Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

niech najlepiej każde profesje zdebufują ;]


Zgłaszasz dopiero jak wbiles od chuja lvli na tym, i jak jest 96/10...

No i co z tego? Mam stać w miejscu ? I tak mi cofną więc sie nie sraj tak ;] Nie wbiłem 500 lvl'a z tego buga więc nie wiem o co płacz ;]

Zapraszam do gildii NorthSide w grze Shakes & Fidget na prywatnym serwerze MythicalGames.pl

 

Prezentacja gildii :

 

http://mythicalgames.pl/forum/index.php?/topic/78-prezentacja-gildii-northside-nowopowasta%C5%82ej-gildii/

Opublikowano

niech najlepiej każde profesje zdebufują ;]

No i co z tego? Mam stać w miejscu ? I tak mi cofną więc sie nie sraj tak ;] Nie wbiłem 500 lvl'a z tego buga więc nie wiem o co płacz ;]

To, że powinien ci wjebać bana, mogleś pisać jak ci sie bugowalo do 20, a nie kurwa napierdalac dalej..

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Woj i wszystko jasne... xD

Na globalu woj mógłby mi jedynie ekhm, a tutaj? Woj i zwiad koszą w pvp i lochach, a mag wszędzie dostaje w dupę...

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

JAK WOJ ZOSTANIE ZNERFIONY TO ZWIADOWCA TEZ NIECH ZOSTANIE TEZ MA UNIKI CO CHWILE TAK ZE POZDRO -.-

 

 

 

znerf ta  pani ozimina bo ona nawet nie blokuje sie na mnie a to jest wojownik postac ...

 

Ziomek, łucznik ma 50% uników na globalu, wojownik 25%, coś jeszcze chcesz wiedzieć ?

 

@ScoTube

 

NoFe4R wbił sobie lv na bugu i zgłasza go dopiero, gdy nabił lv. Co to ma kur być ? Znerfcie wojownikowi blok do 25%, ma 50%. Zobacz na topke jak woj teraz dominuję. Łucznikiem 280lv mam problem z wojem 240 ...

 

Nerf dla woja, on powinien mieć 25% na blok, a nie 50% ...

Jest 9 wojów w top 15, to nie jest dla was przesada ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Ziomek, łucznik ma 50% uników na globalu, wojownik 25%, coś jeszcze chcesz wiedzieć ?

 

@ScoTube

 

NoFe4R wbił sobie lv na bugu i zgłasza go dopiero, gdy nabił lv. Co to ma kur być ? Znerfcie wojownikowi blok do 25%, ma 50%. Zobacz na topke jak woj teraz dominuję. Łucznikiem 280lv mam problem z wojem 240 ...

 

Nerf dla woja, on powinien mieć 25% na blok, a nie 50% ...

Jest 9 wojów w top 15, to nie jest dla was przesada ?

nie placz juz dziecinko ;)

 

 

39339210524007553973.png

 

ponawiam pytanie kiedy  naprawiony wc

 

i wezcie zrobcie cos z ta wieza

 

 

 

@EDIT

 

ojj juz  lizodupcie junglignesa mnie atakuja ojj

Opublikowano

nie placz juz dziecinko ;)

 

 

39339210524007553973.png

 

ponawiam pytanie kiedy  naprawiony wc

 

i wezcie zrobcie cos z ta wieza

 

 

 

@EDIT

 

ojj juz  lizodupcie junglignesa mnie atakuja ojj

 

O co ci chodzi ?

Nie znasz się na grze i piszesz bzdury.

Ranking trzeba nabić, a nie będę swojej gildii bił ;)

 

Wojownik powinien mieć 25% na blok, nie 50% ...

 

Od razu dudix dałeś dowód, jak op jest wojownik.

Łucznik 285 vs wojownik 250 i 2-3 dla wojownika ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Dajcie mi chwile i wszystko dojdzie do normy. A co do skryptu to dostał tyle zapytań od bazy że aż mu wywaliło panel :D

 

Wc teraz robię.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

JAK  ZWIAD MA 50% NA UNIK TO WOJ TEZ NIECH MA ! ALBO DLA ZWIADA 25% TEZ DAJCIE !

 

 

no i lipa i pisze "Mozesz atakowac tego samego przeciwnika tylko raz na godzine"

nick: Dudix3

 

sobono dla ludzi to naprawiasz  czy jak ?

Opublikowano

Update:

 

- WC powinno działać co chwile.

- 25 Grzybków z misji będzie dropić.

- Block wojownika chyba naprawiony.

i znerf uniki zwiada skoro znerfiles woja

 

 

teraz nawet do wc nie mozna wejsc :(

Opublikowano

klikam na znaczek wc i nic  nie pojawia sie :(

 

i prosze odbuguj mi "Bląd: mozesz atakowac tego samego wojownika  co godzinę" :(

 

restart przeglądarki i sprawdź.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

klikam na wc i nic nie pojawia sie :(

 

odswierzam wlaczam i wylaczam  przegladarke i nic to samo

 

a tak na marginesie - masz wc otwarte wgl?

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

a tak na marginesie - masz wc otwarte wgl?

 no przed tym rsetem/update moglem tam wchodzic

ale jak bym nie mial to by wyskakiwal chociaz komunikat  ze podczas  wypraw znajdziesz klucz bla bla

 

a nic nie wykskauje ;/

 

 jak zrobisz tego wc bo moi koledzy   tez nie moga wejsc do wc HeX Puma i Jayy

i ja Dudix3 xD

 

ps zbugowala mi sie wierza Dudix3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...