Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Największy idiotyzm?

 

Hm... 1 rok temu napisał do mnie jakiś koleś (na mpc) że mi sprzeda JANGHAKA który nie działa na PL'u :D

35175.png

Moje motocykle: Kawasaki KLR 650, Honda MTX 80.

A zbieram na Yamahe R1 ^_^

LWG!

Opublikowano
No jakoś nie bardzo, andrzejt17 dołączył bodajże 25 lutego.

 

Całkowicie zrewolucjonizował metina swoimi botami.. W pełni zasłużył.

 

Top@ Wyjaśnili Ci ;)

nie wiem jak was, ale mnie to rozwaliło, Andrzej EasyMetin2 napisał <buhaha>

Opublikowano

Epic fail :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/211522-na-ile-wygladamm-lat/

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano
Chce zostać adminem , gram w metina mam 17 lvl , chodze do 3 klasy podstawówki.Moje nauczycielki od przedmiotow mnie bardzo chwalą , wiec sie zgłaszam.

Pisać na PW.

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/213106-administratorgalu/

 

Mega fail^^

 

Koleś chcę zostać adminem o.O

Opublikowano

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

Siema!
Ja to tak miałem , że w wieku 9-12lat byłem nie do zdarcia ...
Tzn cały czas wyzywałem własną babcie, ciocie i wuja ..
Wpierdol nieraz był ale ciesze się bo teraz jestem wychowany nie to co te neo...
Raz pamiętam jak stara we mnie słoikiem rzuciła ale pudło 
Z reguły to mama mi wpierdol dawała ale przeważnie po 15min przepraszała .
Ojciec nigdy mnie nie uderzył tyle , że ostatnio go bił koleś to mu pomogłem to jape dar , że czemu ja kolesiowi z pożara w ryj zajebałem...
Chodzi o to , że mogło mi się coś stać bla bla 

 

Hahaa dziecko metina2 xD macie link do całego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/210040-bezstresowe-wychowanie/page__p__1423394#entry1423394

//nie umieszczamy gifow w sygnach

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/221888-koncze-z-mpc/

This thread made my day ;>

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

<CYT>

 

"Witam fas moji drodzy , hciałpym pokasać wam kecupowanie na mpcforóm , ...."

 

Kolo władował się przez Firefoxa , tryb prywatny i nie mógł mieć bana więc spamował...

Opublikowano

@UP

Raport za spam .

 

@Topic

Część aplikacji , proszę czytać ze zrozumieniem <3 :

 

Czy możecie mi zaufać

 

Oczywiście, że tak nie ma ze mną żadnego problemu ani jednego warna ani bana tylko to ostrzeżenie 10% i nawet nie wiem za bardzo za co...;]

 

Całość tutaj .

Opublikowano

Ma ktos dzialajace moze nawet cofac do metin2 kr

że co działające? możesz po polsku?

czlowieku ogarnij sie to sie zalicza do spamu i nie nabijaj postow bez sensu ja sie pytam o sh dzialajace a nie o to jak sie cos pisze

:rolleyes:

2006-2010

Opublikowano

joq.png

 

Masz rację, twoja odpowiedz jest wyjątkowo głupia.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/224646-pytaniejakie-dodatki-do-eq/

facepalm

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...