Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

po ostatnim statusie w ktorym nasmiewal sie z kibicow siatkowki w polsce, i rowniez z tego ze zwyciezylismy i dotarlismy do finalu, tytuł najwiekszego zjeba roku wędruje do

 

@Lord Phoenix

 

5106014112480951231241.png

 

 

napisalbym tutaj cos o sraniu na wlasne podworko, ale obawiam sie ze tego nie zrozumiesz

Opublikowano

KNf56wo.png

 

Poprawka, jeśli lecisz na rangi, chcesz wszystko na siłę, myślisz, że jesteś lubiany, wydurniasz się, kłamiesz i jesteś fałszywy. Wtedy jesteś znienawidzony przez innych. Masz w tym jakieś doświadczenie co nie Lordzie Phoenixie? :)

 

 

3s1Mqd6.png

sMB2wWp.png

tFQjquP.png

GWm8osV.png

 

#Spamujemysobie

 

Czyli "Jestem fajny bo piszę statusy"

 

 

2oj6dZH.png

Ból dupki, bo siatkarze są w finale, a Ty nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz.

 

 

IbhzNHP.png

To, że nie masz telewizora, czy internetu to nie jest powód by się chwalić. Nikogo to nie obchodzi. Tak w ogóle kłamstwo - brak internetu, a jakoś w internecie to umieściłeś. Żałosne, nie umiesz uszanować, że Polacy są dumni z rodaków.

 

 

 

Dodatkowo - odpowiadanie na każdy dodany post w temacie idiotyzmów żałosnymi wpisami.

 

zYG4eqw.png

 

Odpowiedź na tą jakże idiotyczną/żałosną zaczepkę: https://www.youtube.com/watch?v=qfau-9w0LWM Pomyślmy, co oni tam krzyczą na koncercie Sabatonu? Hmm może "Jeszcze jedno piwo!" ? Jak jeszcze gadaliśmy kiedyś to Ci mówiłem nawet kilka razy, że nie ma zespołu, który bym bardziej lubił niż Sabaton.

 

Tyle w temacie, uważam, że największym idiotyzmem jest samo konto Lorda Phoenixa.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

114351411331163587830.png

 

Poprawka, jeśli lecisz na rangi, chcesz wszystko na siłę, myślisz, że jesteś lubiany, wydurniasz się, kłamiesz i jesteś fałszywy. Wtedy jesteś znienawidzony przez innych. Masz w tym jakieś doświadczenie co nie Lordzie Phoenixie? :)

 

 

198971411331163587830.png

673111411331163587830.png

204681411331164587830.png

289371411331164587830.png

 

#Spamujemysobie

 

Czyli "Jestem fajny bo piszę statusy"

 

 

498551411331164587830.png

Ból dupki, bo siatkarze są w finale, a Ty nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz.

 

 

725051411331164587830.png

To, że nie masz telewizora, czy internetu to nie jest powód by się chwalić. Nikogo to nie obchodzi. Tak w ogóle kłamstwo - brak internetu, a jakoś w internecie to umieściłeś. Żałosne, nie umiesz uszanować, że Polacy są dumni z rodaków.

 

 

 

Dodatkowo - odpowiadanie na każdy dodany post w temacie idiotyzmów żałosnymi wpisami.

 

393371411331164587830.png

 

Odpowiedź na tą jakże idiotyczną/żałosną zaczepkę: https://www.youtube.com/watch?v=qfau-9w0LWM Pomyślmy, co oni tam krzyczą na koncercie Sabatonu? Hmm może "Jeszcze jedno piwo!" ? Jak jeszcze gadaliśmy kiedyś to Ci mówiłem nawet kilka razy, że nie ma zespołu, który bym bardziej lubił niż Sabaton.

 

Tyle w temacie, uważam, że największym idiotyzmem jest samo konto Lorda Phoenixa.

 

Post z idiotyzmów idealnie pasujący do idiotyzmów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...