Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie lecą ddosy na kafejkę Inferno, nawet na takich turniejach nic nie jest ogarnięte na 100%.

Jak się bawi Fnatic z Titan?

 

/KENNYS killed apEX[D] with awp (headshot)

Round over - Winner: T
apEX[D] killed pronax Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed JWonderchild with tec9 
apEX[D] killed olofmeister xD with tec9 (headshot)
apEX[D] killed KRiMZ * Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed flusha * Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed Ex6TenZ with knife_tactical 
Round started
 
Round over - Winner: T
apEX[D] killed JWonderchild with tec9 (headshot)
apEX[D] killed pronax Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed olofmeister xD with tec9 
apEX[D] killed KRiMZ * Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed flusha * Kinguin.net with tec9 (headshot)
  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Ładnie lecą ddosy na kafejkę Inferno, nawet na takich turniejach nic nie jest ogarnięte na 100%.

Jak się bawi Fnatic z Titan?

 

/KENNYS killed apEX[D] with awp (headshot)

Round over - Winner: T
apEX[D] killed pronax Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed JWonderchild with tec9 
apEX[D] killed olofmeister xD with tec9 (headshot)
apEX[D] killed KRiMZ * Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed flusha * Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed Ex6TenZ with knife_tactical 
Round started
 
Round over - Winner: T
apEX[D] killed JWonderchild with tec9 (headshot)
apEX[D] killed pronax Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed olofmeister xD with tec9 
apEX[D] killed KRiMZ * Kinguin.net with tec9 (headshot)
apEX[D] killed flusha * Kinguin.net with tec9 (headshot)

 

To oni nie grają offline ? 

Opublikowano

Titan <3 szkoda tylko że VP przegrało :(.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Na vp przegrane jakieś 0.50€ a na Titan wygrane z 6€ :).

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Nie widziałem meczu VP więc nie wiem jak grają ale VP powinno ugrać.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Weteran
Opublikowano

Wyjaśni mi ktoś może, dlaczego nie mogę nic postawić na csgolounge? Cały czas komunikat "all queue... " 

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

16;10 przeciwko ex envyus. ~ przegrali ofc. Ale dla mnie envyus faforyt turnieju...

z Fnatic mogą powalczyć, po meczu Fnatic vs Envyus zdecyduje. Ale raczej na polaków postawię :)

Opublikowano

Wyjaśni mi ktoś może, dlaczego nie mogę nic postawić na csgolounge? Cały czas komunikat "all queue... " 

O tej godzinie nic nie postawisz nawet z kontem "premium" po prostu serwerze przeciążone.. lol 4 awp asiimovy + chyba 2 cyrexy FN mi wyleciały bo tylko raz udało się odświeżyć. 

 

ysipgm.jpg

 

StatTrak™ CZ75-Auto | Victoria - k***a ona warta jest 200 euro ja p******e.. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

moje eq jest już warte ponad 1k euro.. ładnie.

 

Wyszedłem z 1,5k na + bo wczesniej przegrałem 2k swoje.

Opublikowano

O tej godzinie nic nie postawisz nawet z kontem "premium" po prostu serwerze przeciążone.. lol 4 awp asiimovy + chyba 2 cyrexy FN mi wyleciały bo tylko raz udało się odświeżyć. 

Gz, tez chcialem swoje wszystko obstawic ( 6 euro ;x ) ale obstawilem 0,50 ;x

@xemont lol to twoj ss?;o poratowalbys po wszystkich przegranych i dal 2 kluczyki :D

4zzt3n.png

Weteran
Opublikowano
O tej godzinie nic nie postawisz nawet z kontem "premium" po prostu serwerze przeciążone.

 

To jakim cudem inni stawiają? :D

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Fnatic czy VP jak myslicie?

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Ostatnio VP nie wygrało żadnego meczu przeciwko Fnatic ale VP może powalczyć.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...