Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak dla mnie to aktualnie Titan są faworytami, mogą nawet wygrać z LDLC jeżeli będą mieli taką farmę jak w 1 i 2 meczu. Co myślicie o NIP vs Fnatic? NIP wygrał tylko z LGB dzisiaj a Fnatic ma remis z VP i wygraną z LDLC choć przegrali z Titan sądzę że mogą to wygrać.

 

Titan wygrało z NIP a NIP przegrał z LDLC :). Co sądzicie?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

titan rozpierdala k***a.

xejpS7A.png

titan fanboi

Po co stawiasz na Titan z VP? Pimp, myśl. Titan ma awans zapewniony, a VP jak wygra z NiP teraz, to będą za wszelką cenę chcieli awansować. Dziś wszystko 50/50 prócz fnatic z lgb

­

Opublikowano

titan rozpierdala k***a.

xejpS7A.png

titan fanboi

Ten 2 mecz jest bardzo ryzykowny ja bym go pominą.

 

Ja na razie obstawiłem tak następne mecze bo nie chce stracić za dużo

i4qhux3lyyjo.png

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Po co stawiasz na Titan z VP? Pimp, myśl. Titan ma awans zapewniony, a VP jak wygra z NiP teraz, to będą za wszelką cenę chcieli awansować. Dziś wszystko 50/50 prócz fnatic z lgb

Ale jak beda mieli 1 miejsce to odrazu sa w finale, jak 2 lub 3 to graja polfinal wiec tez beda walczyc. 

* w pol finale, a 3 miejsce chyba cwierc final

4zzt3n.png

Opublikowano

@Pendrive93

Będzie wiadomo dopiero chwilę przed meczem.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Lol remis xD Znów oddadzą skiny? O_o

W sumie lepszy remis niż przegrana nipu bo jakby pasha ogarnął to virtusi by wygrali. 

Legenda
Opublikowano

Ten turniej to zakichany syf.... Nie narzekam na swoje przegrane bo na ten moment przegrałem tylko jeden mecz i dwa remisy. Organizacja szwedzkiego lanu to żenada.

 

 

Wygrana Titan sprawi, że % dla Vp >20!!!!! Gdzie Ci patrioci nasi? Dawajcie na polski syf, a dawajcie prawilnym ludziom zarobić!

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Titan 16 ldlc 11 lol, titan swietnie gra, moj bet na titan zostaje ;x

@Ljx

Wlasnie to najgrosze.. z 3 euro na titan zrobi sie 1 albo i mniej 

Wygrają ten lan .

Nie to co vp 2 dedy 2 remisy 

Ex Lider Counter-Strike

 

Legenda
Opublikowano

Raczej Fnatic, ale jest ryzyko i drugi mecz, które mogę dziś przegrać, ale dałem taki low/med.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

@2Up

Fnatic postaw z 1/2€ może wygrają a jak nie to tylko 1/2€ w plecy.

 

Titan ez win przeciwko VP. A potem Titan w finale i wygrywają tego lana <3.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...