Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm postawiłem na Pente wygrali i nie dostałem skinów przyszedł tylko zwrot obstawionych, hmm co mam zrobić?

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Hmm postawiłem na Pente wygrali i nie dostałem skinów przyszedł tylko zwrot obstawionych, hmm co mam zrobić?

Jak się stawia skiny po 0.04 to tak jest ^^ mówiłem nie stawiajcie takich skinów bo jedynie zapychacie serwery. 

Opublikowano

Penta obstawiona, masz jakieś wątpliwości co do niej ?

Nie, jeśli miałbym stawiać to dałbym na pente, lecz to bedzie trudny do przewidzenia mecz wiec ja proponuje skip.

 

Jesli prawdopodobna wygrana jest mniejsza niz 0,30 nie mają obowiązku wydawać Wam skiny.

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Opublikowano

@up:
Dla Twojej wiadomości skiny miały wartość 2euro nie jest to jakaś wybitna suma ale jedyna którą mogę przeznaczyć na handel w tym momencie.

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

@up:

Dla Twojej wiadomości skiny miały wartość 2euro nie jest to jakaś wybitna suma ale jedyna którą mogę przeznaczyć na handel w tym momencie.

a jakieś miałeś value ? 

Opublikowano

Nie pamiętam teraz dokładnie ale coś koło 0.6 było

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Nie pamiętam teraz dokładnie ale coś koło 0.6 było

Mogło być 0.6 jak obstawiałeś ale wygrana może się zmniejszyć drastycznie ;)

­

784091427630431250239.png

Opublikowano

VP vs Planetkey

 

Jak tu?­

Za duzy procent, nie ma co. 

 

Pomoze ktos ? Na kogo ? 

Mythic c9, imo spokojnie c9, ale to wciaz bo1, wiec jest ryzyko. 

Clg a51 tarik>summit, wiec clg

Skdc denial, ostatnio skdc mialo lepsze mecze, imo skdc . 

4zzt3n.png

Opublikowano

high clg, tarik will carry.

high c9, c9 ma dobra strone CT na inferno ez

medium liqud, maja lepsze zgranie duzo ze soba graja powinno to latwo ugrac

kompletnie nie wiem jak SKDC gra ale jeśli denial słabo zagra to można low/medium na SKDC

 

 

info jak gra c9 po stronie CT na inferno:

 

http://www.hltv.org/match/2293937-cloud9-clg-cevo-professional-season-6

 

10-0 dobry wynik :]

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Poszło 8.4$ na tytanów.

Wydaje mi się, że skoro VP ugrało z CW to oni zrobią to bez problemu o ile KennyS będzie w formie ;)­

784091427630431250239.png

Opublikowano

Jest jakis okreslony czas na odebranie skinow czy moga byc w returns caly czas? Bo niechcacy wzialem wszystko razem ze skinami z meczu cw vs mouz ktory przelozyli do request returns i jak odbiore to mi chyba anuluje beta nie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...