Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gz mouz 16-14 esc blisko było

 

Nie, nie było. Ugrali tylko fartem, gdyby mouz uniknęło paru pomyłek mecz skończyłby się 16:10. Ciekawe co pokażą na IEM'ie. 

Po ASUS ROG i Clutch Conie jestem -60euro, powoli odbijam się od dna.

109031423088057753872.png

 

b_560_95_1.png

 

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak narazie tylko mecz Mouz vs Esc oraz Fnatic vs cw nie wszedł z analiz, reszta(6) meczy weszła ;)

 

Teraz nikt mi nie powie ze analizy biore z dupy xD

 

#edit znalazłby się ktoś dobroduszny, kto poratuje skinami około po 0,50€ lub mniej/więcej? Po ostatnich akcjach nie mam ani 1 skina... W zamian za to zawsze będziecie mieli analizy jako pierwsi(przez msc)

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Opublikowano

Cloud9 czy Denial?

 

 

 

Czy tylko mi sie tak zdarzyło że w któryms tam meczu wygralem skiny ale nie oddalo tych co postawiłem?

 

 

Opublikowano

Zalezy od ich formy i komunikacji imo powinni wygrac. Ja tam high na CLG reszta skip. Jutro zarobie kolejne $$

f1a327ea2f.png

Legenda
Opublikowano

100 proc win przez 3 dni. Dziś tez banalne obstawki ;-)

 

 

Dajcie sobie med na pente.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

P.S Takie info, nie dodawajcie mojego nicku do postów tylko piszcie PW jeśli chcecie analizę lub macie jakąś sprawę, szybciej odczytam(automatyczne powiadomienie Tapatalk)

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Opublikowano

Widzę, że czekacie na analizy więc prosze bardzo:

fbknrx.jpg

w0d03o.jpg

 

Mecz ESC vs LGB jest 50/50, więc po co tu stawiać low (np. 1$) na LGB, lepiej postawic na ESC bo procent większy ..

Titam vs CW - CW jest dobre, a jest to BO1, więc może być niespodzianka ja bym dał low na CW. (wysokie ryzyko)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...