykować vp czy odpuścic sobie i poczekać aż jakieś mecze będą po IEM i stawać na 10-20 %(typu cph miało ostatnio 19 % i wygrało ez).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@Morness szkoda że nie patrzyłeś jak grali dusta. -.-  Mapa TSM i tyle w temacie

TSM na dd2 ugrało 8 rund, a NIP na inferno tylko 4.

Taki team jak NiP nie powinnien przegrać na inferno aż tyle

­

Opublikowano

TSM wygrało ez z NIP na inferno, teraz nuke.

 

Kto wygra zależy od strony i pistoletówki.

Strona CT - win.

 

Vp wczoraj 16:1 na nuke w CT z keyd.

NiP zaczyna w CT.

 

TSM na dd2 ugrało 8 rund, a NIP na inferno tylko 4.

Taki team jak NiP nie powinnien przegrać na inferno aż tyle

To akurat prawda, aż żałuję że postawiłem 2 ostatnie klucze na NiP :(

Opublikowano

NiP zaczyna w CT.

 

To akurat prawda, aż żałuję że postawiłem 2 ostatnie klucze na NiP :(

Ale to pewnie będzie tak jak wczoraj z VP i Keyd, chociaż TSM to inny poziom niż brazylijska formacja.

Albo pogrom ze strony jednej z drużyn, albo wyrównany wynik. 

­

Opublikowano

2 klucze haha xD Ja postawiłęm 294 euro na NIP i napewno NIP wygra

Można stawiać max itemy po 60$ i po 4.

60+60+60+60 = 240

 

jakim cudem 294 na nip, chyba z dwóch kont jedynie.

 

panowie co z vp vs fnatic help, Mam ostatnie 3 dobre skiny po 30 euro, postawie skiny za 90 euro i do wygrania mam 250 na vp a na fnatic tylko 50.. Ryzykować vp czy odpuścic sobie i poczekać aż jakieś mecze będą po IEM i stawać na 10-20 %(typu cph miało ostatnio 19 % i wygrało ez).

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

TSM wygrało ez z NIP na inferno, teraz nuke.

 

Kto wygra zależy od strony i pistoletówki.

Strona CT - win.

 

Vp wczoraj 16:1 na nuke w CT z keyd.

 

@Edit

 

Panowie, a co z vp vs fnatic? Mam ostatnie 3 dobre skiny po 30 euro, postawie skiny za 90 euro i do wygrania mam 250 na vp a na fnatic tylko 50.. Ryzykować vp czy odpuścic sobie i poczekać aż jakieś mecze będą po IEM i stawać na 10-20 %(typu cph miało ostatnio 19 % i wygrało ez).

Stawiaj na VP ja tez postawiłem skin za 10 euro bez ryzyka nie ma niczego ;;)

Opublikowano

Stawiaj na VP ja tez postawiłem skin za 10 euro bez ryzyka nie ma niczego ; ;)

Patrzę po necie i wszyscy goście(zagraniczni itp) na facebooku w grupach lub na fp analizują i mówią, że na fnatic postawić :/ Ani jednej analizy nie ma, ze na vp stawiac.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

NIP powinno dać sobie rade na nuke, dobrze dzisiaj grają. Na dd2 kontrolowali całą grę, na nuke zaczynaja po stronie ct a dobrze ogarniają tę mape.

 

 

 

Patrzę po necie i wszyscy goście(zagraniczni itp) na facebooku w grupach lub na fp analizują i mówią, że na fnatic postawić :/ Ani jednej analizy nie ma, ze na vp stawiac.

na VP stawiają tylko "cebule" low bety.. więc 

Opublikowano

2 klucze haha xD Ja postawiłęm 294 euro na NIP i napewno NIP wygra

Ostatnio pisałeś, że za 15 euro stawiasz. Podaj SS :v

 

 

Stawiaj na VP ja tez postawiłem skin za 10 euro bez ryzyka nie ma niczego ; ;)

10 euro na VP, a na NiP 300? ok

 

Tak patrzę, to jeżeli NiP wygra, to 50/50 z envy

60/40 dla fnatic.

Patrzę po necie i wszyscy goście(zagraniczni itp) na facebooku w grupach lub na fp analizują i mówią, że na fnatic postawić :/ Ani jednej analizy nie ma, ze na vp stawiac.

i słusznie piszą, bo fnatic jest faworytem. Chyba, że olof będzie grał słabiej niż ostatnio, a snax da z siebie wszystko, do tego pasha z awp oraz taz, jak poczuje grę, to wtedy 50/50.

Tak czy siak - fnatic jest głównie zależne teraz od jw i olofa 

2 klucze haha xD Ja postawiłęm 294 euro na NIP i napewno NIP wygra

http://prntscr.com/6gnh76

szybko się wybiłeś, skoro w piątek 15 euro postawiłeś. 

­

Opublikowano

Ostatnio pisałeś, że za 15 euro stawiasz. Podaj SS :v

 

 

10 euro na VP, a na NiP 300? ok

 

Tak patrzę, to jeżeli NiP wygra, to 50/50 z envy

60/40 dla fnatic.

i słusznie piszą, bo fnatic jest faworytem. Chyba, że olof będzie grał słabiej niż ostatnio, a snax da z siebie wszystko, do tego pasha z awp oraz taz, jak poczuje grę, to wtedy 50/50.

Tak czy siak - fnatic jest głównie zależne teraz od jw i olofa 

w VP grają wszyscy, w fnatic tylko jw i olof, ew. flusha.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Czyli stawiać chociaż jeden itemek warty 30 euro na vp? mam tylko 3, trochę się cykam B)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Ostatnio pisałeś, że za 15 euro stawiasz. Podaj SS :v

 

 

10 euro na VP, a na NiP 300? ok

 

Tak patrzę, to jeżeli NiP wygra, to 50/50 z envy

60/40 dla fnatic.

i słusznie piszą, bo fnatic jest faworytem. Chyba, że olof będzie grał słabiej niż ostatnio, a snax da z siebie wszystko, do tego pasha z awp oraz taz, jak poczuje grę, to wtedy 50/50.

Tak czy siak - fnatic jest głównie zależne teraz od jw i olofa 

http://prntscr.com/6gnh76

szybko się wybiłeś, skoro w piątek 15 euro postawiłeś. 

Kosa dropła to się ma ;)

Opublikowano

Kosa dropła to się ma ;)

napisz jeszcze, że kose postawiłeś.

może ss?

 

 

Czyli stawiać chociaż jeden itemek warty 30 euro na vp? mam tylko 3, trochę się cykam B)

raczej nie, ryzyko jest duże, po IEM będzie więcej pewnych meczów.

 

 

jaja sobie robisz...

Oglądałem całego overpassa i nuke wczoraj. Dla przykładu - snax miał 30+ fragów, a taz 10 (na overpassie). 

­

Opublikowano

Ok poczekaj

edytuj ten post (wstaw szybko link albo coś sensownego napisz), bo pewnie zaraz dostaniesz 10% za obrazę albo piractwo.

 

5:3 dla NiP, bardzo słaby wynik 

­

Opublikowano

napisz jeszcze, że kose postawiłeś.

może ss?

 

 

raczej nie, ryzyko jest duże, po IEM będzie więcej pewnych meczów.

 

 

Oglądałem całego overpassa i nuke wczoraj. Dla przykładu - snax miał 30+ fragów, a taz 10 (na overpassie). 

Też tak mysle, nie obstawiam jednak vp, poczekam po IEM, pewnie sie okaze ze vp wygra ez(albo nie ez ale wygra) i potem bede mial żal do siebie, że nie obstawiłem. :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

NIP powinno dać sobie rade na nuke, dobrze dzisiaj grają. Na dd2 kontrolowali całą grę, na nuke zaczynaja po stronie ct a dobrze ogarniają tę mape.

 

na VP stawiają tylko "cebule" low bety.. więc

Dobrze ogarniają?

 

Też tak mysle, nie obstawiam jednak vp, poczekam po IEM, pewnie sie okaze ze vp wygra ez(albo nie ez ale wygra) i potem bede mial żal do siebie, że nie obstawiłem. :D

Nie stawiaj. Nawet jeśli VP wygra, to ledwo. Każdy team jest pod presją, a jakieś inne rozgrywki ligowe są mniej stresujące dla zawodników.

 

5:4 nip po ct.

 

6:6 

­

Opublikowano

Dobrze ogarniają?

 

Nie stawiaj. Nawet jeśli VP wygra, to ledwo. Każdy team jest pod presją, a jakieś inne rozgrywki ligowe są mniej stresujące dla zawodników.

 

5:4 nip po ct.

 

6:6 

vp doping, fnatic prawie żaden, katowice - pl, mało ludzi przyjechało aby dopingować fnatic, bardzo mało.

Skill olofa z tec na cobble mówi wszystko >.< 

 

TEC > AWP, AK, M4  xD  xD

 

@Edit

 

tsm prawie wygrało ECO teraz, TSM ---> CT ---> EZ WIN ---> KRZYSIEK DO DOMU.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

vp doping, fnatic prawie żaden, katowice - pl, mało ludzi przyjechało aby dopingować fnatic, bardzo mało.

Skill olofa z tec na cobble mówi wszystko >.<

Jakby nie patrzeć, Fnatic jest lepsze od VP. Polacy musieliby trafić z formą wszystkich zawodników. 

Kosa dropła to się ma ;)

ss

­

Opublikowano

Pierwsza połówka dla NIP z wynikiem 9-6(NIP był po stronie CT).

Zobaczymy co NIP zagra po tt, osobiście chciałbym, aby TSM to wygrało, krzysiek już sporo wygrywał i warto dać szansę TSM, lecz jeżeli fnatic wygra z vp to FNATIC > TSM.

Jeżeli VP wygrają to 60/40 dla VP.

 

 

@Edit

Pistole TSM win ^_^

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...