Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

exLDLC da radę, dałbym low/mid na nich 


Wie ktoś może jak zrobić żeby nie było tego jebanynego queues are currently full?

nie ominiesz tego, ew. lounge destroyer. 

­

Opublikowano

ja p******e jebane kolejki są pełne -,-

Szczególnie denerwuje gdy masz kilka skinów do odebrania a tu po 10 min. męczarni z tym quene bot daje ci 1 czy 2 skiny w trade. I znowu 10 min klikania...
Opublikowano

@1373230489-U611928.pngMiszor. a jak z niego korzystać? xD

chyba ja, pobierasz tą wtyczkę, włączasz i przy obstawianiu/odbieraniu skinów będzie jakiś przycisk - f**k*ng (stary nie pozwala przeklinać) i automatycznie co 2 sekundy będzie klikać, ale możesz na jutubach mojego ojca oglądać też jak coś elo. 

bo na odbieranie skinów czeka się do 1-2 w nocy albo rano się odbiera.. 

O 15/16 jeszcze problemów nie ma, kilka kliknięć wystarczy ez

 

Titan w CT przegrywa, elo, gówno grają coś, muj ojciec z kolegami gra lepiej 

 

stary bez forum jednak, sry.

titan pokazało klasę, ale w pewnym momencie się bałem, że lose będzie, elo. 

­

Opublikowano

gefqq2.jpg

 

Takie coś przegrać.. no nieźle. 

 

nV kiokiNg killed nV shoxieJESUS[A] with fiveseven (headshot) - jeszcze sami siebie zabiają.. ja myślę ze oni się podkładają, olafa nbk mógł zdjąć na spokojnie a on nawet nie strzelił. 

Opublikowano

Serio myślisz że navi przegra na duście2 ? To jest ich najlepsza mapa. Moim zdaniem navi ez :)

ziomek co ty gadasz mouz wygralo z navi na dd2 bo juz grali pamietam mojego jaguara ,którego przegrałem :*

Opublikowano

ziomek co ty gadasz mouz wygralo z navi na dd2 bo juz grali pamietam mojego jaguara ,którego przegrałem :*

Tak ciekawe kiedy?

58nu9lna26ld.png

Tak jak ktoś już wspomniał to Dust 2 jest najlepszą mapą Na'Vi :). Albo high na Na'Vi albo skip.

 

PS. Niestety pewnie bez ddos się nie obejdzie. Może znowu jakiś mecz będzie 4 vs 4 :p

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Tak ciekawe kiedy?

58nu9lna26ld.png

Tak jak ktoś już wspomniał to Dust 2 jest najlepszą mapą Na'Vi :). Albo high na Na'Vi albo skip.

 

PS. Niestety pewnie bez ddos się nie obejdzie. Może znowu jakiś mecz będzie 4 vs 4 :P

http://www.hltv.org/match/2293980-natus-vincere-mousesports-esea-invite-season-18-europe

Pewnie wtedy.

 

ja sobie chyba zbetuje VP i TSM, jeśli penta będzie miała 25%+.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Nie wiem dlaczego penta tylko 19% skoro dobrze grają.

TSM to stare dignitas ale nie są takimi prosami.

Poleciałbym low penta.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

@VereX. Dignitas vs Property 55-45???? Rly? chyba nie wiesz że Dignitas są poziom wyżej od Property, tutaj akurat lounge ma dobre procenty...

To chyba nie wiesz że dignitas to nie ta sama drużyna co kiedyś - dignitas to aktualnie TSM.

 

LGB vs EnVyUs(LDLC)

Łatwe i szybkie mapy dla EnVyUs.

0:2

 

TSM(ex dignitas) vs PENTA

Meczyk jakieś 60%-40%, raczej TSM powinno ugrać.

2:1

 

VirusPro vs Property

Nie byłbym tak pewny że VP to wygra bo DD2.

Myślę że będzie wynik 16:10/12 dla VP.

 

mouz vs NaVi

35%-65%, raczej NaVi to ugra.

 

Orbit vs. Avenue

Nwm skipuje.

 

fnatic vs. winner of EnVyUs/LGB

Stawiam że tutaj będzie LDLC, więc meczyk 50%-50%, z małym wskazaniem na Fnatic.

 

dignitas vs. Property

Raczej dignitas to ugra.

2:0

 

Pozdrawiam, myślę że z 6 meczy spokojnie 5 wejdzie :]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...