Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hr vs Titan

 

ostatnim razem HR 2x wygrało z tytanami 16-6 w 1 meczu, a w drugim 16-1 :P

low na hr

Przecież te mecze odbyły się 7 i 31.10.2014. Więc trochę czasu minęło. ^_^

Opublikowano

oxiVLpL.png

wielki comeback xD może kiedyś odbije się i wrócą pieniążki do portfela
(orbit vs avengue)

 

Warto kłaść na property, czy trochę #yolo?

Opublikowano

Hr vs Titan

 

ostatnim razem HR 2x wygrało z tytanami 16-6 w 1 meczu, a w drugim 16-1 :P

low na hr

Lata temu to było, a Titan teraz jedna z czołowych drużyn świata. kennyS, apex i rpk w formie. Polecam poczekać i zobaczyć jak grają z LDLC, potem można ewentualnie stawiać na nich.

 

 

To co z tym Property?

Można spróbować jakiegoś lowa, ale nic więcej bo wątpię że dziś pokażą to co wczoraj :D

Opublikowano

Penta to ugra, virtusi widać że się podłożyli. Ot tak sobie nie wygrywają 10 rund z rzędu...

Opublikowano

postawilem na property . Zmieniać ?

ps. jak już coś dałem to mogę jeszcze dołoŻyć ? jak ?

nie możesz, zostaw na property, powinni ugrać

Opublikowano

Panowie jest dzisiaj jakiś pewny meczyk? Muszę wbić trochę value bo w ogóle nie mam czym low/icb stawiać :P

Titan vs HR. Możesz zobaczyć jak titan sobie poradzi z nV i potem obstawić na nich jeśli będziesz uważał że są w formie ;)

Opublikowano

Penta to ugra, virtusi widać że się podłożyli. Ot tak sobie nie wygrywają 10 rund z rzędu...

A dignitas to nie? Nagle na drugiej mapie zaczęli grać tak słabo że... Virtusi się nie podłożyli, a nie potrafią grać DD2, może na gierce troszkę też im nie zależało.

 

PENTA vs. Property

Daję medium na PENTA.

 

Titan vs. EnVyUs

Low Titan. To nie te samo LDLC co kilka miesięcy temu.

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngGamus jakby nie kqly to by vp wygralo wtedy ;]

 

penta vs property property ezz

 

titan vs envy 

Moim zdaniem bardziej envy, no ale titan ma szanse.

 

hr vs titan

 

moze raczej hr, no ale moze sie zmienic ;d

graphic.png

Opublikowano

nie możesz, zostaw na property, powinni ugrać

Property? Nie ten poziom, niby wygrali wczoraj z VP, ale to była ich najgorsza mapa.

Med na pente 

­

Opublikowano

Property? Nie ten poziom, niby wygrali wczoraj z VP, ale to była ich najgorsza mapa.

Med na pente 

Głupio może robię, ale nie mam nic do stracenia :p zostaje przy property, najwyżej potem będzie wam smutno

Opublikowano

Nie wiem dlaczego tak wierzycie w property ... Penta to chyba najlepsza niemiecka druzyna. Property wczoraj wygrało z vp na dd2 na którym polacy nie umią grać. Dignitas grało bez jednego zawodnika. Moim zdaniem penta to wygra :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...