Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ScoTube,

Wielki panie coderze, dlaczego nie zrobisz nic nowego na serwerrze? Chuja umiesz? Report za darmowy zi0m.

 

Dudix & Hersen incoming to ddos.

Opublikowano

hmmm czemu takie lagi ?

 

kiedy lochy beda gilldijne ?

 

 

OD

Blokada pisania statusów i postów na 7 dni za masowy off-top w całym temacie? Pomaganie, wyrażanie swojego zdania i zgłaszanie błędów to off-top? Właśnie sobie nagrabiłeś koleżko a twój dzień dziecka dobiega końca. Nie chciałem Ci robić problemów ale widocznie nie mam wyboru, pozdrawiam i do usłyszenia. :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)http://www.mpcforum.pl/topic/1169984-prywatny-serwer-shakesfidget-zapraszam/

  PRIV SFGAME NAJLEPSZY TOP1 W POLSCE !!

 

cycki.gif

Opublikowano

hmmm czemu takie lagi ?

 

kiedy lochy beda gilldijne ?

 

Hahahaha człowieku, taką bekę z Ciebie mam, że ty sobie tego nie wyobrażasz. 

Zdecyduj się, w końcu, czy hejtujesz, czy grasz człowieku.

 

co boisz się raporta ;) heh

tłumacz to tak innym "URLOP" :) POZDRAWIAM

 

Zgłoszenie incydentu

(CENZOR)

*************  ************

 

zaraz dodam :P

 

 

 

56984131258484914417.png

 

 

 

 

 

zrobię a nie z robie ;)

 

i raport za spam :*

 

tu jest bug na bugu skoro nie skonczyles wiezy  ... 

 

adminie servera server zostal zraportowany  i jestem ciekawy czy zostanie zamkniety czy  bedzie on-line :)  radze szybko zmieniac szate graficzna koleszko ;)

 

Po co grasz, skoro "zraportowałeś" serwer ? 

 

Top : Kiedy naprawicie wyrzucanie zaproszonych z gildii ? ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

 

Hahahaha człowieku, taką bekę z Ciebie mam, że ty sobie tego nie wyobrażasz. 

Zdecyduj się, w końcu, czy hejtujesz, czy grasz człowieku.

 

 

 

 

Po co grasz, skoro "zraportowałeś" serwer ? 

 

Top : Kiedy naprawicie wyrzucanie zaproszonych z gildii ? ;)

 

czekam na upadek :)

po 2 lece na botach + kolega kozak*****  zrobil bot'a i zaklada 5k kont na mytical heh ^^

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)http://www.mpcforum.pl/topic/1169984-prywatny-serwer-shakesfidget-zapraszam/

  PRIV SFGAME NAJLEPSZY TOP1 W POLSCE !!

 

cycki.gif

Opublikowano

Dudix proszę Cię, nie ośmieszaj i nie pogrążaj już się do końca ;)

Czekamy na te 5k

masz lagi ?

 

 

 

Nie mogę otworzyć lochów. Mam klucz w ekwipunku ale jak wchodzę w Dungeony nic się nie dzieje. Pomożecie?

 klucz dajesz na postac i otwiera ci loch

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)http://www.mpcforum.pl/topic/1169984-prywatny-serwer-shakesfidget-zapraszam/

  PRIV SFGAME NAJLEPSZY TOP1 W POLSCE !!

 

cycki.gif

Opublikowano

Bo ludziska nie potrafią zrobić serwera to "próbują" niszczyć inne ^^

 

Nic nie czuć praktycznie ;)

tak tak nikt nie umie tylko ScoWibroTuber umie hehe

 

 xOwca  zrobil najlepszy server ale jakis koles go zraportowal 

dlatego teraz ja tego myst cos zraportowalem oby to przeczytali jak najszybciej :)

jungles to tylko ty nie masz chyba lagow :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)http://www.mpcforum.pl/topic/1169984-prywatny-serwer-shakesfidget-zapraszam/

  PRIV SFGAME NAJLEPSZY TOP1 W POLSCE !!

 

cycki.gif

Opublikowano

nie umia ? xOwca  zrobil najlepszy server ale jakis koles go zraportowal 

dlatego teraz ja tego myst cos zraportowalem oby to przeczytali jak najszybciej :)

 

To co, że na darmowym hostingu, to co, że lagi.

Beka mistrzu.

 

Top: Kiedy s2 będzie mniej więcej ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

To co, że na darmowym hostingu, to co, że lagi.

Beka mistrzu.

 

Top: Kiedy s2 będzie mniej więcej ?

czy ja pisze cos ze to jest darmowy  ?

jungles zjedz snikersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyc 

 

admin kiedy zrobisz lochy gilldijne i czat ?

 

@DOWN

 

mówię zjedz snikersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć

ZAPRASZAM SERDECZNIE :)http://www.mpcforum.pl/topic/1169984-prywatny-serwer-shakesfidget-zapraszam/

  PRIV SFGAME NAJLEPSZY TOP1 W POLSCE !!

 

cycki.gif

Opublikowano

Eee no, nick normalnie Ciebie odzwierciedla ziomuś.

Zobacz rangę ;)

 

I tak nie czuć żadnych lagów ;)

 

Bana wyczuwam 

 

Top :

 

W s2 będą wojny gildii i ataki ?

 

Up:

 

Zmieniasz te serwery szybciej, niż prostytutka klientów.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Up:

Z tego co widziałem, to ty nawet głupiego paska do grzybów nie potrafisz zrobić.

Tak bardzo podstawówka ... Pewnie jeszcze JP Armia i takie tam, bo teksty na ich poziomie.

 

Topic : Zmień nazwę Zwierzęta na Wierzchowce

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

No to czas interweniować.

 

 

A żebyście wiedzieli że nie potrafie tego zrobić bo jest za ciężkie więc czekam na pliki od Tulyita które kupiłem. Co więcej ukrywać. Dzieci ddosują bo wiedzą że ten serwer zjada wszystkie inne i ludzie którzy na nim grają nie pójdą na inny bo tutaj przynajmniej jest jakiś poziom i szybkie update.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Serwer to lipa zrobie lepszy na asfalcie  lepszy


Nie polecam tego syfa nieumia naprawic najprostrzych rzeczy zwykly gotowiec

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...