Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W meczu dig i ducks, kto wybrał dusta? 

 

dig

16-12, nie ma bata żeby przegrali to :P. Ja tam bym polecił low/medium na ESC ( nuke ) i medium/low na Property z Inferno. ESC nie gra wybitnie tam.

 

 

offnij to please: http://prntscr.com/63288n

 

( tak wiem rozgrzewka ._. )

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Up, zdaje mi się, że Ination wygra to na lajcie, pokonali NextPlease , Gplay więc z Hajv chyba problemu nie będą mieli. 

Ale właśnie oni nie grają w full składzie i nie wiem co o tym sądzić. 

Opublikowano

Ale właśnie oni nie grają w full składzie i nie wiem co o tym sądzić. 

Jak dla mnie to INATION tak czy siak wygra, ale zrobisz co zechcesz. :)

jest to BO3 więc zdaje mi się, że wygra ten lepszy. :)

58485189515248104940.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie to INATION tak czy siak wygra, ale zrobisz co zechcesz. :)

jest to BO3 więc zdaje mi się, że wygra ten lepszy. :)

nawet z  tym składem? 

Opublikowano

Skoro nie wiesz to się nie wypowiadaj, jeden ziomek z mpc pisał ze podobno nie gra. 

 

to twój 'ziomek z mpc' ma dobre info xD niko gra, nie było nawet mowy o tym że miałby nie grać, jak nawet składów nie potrafisz zweryfikować na hltv czy też sprawdzić informacji z twitterów/facebooków graczy to radzę Ci nie betować bo tylko źle na tym wyjdziesz

Opublikowano

to twój 'ziomek z mpc' ma dobre info xD niko gra, nie było nawet mowy o tym że miałby nie grać, jak nawet składów nie potrafisz zweryfikować na hltv czy też sprawdzić informacji z twitterów/facebooków graczy to radzę Ci nie betować bo tylko źle na tym wyjdziesz

Wiem ze gra, bo sprawdzałem na hltv. Ale jedna osoba tutaj napisała ze nie gra więc zaczałem się zastanawiac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...