Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie teraz w tej wieży wkurza to, że co chwile trzeba iść itemki sprzedawać.

 

Nie można też oficera zabierać ;)

A co chciał byś mi zabrać xD

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wcześniej szybciej szło, bo nie trzeba było selać :D

Łatwy misio na tym lv co ja mam ;d

 

Up:

Testowałem co można co nie , nie można zmienić przywódcy gildii też ;d

mozna  zmieniac przywodce ;)

 

NO LAGI STRASZNE :( !

Opublikowano

A ja znowu zatrzymałem się na tym durnym misiu.

 

No masakra ze sprzedawaniem itemów na tych lagach ;_;

 

Są lagi? ;o

 

 

//Ja nie mam. Coś musi być z waszym łączem.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Są ale nie takie straszne. Czasem na chwilę coś zlaguje i tyle, przynajmniej u mnie tak jest

 

Dlatego wrzucajcie na sprzedawce itemki a nie na pole itemkowe. Mi sprzedaje w 1/2 sek.

 

 

Czas pomyśleć nad lepszym serwerem bo jest ponad 1,5k ludzi.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

@UP: W plikach był taki błąd właśnie, że jak się przejdzie wieże to jest taki oto efekt jak u Ciebie.

POMOGŁEM DAJ LIKE !! TO NIC NIE KOSZTUJE :P

 

gram na sfgame s.4 nick vakoss407 zapraszam do gildii

Opublikowano

Są lagi? ;o

 

 

//Ja nie mam. Coś musi być z waszym łączem.

 z moim laczem jest wszystko ok i mam ten sam problem co jungla ;/

 

 

 

 

No to teraz zostaje tylko czekanie na znerfienie bloku wojownika, dodanie wojen gildii i jakieś nowe bonusy :D

a moze nerf tego twojego zapierdzialego zwiada :D

 

jak woja znerfia to niech tez tego zwiada znerfia zwiad ma wiekszy dmg od woja i troche mniej hp tak ze co to za sprawiedliwosc -.-

Opublikowano

Lucznik byl nerfiony juz ;)

to widocznie za slabo :)

 

 

Coś dla nowych graczy sfgame

Wpiszcie na czacie glidii

 

/cheat

 

 

Miłej zabawy

o.O przedtem wpisywalem to i nie dzialal czat a teraz dziala dzieki wielkie :)

 

ps refresh strony poprawia to   jak byscie mieli problem *.

 

 

Ulepszajcie maga ...

 

SPOKOJNIE KIBEL JEST WAZNIEJSZY xD

 

 

yyy co wy gadacie ze mag nie zostal poprawiony jak zostal ...

Opublikowano

to widocznie za slabo :)

 

 

o.O przedtem wpisywalem to i nie dzialal czat a teraz dziala dzieki wielkie :)

 

ps refresh strony poprawia to   jak byscie mieli problem *.

 

 

 

SPOKOJNIE KIBEL JEST WAZNIEJSZY xD

kibel nie jest ważniejszy jeżeli 269 zwiad prawie niszczy 287 maga ...

Opublikowano

kibel nie jest ważniejszy jeżeli 269 zwiad prawie niszczy 287 maga ...

mag jest juz normalny z tego co widze o.O

 

I  MAG UNIKA  CIOSY WTF !!! ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...