Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crystal Launcher (MPLauncher) - Wiele paczek w jednym miejscu [Premium/NonPremium].


leszczu8023

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 927
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nowy update już wydany a w nim:

Crysta Launcher - Wersja 5.1.4 Alpha:
● Wielojęzyczność launchera
● Zmienione przydzielanie ramu (powinno rozwiązać niektóre problemy)
● Minimalne zmiany w wyglądzie launchera
● Zmiana kodu na przeciąganie launchera (działa jak na zwykłe okno)
● Panel skinów sprawdza czy linki skina/pelerynki są prawidłowe

Jeszcze jedna zmiana której nie ma w changelogu: launcher przydziela każdemu użytkownikowi tzw. Instance ID co pozwala mi się skontaktować z użytkownikiem launchera, który zgłosił błąd przez Bug Trackera.

 

Dodatkowo hasła graczy Premium są szyfrowane specjalnym argumentem szyfrowania. Jedynie launcher potrafi je odszyfrować z configu (dzięki temu wasze hasła są bezpieczne

Opublikowano

Nowy update już wydany a w nim:

Crysta Launcher - Wersja 5.1.4 Alpha:
● Wielojęzyczność launchera
● Zmienione przydzielanie ramu (powinno rozwiązać niektóre problemy)
● Minimalne zmiany w wyglądzie launchera
● Zmiana kodu na przeciąganie launchera (działa jak na zwykłe okno)
● Panel skinów sprawdza czy linki skina/pelerynki są prawidłowe
Jeszcze jedna zmiana której nie ma w changelogu: launcher przydziela każdemu użytkownikowi tzw. Instance ID co pozwala mi się skontaktować z użytkownikiem launchera, który zgłosił błąd przez Bug Trackera.

 

Dodatkowo hasła graczy Premium są szyfrowane specjalnym argumentem szyfrowania. Jedynie launcher potrafi je odszyfrować z configu (dzięki temu wasze hasła są bezpieczne)

Dekompiliacja launchera i nie sa bezpieczne lul
Opublikowano

#include <reklama.h>

/*

*

*

*

*

*

*

* TUTAJ JEST OBSZAR PRZEZNACZONY NA REKLAMĘ

*

*

*

*

*

*

*/

 

301641408012189581658.png

 

!!! ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ FAQ !!!

 

Crystal Launcher to launcher automatycznie pobierający modpacki z mojego repozytorium.

Za pomocą tego launchera możesz również pobrać wszystkie wersje Minecraft które są dostępne w oficjalnym launcherze :D

 

    Jeden z najpopularniejszych launcherów na MPCForum!

        ► Pobrań launchera (w sumie): 4614

        ► Wejść na stronę: 14725

        ► Uruchomień launchera: 47443

        ► Zarejestrowanych użytkowników ze skinem: 548

        ► Odpowiedzi w temacie na MPCForum: 541

        ► Wyświetleń tematu na MPCForum: 20404

 

    Funkcje \ Cechy charakterystyczne:

        ► Niezależny od %appdata%\.minecraft

        ► Logowanie premium (więcej info tutaj)

        ► Tryb Premium / NonPremium

        ► Skiny dla graczy NonPremium

        ► Automatyczne pobieranie paczek z internetu

        ► Automatycznie aktualizująca się lista paczek

        ► Możliwość ściągnięcia paczek oficjalnych

        ► Łatwa zmiana ilości RAM

        ► Konsola wbudowana w launcher

        ► Możliwość zmiany priorytetu procesu Java

        ► Sprawdzanie statusu serwerów Mojang

 

 

    Screenshot:

 

581281404143792581658.png

(screenshot z wersji 5.0 Alpha - aktualny wygląd może się różnić)

 

 

    Download/Skan:

        (launcher wymaga środowiska .NET Framework 4.0)

 Launcher:

http://crystal-launcher.tk/

Skan:

Na stronie launchera

    Instalacja:

 

        Instalujesz jak każdą inną grę/program.

        Launcher uruchamiasz używając ikony :D

 

    FAQ (v1.4):

 

        [Q] Czy mogę dodać swoją paczkę modów do repozytorium?

        [A] Tak. Napisz mi na priv lub w temacie - sprawdzę paczkę i ją dodam :D

 

        [Q] Czy ten launcher ma keyloggera

        [A] Nie. Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia użyj CodeReflect'a

 

        [Q] Czy jeśli pobrałem już paczkę, i wybrałem w ustawieniach usuwanie paczki to pliki paczki będą ponownie pobierane?

        [A] Nie. Pobrane pliki są zapisane w folderze work w głównym katalogu launchera. Są one ponownie pobierane w przypadku aktualizacji.

 

        [Q] Czy niektóre mody mogą nie działać z twoim launcherem?

        [A] Wszystkie mody są zgodne z launcherem

 

        [Q] W jakich wersjach Minecraft można dodać paczkę?

        [A] W każdej wersji

 

        [Q] Gdzie są hostowane pliki?

        [A] Pliki są hostowane głównie na Dropboxie.

 

        [Q] Pomimo zainstalowanej Javy nie uruchamia się Minecraft

        [A] Możliwe że dałeś za dużo lub za mało ramu lub złą wartość PermGen. Daj mniejszą/większą ilość.

 

 

 

Copyright © 2014 leszczu8023 (McMinePolak) - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie i/lub przywłaszczanie launchera lub części jego kodu jest prawnie zabronione.

Paczki znajdujące się w launcherze są własnością ich autorów.

Opublikowano

Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego w grze nie pokazuje mi skina? Zarejestrowałem się na tamtej stronie, zalogowałem na launcherze i dałem link, niby wczytało poprawnie a w grze tego nie widzę.

Opublikowano

Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego w grze nie pokazuje mi skina? Zarejestrowałem się na tamtej stronie, zalogowałem na launcherze i dałem link, niby wczytało poprawnie a w grze tego nie widzę.

 

Jaka wersja Minecraft? (profil, paczka)

 

A.. I podaj nick z gry.

Opublikowano

Jaka wersja Minecraft? (profil, paczka)

 

Już teraz doczytałem, że akurat ta paczka nie pójdzie ze skinem :P (1.7.10 forge)

Opublikowano

Mhm nie mam się do niczego przyczepić oprócz, do tego, że nie pokazuje mi skina, niektórzy twierdzą, że widzą skina, ale ja sam nie widzę go, i nie mogę teraz zmienić skina :/-

wyświetla mi się błąd.

Wersja launchera 5.1.5_Alpha

Paczka Optifine Forge 1.7.2

Mody:X-ray,Not Enough Items(w tym biblioteka code chicken core). i Voxel map (znane jako Zan's Minimap).

link do błędu:

http://zapodaj.net/ead8b2b338a1e.jpg.html

Mam nadzieję, że tym się zajmiesz Leszczu :)

Opublikowano

Mhm nie mam się do niczego przyczepić oprócz, do tego, że nie pokazuje mi skina, niektórzy twierdzą, że widzą skina, ale ja sam nie widzę go, i nie mogę teraz zmienić skina :/-

wyświetla mi się błąd.

Wersja launchera 5.1.5_Alpha

Paczka Optifine Forge 1.7.2

Mody:X-ray,Not Enough Items(w tym biblioteka code chicken core). i Voxel map (znane jako Zan's Minimap).

link do błędu:

http://zapodaj.net/ead8b2b338a1e.jpg.html

Mam nadzieję, że tym się zajmiesz Leszczu :)

 

Czyli nowy mechanizm zabezpieczający działa :D

 

To tak ma być. Ty po prostu źle go wgrywasz - musisz podać bezpośrednie łącze do obrazka - nie link do strony :D

 

 

 

@leszczu8023 wydasz reście ten szablon bez optifine na 1.7.2 ?

 

Dodam w swoim czasie - cierpliwości

Opublikowano

Czyli nowy mechanizm zabezpieczający działa :D

 

To tak ma być. Ty po prostu źle go wgrywasz - musisz podać bezpośrednie łącze do obrazka - nie link do strony :D

 

 

 

 

Dodam w swoim czasie - cierpliwości

 

Kurde ja nie jestem w stanie znaleźć żadnego bezpośredniego linku do obrazka :/

Może dodałbyś funkcję wgrywania skina/pelerynki przez plik graficzny ?

A jeżeli cos ominąłem to podaj stronkę, na której są bezpośrednie linki :/

Opublikowano

Kurde ja nie jestem w stanie znaleźć żadnego bezpośredniego linku do obrazka :/

Może dodałbyś funkcję wgrywania skina/pelerynki przez plik graficzny ?

A jeżeli cos ominąłem to podaj stronkę, na której są bezpośrednie linki :/

 

Tutaj masz stronkę : http://minecraft.novaskin.me/gallery/model/Player

Wybierasz skin, przewijasz w dół, szukasz "skin url" , wklejasz  i gotowe ;)

Opublikowano

Mhm dzięki działa :)

Jedyny minus- sam nie widze skina, nie wiem też czy inni go widzą :/

 

 

Wiesz, spróbuj wgrać innego skina niż chcesz. Ja tak zrobiłem i ja widziałem skina i inni go widzieli ;)

 

@Edit AS_Modpack nie widać mojego skina

 

@leszczu8023

 

Po nowym updyte jak wchodzę w launcher to odpala się na sekundę i wyłancza. Zrób coś z tym. ;)

Opublikowano

Dziwne trochę bo sam nie zauważyłem żadnych błędów podczas testów.

 

Spróbuje to naprawić.

 

EDIT:

 

@leszczu8023 wyślij zawartość pliku proxy.log który znajdziesz w %Appdata%\Crystal-Launcher

Opublikowano

@leszczu8023 Teraz strona interwnetowa nie działa...


@leszczu8023 Teraz strona interwnetowa nie działa...

 

 

@Edit

 

Masz zawartość:

 

j

ava.lang.UnsupportedClassVersionError: tk/noncraft/skin/Bootstrap : Unsupported major.minor version 51.0
    at java.lang.ClassLoader.defineClass1(Native Method)
    at java.lang.ClassLoader.defineClassCond(Unknown Source)
    at java.lang.ClassLoader.defineClass(Unknown Source)
    at java.security.SecureClassLoader.defineClass(Unknown Source)
    at java.net.URLClassLoader.defineClass(Unknown Source)
    at java.net.URLClassLoader.access$000(Unknown Source)
    at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)
    at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
    at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)
    at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
    at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Unknown Source)
    at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
Could not find the main class: tk.noncraft.skin.Bootstrap.  Program will exit.

Exception in thread "main"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...