Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ty zaczynasz bo nie wiem po c**j zakrywasz nick boterze p********y

 

@Cheatek szmata to jest twoja matka bo dzisiaj mi dala rano ;x 

Taki jesteś mądry, a nie wiesz po co nick się zakrywa przy bocie?

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

To i ja dodam coś questowego

WRATH w 4 osoby ;)

896361408825181978233.jpg

Dobra, wygrałeś.. Jakie level'e te dwa eki mają ;d? coś grubo ponad 300?

Opublikowano

@Okrzem

 

Cały skład to:
270EK [główny blocker]

180EK [pomocniczy blocker]

220ED [sioher]

no i ja, czyli 230MS [shotter]

 

Chwilami było ciężko :D

Opublikowano

Wpadł lvl

860081408892796309333.jpg

 

No i cóż... rano zakupiłem sobie chałupkę, wchodzę, a tu 'podzielony' loot z wczoraj i oczywiście niewinnie stojący ek -,-

 

dsR0pjp.jpg

 

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

@o0mar0o

 

200ms tak naprawdę nie ma czego tam szukać. Dostaniesz wave od grima/hellhounda i tak naprawdę spływasz. Z ED także nie zdejmiesz potworów bo nie utrzymasz.

 

Żeby nie było, że bez ss ;)

 

Idąc po gwizdek na ts "co trzeba na achievement free items?" xD

l1kOaM.png

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

dOVZeFZ.jpg

 

Świeżo po 134 a tu taka niespodzianka. Kolega musiał zamulić na niezłą "chwilkę" :O

A najbardziej zdziwił mnie fakt, że gnarlhoundy wbijają się w 223 ek'a jak w masło.. Plate set czy co?

Opublikowano

557451409335286461392.jpg

 

Świeżo po 134 a tu taka niespodzianka. Kolega musiał zamulić na niezłą "chwilkę" :O

A najbardziej zdziwił mnie fakt, że gnarlhoundy wbijają się w 223 ek'a jak w masło.. Plate set czy co?

Czemu zamazałeś nick koledze "D*** *****"?

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

@Spaxor

 

przecież wiem xD

ale myślałem o huncie w 3 osoby, często tak robię MS'em

EK, ED, MS - 3 profesje w shared co daje więcej expa, mniej suppli wychodzi na osobę, czyli z kasą też się przeważnie opłaca

w 3 dobrze nam na wallach/rosha i drakenach elitach na wote.

może tam też pójdziemy sprawdzić miejscówkę ;)

Opublikowano

@o0mar0o

 

Zależy na jakim lvlu. A co do profitu to nie wiem jak wy bijecie, ale u nas na ogół im więcej osób tym profit mniejszy, ale mniejsza o to bo i tak każdy leje na kasę xD.

Ogólnie teraz opłacalne jest expienie w 3, a nawet 4, ale to tylko i wyłącznie gdy bije się 'hard version' (przynajmniej ja tak to nazywam xD) tzn. knight/rp stoi w 8, ed na bombie sioha i ora, a ms biega z kolejną 5-8 i nawala swoje wave/avasy etc. ;p

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...