Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o jutrzejszym meczu FNATIC VS TITAN ? 

 

W sumie zależy od map. Fnatic może powalczyć na Inferno, Mirage, prawdopodobnie będą zbanowane dust2 oraz cache ale w sumie wróżbita Maciej nie jestem.

 

Jutro strasznie ryzykowne mecze polecam stawiać tylko low/icb. [bo1].

f1a327ea2f.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co sądzicie o jutrzejszym meczu FNATIC VS TITAN ? 

Nie obstawiaj, nie dosc ze bo1, to jeszcze 2 dobre druzyny, nip lgb warto obstawic niby procent b.duze na nip (88) to jest to imo pewny mecz.

4zzt3n.png

Opublikowano

http://scr.hu/2hwg/0rae9przerobi ktos i pozaznacza ? xD

1/2 strony wcześniej jeden użytkownik pozaznaczał, to bo1 więc wszystko może się wydarzyć ale większy % na wygraną mają te drużyny z większym % ale tak czy inaczej ktoś pewnie wygra z tym mniejszym % bo to nie możliwe żeby wszyscy ugrali. 

Opublikowano

LGB vs Property 1:1 w mapach, tera cache

Jak property wygra to 1ojro dla dogGuffi xD .

Nie jest tak źle ale jutro dużo meczy BO1 ;/

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

LGB 1:0 w mapach Kappa

@tmmtta #proanalizatormeczynacounterstrikeglobaloffensiveloungeczylicsgolounge

taa.. tego bym nie powiedział. 

 

LGB - 50 $ :( 

Opublikowano

Wow Property 2-1... Chciałem na początku dać w analizie wlasnie na property ale pomyslalem ze bezpieczniej bedzie na LGB, teraz wiem zeby nie ufac umyslowi, tylko swojemu systemowi analiz.

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Opublikowano

Ej . Ale coś tu jest nie tak. Mirage zagrali po swojemu . Inferno też , prawie gdzie na końcu zaczęli coś kręcić . Ale to cache? To nie była normalna gra . Oni specjalnie się dawali zabijać . W porównaniu z wczorajsza gra to to był poziom silvera . Może mi ktoś wytłumaczyć co się stało ?

Opublikowano

Ej . Ale coś tu jest nie tak. Mirage zagrali po swojemu . Inferno też , prawie gdzie na końcu zaczęli coś kręcić . Ale to cache? To nie była normalna gra . Oni specjalnie się dawali zabijać . W porównaniu z wczorajsza gra to to był poziom silvera . Może mi ktoś wytłumaczyć co się stało ?

Ustawione easy skins

b3ljry.jpg

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Polecam czasami pooglądać PhantomLorda. Ładnie trafił z tym Propenty dobrze ze w ostatnim momencie na nich zmieniłem.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

@ tmmtta

Pomożesz nam coś w tych dzisiejszych meczach ? Tych po 10 . Trzeba się odbić , po tym ustawionym meczu.

Ps. Masz może GG?

Opublikowano

w meczu vp vs titan:

jak bd cache to titan mogą wygrać, lub dogrywka.

Jak inne to vp lajtowo, low/med na vp.

Ostatnio wygrywają z titanami ezz

graphic.png

Opublikowano

@ tmmtta

Pomożesz nam coś w tych dzisiejszych meczach ? Tych po 10 . Trzeba się odbić , po tym ustawionym meczu.

Ps. Masz może GG?

nic nie było ustawione, chyba nie widziałeś ostatnich gier Fnatic jak slabo grali. 11$ do przodu z property, dziś z 11$ chcę zrobić około 25-30 minimum.

 

54d5b77b88c15.png

 

Z tego dzisiaj będzie hajs na kose :*

Opublikowano

12:00 - Fnatic vs Titan


kennyS KDA wręcz niemożliwe, jeżeli zacznie trafiać z AWP to gra szybko się skończy.


BO1, więc praktycznie kto zacznie troszkę lepiej może wygrać całe spotkanie.


Fnatic ostatnimi czasami nie zachwycało, może celowo by zbić sobie troszkę % w dół, natomiast Titan pokazuje że jest mocne.


Gra to jakieś 51-49(%) dla Titan patrząc na ostatnie gry.


 


Tutaj poleci low na Titan.


 


12:00 - NiP vs LGB


Tutaj raczej easy gierka dla NiP'u, aczkolwiek wszystko może się wydarzyć.


Nie radzę iść fulla na NiP bo często można się przejechać, tym bardziej że to pierwsza gra w dzisiejszym dniu.


 


Medium na NiP = mały zysk.


 


12:00 - EnVyUs(LDLC) vs VP


VP gra znakomicie na LAN'ach, ale często throw'ują i ostatnio sprawili kilka niespodzianek grając w kartkę.


LAN czyli gra bez Ddosów, co bardziej mnie przekonuje aby dać low na VP.


 


Zobaczymy czy w pierwszych trzech meczach coś zarobię, jeżeli tak to może polecę dalej z betami.


Opublikowano

Jak dziś obstawiam tak:

Fnatic vs Titan - low

NIP vs LGB  - hig h

EnVyUs vs VP - low ( po aferze z ESC ze sprzedawaniem meczy mam nadzieję że wreszcie zaczną grać)

LGB vs VP - high

Titan vs NIP - high

EnVyUs vs Fnatic - high

EnVyUs vs NIP - mid

LGB vs Titan - mid

Fnatic vs VP - low

NIP vs VP - mid

LGB vs Fnatic - high

EnVyUs vs Titan - mid

NIP vs Fnatic - mid

VP vs Titan - mid

EnVyUs vs LGB - high

 

Mam nadzieję że przynajmniej 3/4 wejdzie.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...