Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przecież w Intation grają jeszcze lepsi zawodnicy niz wcześniej teraz... DiMKE rating 1.20 kiedy nikt z zepsolu hajv nie ma nawet 0.90

Opublikowano

W meczu C9 było 10:10, a Cloud grało po stronie TT, więc ciężko by było.

Titan oddało mecz z VP, awans w finale mieli zapewniony, a mecz dali honorowo. 

­

Opublikowano

Dig vs ducks - icb/low na kaczki dlaczego? Dignitas nie raz throłowało gre na wysokich % + to nie te same Dignitas co kiedyś Ducks mają realne szanse wygrać.

Orbit vs TSM - zdecydowanie TSM, jednak procenty kuszą.

Skip

Property, mimo że esc trenowało inferno to nie sądzę że wygrają mecz.

Ze względu na procenty raczej skipne ten mecz lub dam lowa na titan.

Faworytem jest Ination HajV nie mają szans moim zdaniem.

ESC lubi nuke'a ale zależy też jak zagrają wcześniejszy mecz. 

Skip

Opublikowano

ex-Esc vs Property na inferno?Wiem że ex-esc nie ma taktyk na inferno ale nie wiem jak gra property na tej mapie wie ktoś może?

Z LGB dobrze zagrali, ogolnie kazdy szwedzki team lubi inferno, a property tak zle nie gra na inferno, jedynie  co to oba teamy sa slabe w TT, ale ez dla property imo.

4zzt3n.png

Opublikowano

Ja dziś tak trzeba pozbyć się śmieci :P.

bmul9pzfwxld.png

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngGamus a co sądzisz o tym meczu Ination vs HajV ? 

 

esc na nuke czy inferno? ;d 

Postawiłem med na HajV ponieważ w teamie ination nie będzie dwóch graczy, tak więc może być szansa na wygraną HajV

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngGamus a co sądzisz o tym meczu Ination vs HajV ? 

 

esc na nuke czy inferno? ;d 

Inferno low, medium nuke.

 

 

Postawiłem med na HajV ponieważ w teamie ination nie będzie dwóch graczy, tak więc może być szansa na wygraną HajV

 

Ile w tym prawdy to ja nie wiem czy grają suby :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...