Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest normalny ?

Jeżeli chodzi o to, że nie szuka po nazwie to naprawią to ;)

 

Czemu nie mogę wyrzucać zaproszonych graczy z gildii ?

 

Zapraszamy do najlepszej gildii MPCTEAM, ponad 90% graczy posiada ponad 230lv, gildia rozbudowana do 100%, czekamy na lochy.

Pisać pw do jugens4522 Minimum 180lv z szybkim rozwojem lv. Wystarczy spojrzeć na TOP 30 i zobaczyć ilu nas jest ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Mam pytanie odnośnie wieży. Nie wiem czy jest to bug, ale musze robić ją sam co jest troche uciążliwe, czy jest to poprostu zamierzone.? ;d

Opublikowano

Up:

Czytaj poprzednie posty ....

Wieża będzie po 12.05, jak masz ponad 200lv sam ją ogarniesz.

 

Kolejny bug z wyrzucaniem z gildii, nie mogę wyrzucić zaproszonych, czemu ?

 

Zapraszamy do najlepszej gildii MPCTEAM, ponad 90% graczy posiada ponad 230lv, gildia rozbudowana do 100%, czekamy na lochy.

Pisać pw do jugens4522 Minimum 200lv z szybkim rozwojem lv. Wystarczy spojrzeć na TOP 30 i zobaczyć ilu nas jest  ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Mam to samo, to raczej nie byl koniec wiezy.

Bedzie to naprawione ? Bo nie mam juz ja lv bic.

 

Zapraszamy do najlepszej gildii MPCTEAM, ponad 90% graczy posiada ponad 230lv, gildia rozbudowana do 100%, czekamy na lochy.

Pisać pw do jugens4522 Minimum 200lv z szybkim rozwojem lv. Wystarczy spojrzeć na TOP 30 i zobaczyć ilu nas jest   ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Serwer jest fajny, mam nadzieje że już nie będzie kolejnych restartów...

Mój nick w grze to Vershy35 pisać na PW jeśli ktoś chce do gildii.

czemu nie można atakować innych gildii?

 

PS: dużo przyjemniej gra się z botem, a jak ktoś ma z nim problemy to zapraszam tutaj:

 

 

@down

ja nie gram z botem na tym serwerze, co można zobaczyć po moim niskim levelu (130)

chodziło mi o serwery globalne.

konto mam chyba od wczoraj, a temat z tym botem jest dopiero od dziś. 

Nawet jak dostanę bana to i tak mi na tym nie zależy, bo mam konto na globalu 60lvl.

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

i bana frajer zarobi heheh

 

ponawiam pytanie kiedy wc zostanie zmienione :)

 

 

Teraz idę spać po nieudanym meczu w lolu :(

 

Jutro zrobie ;p

 

 

 

A co do botów to proszę, nie używajcie ich bo nie lubię kasować kont ;x

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Teraz idę spać po nieudanym meczu w lolu :(

 

Jutro zrobie ;p

 

 

 

A co do botów to proszę, nie używajcie ich bo nie lubię kasować kont ;x

 

Napraw od razu wyrzucanie z gildii, bo nie da się wyrzucać itp

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Kurdeee, zróbcie chat gildi i lochy. Bo takie klikanie w Karczmie solo to troche dyntka xD


Ten wojownik po 250 lv to jakaś masakra, nie ujdzie tego zajebać ;_;

Opublikowano

Teraz max podstawy to 15030

 

Ja wrócę tylko pod innym nickiem :D

 

Pozdrawiam Mezo

Tylko nie używaj znowu bugów ;)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Napraw od razu wyrzucanie z gildii, bo nie da się wyrzucać itp

spokojnie on wszystko pokolei zrobi zobacz ile on ma roboty w tym pomysl troszke ;)

 

on jest tamsam albo ma tam 2/3 osoby to nie jest wg ze ma w ciul technikow i w 5 min ci zrobia jakas inna gre xD

 

 

dla mnie wc  jest najwarzniejsze :D

ps skonczyly mi sie grzybki na postaci Dudix3 i jestem w szoku xD

 

 

juz nie ma buga na lochy :)

to juz nie beda tak lv'owac :D

 

 

 

ehhh teraz grzybki sie koncza strasznie szybko :(

Opublikowano

niemozna atakowac innych gildi

admin pisal ze za pewnien czas zrobi lista rzeczy ktorae zrobi :

 

 

 

Postanowiliśmy lekko przedłużyć :D

 

 

Nie dodało mi wcześniejszego posta to napisze jeszcze raz :

 

Wkrótce będzie wielki update. Znajdzie się w nim :

 

- Ataki na gildie(naprawione)

- Chat gildijny naprawiony

- Poty w 100% działające

- Wieża oraz pomocnicy skończeni

- Możliwe że nowe dungeony :)

- Klaser o ile mi się uda tyle obrazków ogarnąć :D

- Naprawiony blok maga

- W wieży będzie pokazywać dokładny poziom

- Poprawa graficzna szaty gry(nie chcemy chyba aby nam zrobili closed serwer ^^)

- Arena działająca dobrze

- Optymalizacja silnika aby chodził elegancko bez lagów

 

 

i wiele więcej...

 

 

Cóż, mogę tylko napisać że wkrótce będzie odbugowany w pełni sf private :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...