Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cała ta aplikacja http://www.mpcforum.pl/topic/1305748-kidmoddota2the-phoenix/

 

zMDnMfg.png

 

Kolor czerwony - skoro piszesz poprawnie po polsku, to zinterpretuję to tak jak przeczytałem. Przez większość dnia siedzisz na jednostce centralnej. A mniejszość siedzisz przed komputerem, czy jak?

 

Zielony kolor - Nie przyjmujesz krytyki, jak ktoś Ci powie prawdę, to go wyzywasz, a potem próbujesz wrobić we wszystko co możliwe w ramach zemsty.

 

"Pracowity, miły i uprzejmy, oraz nie daję się sprowokować" - tego nawet nie zaznaczyłem, bo jak to przeczytałem, że ze śmiechu 10 minut nie wstawałem. Miłe i uprzejma jest dla Ciebie osoba, która:

  1. Ciśnie po rodzicach
  2. Wyzywa od najgoszych
  3. Non stop kłamie
  4. Leci na rangę by mieć szacunek w gimbie
  5. Wrabia innych
  6. Ma w d***e wszystko

???

 

 

Jest teraz szkoła, więc chce odciążyć moderatora działu. Z tego co wiem nie ma zbyt wielkiego pojęcia o grze, a ktoś z większą wiedzą o niej jest poszukiwany do działu. Wysyłam raporty, udzielam się i piszę poradniki to czemu nie spróbować? Mam chęci do pomocy, chcę rozbudować dział i jestem chętny do pomocy. Bardzo mi zależy abyście dali mi szansę, a na pewno się nie zawiedziecie. KidMod to ranga testowa, więc można spróbować.. Myślę że naprawiłem swoje błędy, lecz wiem że zła przeszłość będzie się za mną ciągnąć. Dział jest dosyć mały, więc myślę że moja aktywność jest dosyć dobra. Przemyślałem sobie wszystko i myślę że jestem gotowy, aby spróbować. Uprzedzę wszystkich, że od czasu się zmieniłem, można powiedzieć, że przejrzałem na oczy jaki naprawdę jestem.

 

Kolor różowy - Krytyka moda?

Żółty - pokazuje twoje umiejętności pisania po Polsku.

Czerwony - przykład licznych powtórzeń.

 

Nie wspomnę o tym, że kilka zdań płaszczysz się i liżesz aż wrzody wychodzą na temat rzekomej zmiany zachowania. Ludzie się nie zmieniają tak szybko, od pół roku bez powodzenia i na pewno nie dostaniesz. Zawiodłeś, jesteś zerem, największym hejterem i trollem forum. Lecisz na rangę i taka jest prawda. Zaraz pewnie wyjdzie odpowiedź dissująca mnie, co potwierdzi fakt iż przyjmujesz krytykę.

 

Od Ciebie większego trolla forumowego nigdy nie było i nie będzie zapewne.

 

Tyle w temacie.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Cała ta aplikacja http://www.mpcforum.pl/topic/1305748-kidmoddota2the-phoenix/

 

825771414877336587830.png

 

Kolor czerwony - skoro piszesz poprawnie po polsku, to zinterpretuję to tak jak przeczytałem. Przez większość dnia siedzisz na jednostce centralnej. A mniejszość siedzisz przed komputerem, czy jak?

 

Zielony kolor - Nie przyjmujesz krytyki, jak ktoś Ci powie prawdę, to go wyzywasz, a potem próbujesz wrobić we wszystko co możliwe w ramach zemsty.

 

"Pracowity, miły i uprzejmy, oraz nie daję się sprowokować" - tego nawet nie zaznaczyłem, bo jak to przeczytałem, że ze śmiechu 10 minut nie wstawałem. Miłe i uprzejma jest dla Ciebie osoba, która:

  1. Ciśnie po rodzicach
  2. Wyzywa od najgoszych
  3. Non stop kłamie
  4. Leci na rangę by mieć szacunek w gimbie
  5. Wrabia innych
  6. Ma w d***e wszystko

???

 

 

Kolor różowy - Krytyka moda?

Żółty - pokazuje twoje umiejętności pisania po Polsku.

Czerwony - przykład licznych powtórzeń.

 

Nie wspomnę o tym, że kilka zdań płaszczysz się i liżesz aż wrzody wychodzą na temat rzekomej zmiany zachowania. Ludzie się nie zmieniają tak szybko, od pół roku bez powodzenia i na pewno nie dostaniesz. Zawiodłeś, jesteś zerem, największym hejterem i trollem forum. Lecisz na rangę i taka jest prawda. Zaraz pewnie wyjdzie odpowiedź dissująca mnie, co potwierdzi fakt iż przyjmujesz krytykę.

 

Od Ciebie większego trolla forumowego nigdy nie było i nie będzie zapewne.

 

Tyle w temacie.

Ok. Teraz przejrzyjmy twoją historie. To jest twoja aplikacja na kidmoda działu MC. 

http://www.mpcforum.pl/topic/1168611-kidmodminecraftkichamcpl/

 

9826114148780311239415.png

 

Bezkonfliktowy? Może najpierw zmień siebie, a dopiero potem zacznij wytykać wady innym. Poniżej znajdziesz tematy w których wiele osób składa na ciebie skargi:

http://www.mpcforum.pl/topic/1218350-skarga-kichamcpl/

http://www.mpcforum.pl/topic/1219113-skarga-kichamcpl/

http://www.mpcforum.pl/topic/1225773-skarga-lord-kichamcpl/

http://www.mpcforum.pl/topic/1226506-skarga-kichamcpl/

http://www.mpcforum.pl/topic/1226513-skarga-kichamcpl-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/1226582-skarga-kichamcpl/

http://www.mpcforum.pl/topic/1226562-skarga-kichamc-to-jest-nie-dopuszczalne/

http://www.mpcforum.pl/topic/1226582-skarga-kichamcpl/

http://www.mpcforum.pl/topic/1226933-sprawa-kichamcpl/

http://www.mpcforum.pl/topic/1252841-skarga-kichamcpl/

 

Skończ błaznować bo to naprawdę nie jest śmieszne. 

 

@KlauS. - to nie jest prowokacja. 

­

Opublikowano
Opublikowano

9937714150464371087844.jpeg

 

Wzruszyłem się ;_;.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Boi32Bu.png

Nie z mpc ale tak mi się śmiać chciało, że musiałem to gdzieś opublikować :D

(Co tam te pare % :P)

Pomogłem? Liczę na LIKE :D

  

Opublikowano

Ja też mam czasami dziwne bóle w całym ciele, a nawet jeszcze dziwniejsze zdarzenia, na przykład śniło mi się, że wali się mi na głowę gigantyczny kopiec kasztanów i uciekałem przed nimi i w śnie, i niestety w realu, a rodzice pytali czemu biegam w nocy. Albo wyrzuciło mnie nagle kiedyś podczas snu metr od łóżka. Chodzenie do lekarzy i badania nic nie wykazały, to wszystko zapewne przez stres jak i w twoim przypadku, ale jak bardzo cie to niepokoi to musisz się udać do lekarza.

 

Link to tematu

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...