Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 
Akceptuj wymianę
 
Wystąpił błąd podczas akceptowania tej oferty. Spróbuj ponownie później.

Zalogowano się na nowym urządzeniu. Aby chronić przedmioty z twojego ekwipunku, nie będziesz w stanie dokonywać wymiany z tego urządzenia przez 7 dni

 

 
 
Da się to jakoś obejść??
  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 
 
 
Da się to jakoś obejść??

 

Wymiana przez przeglądarkę czy przez CS'a(Przeglądarka steama w CS'ie).

 

Jeżeli przez zwykłą to spróbuj przez tą z cs'a powinno śmigać.

Opublikowano

Dd2 ez property VP nie umie grac na dd2 2:21 never forget

Marzenia hahaaha, vp wraca do formy;] Jeszcze tylko pasha wróci do strzelania kosmiczny hs z awki i będzie git.A co do tego to nie sądzę żeby Vp przegrało  z Property.

Opublikowano

Tak ciekawe kiedy?

58nu9lna26ld.png

Tak jak ktoś już wspomniał to Dust 2 jest najlepszą mapą Na'Vi :). Albo high na Na'Vi albo skip.

 

PS. Niestety pewnie bez ddos się nie obejdzie. Może znowu jakiś mecz będzie 4 vs 4 :P

 

niestety nie radzę dać high na Na'Vi - powód jest prosty. 2 tygodnie tak dostali od mousesports 16-6 gdzie postawiłem na Na'Vi. Zawiodli mnie fatalnie. Mecz tak na prawdę 50-50 bo zależy od form graczy.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

xD 35 centów to nie zły portfel :D

Nie wydałem i nie wydam na tę grę ani grosza. Rodzice mi nie dają kasy na gry a ja mam ważniejsze wydatki. Każdy orze jak może :/
Opublikowano

Fanatyk czy Envyus?

a co jak lbg wygra xD

myślę, że envyus, ostatnio pokazują forme

Opublikowano

VP lepiej skip lub low na Property, bo1 + dust. 

No jak już postawił to nie skipnie przecież....

 

GG nV, dzięki za szybki zarobek.

TuByłaSygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...