Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Property dobrze zaczęło po stronie TT.

Full na Orbit dać?

Maikelele zagra u nich. 

 

ido jak burza - property ez będzie chyba. A stary postawił mida na vp, idiota. 

­

Opublikowano

Aktualnie Dignitas nie jest takie mocne jak wcześniej, w tym meczu także nie gra kluczowy gracz Fetish. Ja postawiłem lowa na property :D

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Property miażdży VP, low na Property z Dignitas ofc. 

Bo DD2 to najsłabsza/najgorsza mapa VP, więc w czym problem.

Ja meczyk skipowałem bo wiedziałem jak grają dd2 :P

Opublikowano

Bo DD2 to najsłabsza/najgorsza mapa VP, więc w czym problem.

Ja meczyk skipowałem bo wiedziałem jak grają dd2 :P

W analizie pisałeś, że mecz dla VP.

Procenty także, 24% na Property. 

­

Opublikowano

W analizie pisałeś, że mecz dla VP.

Procenty także, 24% na Property. 

No tak bo taka jest prawda, że patrząc pod względem umiejętności/taktyk to VP.

Czyta się do końca pewne rzeczy 

 

 

Nie byłbym tak pewny że VP to wygra bo DD2

myślę że z 6 meczy spokojnie 5 wejdzie :]

Opublikowano

Bo VP fanboys a jest ich sporo betowali na nich. Dust2 i pierwszy lepszy team to zawsze przegraja na tej mapie. W ogole jej nie trenuja, oby tsm wygralo ale z tego co widze to ich ct side na nuke nis jest rewelacyjny

f1a327ea2f.png

Opublikowano

No tak bo taka jest prawda, że patrząc pod względem umiejętności/taktyk to VP.

Czyta się do końca pewne rzeczy 

nie patrzyłem na całą wypowiedź, tylko na zielone kolorki.

to raczej logiczne, że przegraliby, dust to nie ich mapa ofc 

­

Opublikowano

hahaha, no to #yolo full na orbit xD xD po 5 miechach wracam do obstawiania po straceniu 70 eur.

eLraM7D.png

Opublikowano

hahaha, no to #yolo full na orbit xD xD po 5 miechach wracam do obstawiania po straceniu 70 eur.

eLraM7D.png

Profit będzie, na jakim meczu straciłeś tyle?

Czyżby comeback vp xdddddd?

­

Opublikowano

Profit będzie, na jakim meczu straciłeś tyle?

Czyżby comeback vp xdddddd?

vp vs nip xp (3 mecze inne też straciłem po 20 euro) na vp poszło wtedy 20 eur, czyli to co mi zostało xD wiedziałem, że kiedyś to się tak skończy

MM9H0wq.png

następny becik tutaj, chociaż nie wiem czemu, ale myślę, że titan mają szanse wygrać

Opublikowano

gadu gadu, a tu grajo jak silvery, widzę, że łatwiej się gra po stronie TT na duscie. 

 

ok, stary w plecy, dał mida na polaczków, teraz bedzie o skiny prosił, ez. 

­

Opublikowano

Gratuluje Virtusom, zeby po stronie CT grac równe gówno.

Czekam na filmik Paszy, ze nastepnym razem bedzie lepiej.

wrzuci pewnie jakiś film z siłowni. Dziś dodał post, że gra na streamie na dm/ z widzami (dziś) i ktoś napisał - po co robić te streamy? Nie lepiej potrenować z teamem?. Potem cebula wyjechała, ale ziomek rację miał 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...