Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szacun, a z ciekawości spytam po ile walisz w takie minoski :)?

 

20-45 siada najczęściej. Czasami więcej, czasami mniej. Dmg mam jak rookstayer. :D

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Rano na wallach:

09:53 You have gained 1,862,875 experience in 2 hours and 10 minutes (856.2k xp/h).

5% mlvla

 

-Użyte: 3300gmp

-Profit: ok. 300k na głowę

 

Niezapomniane słowa na początku hunta:

07:46 Dago Arcus [629]: xD exety nie mam

07:46 Dago Arcus [629]: sec

xDDDD

 

Tylko 2 screeny ^^

ys4c8lC.jpg

X5HnIjh.jpg

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

15dni PACC'a left.

pora zacząć zarabiać ;)
 

tutaj loocik z corymów + 10k capa ze swamplingów czeka w depo na sprzedanie

 

profitandoo.JPG

 

EDIT:

a po sprzedaniu prezentuje się to tak =]

 

P2.JPG

Opublikowano

QEdoYaL.png  Cholerka, kilka awansów weszło, ale nie ogarnąłem że skrypt na ss'y poleciał.. Nie wiem nawet jak, anyway, siedem dyszek :D

Opublikowano

Ostatnie 5 dni Pacc'a, myślę że 170 wejdzie

lvl + loocik z mojego MS'a

 

sorcerand_eeswnhs.JPG

Nie rozumiem, czemu nie zasłaniasz nicku, przez to połowa forum wysyła  na Ciebie raporty ; d

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Na odświeżenie:

 

WdvcE4z.jpg

 

 

Ja: hmm.. tutaj rekord 16 lur był

Pieseczek: rekordy są po to, żeby je pobijać

Wszystkich nie widać, ale było 21 drakenów ^^

 

nfffssy.jpg

 

i loot z tego hunta

 

fCIlL7n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12:20 Czastka Boga [223]: nie sadzisz ze dziewczyny sa dla frajerow

12:20 Czastka Boga [223]: ktorzy nie potrafia znalesc

12:20 Czastka Boga [223]: dobrego pornosa na redtube?

12:23 Czastka Boga [223]: ja kiedys mialem dziewczyne i jej zajebalem stówke

12:23 Czastka Boga [223]: zeby miec na pacca

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

AHAHHAAH ten twój ziomek mnie dobił, muszę zacząć brać z niego przykład :D

 

Cytuj

12:20 Czastka Boga [223]: nie sadzisz ze dziewczyny sa dla frajerow
12:20 Czastka Boga [223]: ktorzy nie potrafia znalesc
12:20 Czastka Boga [223]: dobrego pornosa na redtube?

Cytuj

12:23 Czastka Boga [223]: ja kiedys mialem dziewczyne i jej zajebalem stówke
12:23 Czastka Boga [223]: zeby miec na pacca

 

@Spaxor

No to ten pan :D

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

@JestemPolakiem

 

Nie przeszkadza mi to, moim zdaniem raporty nie mają zbyt wiele wspólnego z deletami ;d

A jeśli ktoś z forum rzeczywiście wysyła raporty to pozdro dla niego =]

co do reportow

maja wiele wspolnego z deletami.

zapewne nie slyszales o akcjach ktore sie dziejach na warach?

tzw mass raporty. cala gildia reportuje wyznaczona osobe i jest bardzo duza szansa, ze dostanie bana.

jezeli ktos wysyla na ciebie reporta, to sprawdzaja i ciebie i jego. czyli ktos kto cie zreportowal, a uzywa bota tez moze dostac bana. fajna opcja.

 

 

@o0mar0o

nie obchodza mnie zarobki cipsoftu.

gdybym nie byl pewien tego ze sa bany za takie cos to bym nie pisal.

mozesz sobie poczytac posty ludzi z lvlami zapewne wyzszymi od twoich na forum botow, o ile znasz angielski.

to tylko utwierdzi moja skromna wypowiedz.

Opublikowano

@szeldo123

 

tak, pierwszy raz gram na RL, nigdy nie byłem na warze, co to "mass raporty"?

pff...
 

gdyby rzeczywiście było tak jak mówisz i mass raporty przynosiły oczekiwany efekt, w Tibię grałoby co najmniej o połowię mniej graczy (bo prawie każdy dziś używa bota; czy to do expienia, zbierania kasy czy poprostu leci na bot healingu) co wiąże się z dużo mniejszym zarobkiem przez CipSoft.

massraporty, są coraz mniej skuteczne (przynajmniej w mojej opinii), całą gildią nie jodnokrotnie raportowaliśmy osoby używające dasha i innych łatwo wykrywalnych funkcji w botach i pomimo mijającego czasu nie widać dla nich delete.

 

zresztą napisałem, że to tylko moje zdanie =]

 

@szeldo123

nie staraj się pisać w ten sposób bo średnio ci to wychodzi : /

prawda jest taka i widzę to ze swoich obserwacji a gram w tą grę ponad 9 lat, że mass raporty są bardzo mało skuteczne.

i możesz się z tym zgadzać lub nie, ja wiem swoje, ty wiesz swoje i przy tym zostańmy ;)

Opublikowano

Ludzie.. mniej gadania, więcej screenów ;c

 

i nie mówcie, że każdy używa do czegoś bota, bo np. ja nigdy nie użyłem bota na tej postaci..

 

dzisiaj bardziej achievementowo, może później wpadnie lvl czy coś to wstawie

 

dhvy2Co.png

 

0JzinDo.png

 

e6plcru.png

 

yexO50T.png

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...