Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crystal Launcher (MPLauncher) - Wiele paczek w jednym miejscu [Premium/NonPremium].


leszczu8023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@leszczu8023 Dodaj taki szablon że można wgrać własnego optifine 1.7.2. Chce wgrać samemu optifine ale potrzebuje taki szablon.Zrób taki szablon np.: Szablon_1.7.2. I żeby wgrywać własnego optifine. Proszę ;)

  • Odpowiedzi 927
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Launcher według mnie jak najbardziej fajny ;) W szczególności podoba mi się wygląd. Boję się tylko wpisywać moje hasło do konta premium. Nie wiem czy już o to pytali, lub jest napisane w temacie, ale możesz powiedzieć w czym launcher jest napisany?

VB.net
Opublikowano

@leszczu8023 Dodaj taki szablon że można wgrać własnego optifine 1.7.2. Chce wgrać samemu optifine ale potrzebuje taki szablon.Zrób taki szablon np.: Szablon_1.7.2. I żeby wgrywać własnego optifine. Proszę ;)

 

 

@leszczu8023 to jak dodasz takie coś?

Opublikowano

Mogę dodać lecz musisz pamiętać że prawdopodobnie jak wgrasz Optifine to prawdopodobnie stracisz skina NonPremium. W moich paczkach Optifine jest przerabiany pod skiny.

Opublikowano

@leszczu8023
Moglbys dodac spis nickow, ktore sie uzywalo. Opcja np. zapisz nick, ktora zapisywalaby i dodawalaby nicki do listy. Mozna byloby normalnie wybierac nicki sposrod swojej listy.
Mala funkcja, lecz przydatna.

Opublikowano

ja mam problem taki : 
chce dać więcej ramu dla MC 
pisze mi ze mam wolnej 3,7k 
chce dać 1024 
I jak daje zapisz i załaczam normalnie np As.modpack. i daje graj 
to w konsoli pisze mi zalecam zmniejszenie lub zwiekszenie ilosci ram/wartosci Perm gen
dopiero przy 512 mi działa a jak gram na 512 ramu 
to tak mi laguje co chwile i grać się nie da ? ;/ 
Zna ktoś odpowiedź na ten problem ? 

Opublikowano

dalej nic :(

mozliwe ze to przez jave 8 ?

 

Pokaż co ci się wyświetla w konsoli podczas uruchamiania.

 

ja mam problem taki : 

chce dać więcej ramu dla MC 

pisze mi ze mam wolnej 3,7k 

chce dać 1024 

I jak daje zapisz i załaczam normalnie np As.modpack. i daje graj 

to w konsoli pisze mi zalecam zmniejszenie lub zwiekszenie ilosci ram/wartosci Perm gen

dopiero przy 512 mi działa a jak gram na 512 ramu 

to tak mi laguje co chwile i grać się nie da ? ;/ 

Zna ktoś odpowiedź na ten problem ? 

 

To samo co up

 

 

PS. English version of Crystal Launcher is coming!

Opublikowano

W sumie to javy nie trzeba reinstalować. To dość łatwy do rozwiązania błąd, niestety Crystal Launcher pobrałem i tylko tak powierzchownie obadałem. Na jakiej zasadzie launcher przydziela Xmx i Xms? Obydwa parametry można samemu wybrać?

Opublikowano

tak można 
a co do reinstalacji javy to tez juz to próbowałem i tez nic  
dodam ze tylko na tym launcherze tak mam 
na innych jakoś umiem zmienic nwm dlaczego tak jest :(

Opublikowano

No cóż odpowiedzi nie dostałem a chciałem pomóc :(

A dekompilować launchera mi się nie chce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...