Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

digmitas vs property co wy na to?

Jakbym miał czym, to dałbym med na property, dignitas nie w formie

Opublikowano

No co to orbit takie głupie błędy robi xD

Oni chyba specjalnie trollują k***a xD

Opublikowano

Dalem high na Property bo nie wiem jak gra ten Exr a property moze to ugra. Betuje dla ffunu a jak przegram nic sie nie stanie

Haha Maikelele standin w Orbit xD lol

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Dalem high na Property bo nie wiem jak gra ten Exr a property moze to ugra. Betuje dla ffunu a jak przegram nic sie nie stanie Haha Maikelele standin w Orbit xD lol

Całkowicie się z Tobą zgadzam też Ja obstawiam dla zabawy i na givewaye dla widzów ;] Ale jak przegrywam to nie płacze bo takie życie xD

Opublikowano

Well Denial wygrywa latwo z A51 moze nie jakis dobry team ale zawsze cos 16-4 a pozniej przegrywa po stronie CT na Miragu no szkoda. I po moim gryfie, trzeba odrabiac sie od nowa ._.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

To jest VP wygrywa z titan na lajcie przegrywa z property.

Fnatic jak zwykle zaczyna wszystko wygrywać :P 

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Stawiamy na Property? Trzeba się odbić xD? Co sądzicie?

Sam myślę nad tym meczem, pokazali że potrafią grać, ale czy dzisiaj będzie tak samo :f?

Poczekam jeszcze troszkę i zobaczymy jak % się ułożą. 

Opublikowano

Sam myślę nad tym meczem, pokazali że potrafią grać, ale czy dzisiaj będzie tak samo :f?

Poczekam jeszcze troszkę i zobaczymy jak % się ułożą. 

A mapy poznamy od razu przed meczem tak?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...