Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/forum/64-metin2/

 

największy idiotyzm mpc.

asfgasg.png

"Jesteśmy zwiastunem maszerującego ruchu oporu. Mamy dość dezinformacji, mamy dość korupcji. Mamy dość wojen prowadzonych z bezpiecznej odległości i tajemnic. Wolność to zaciskająca się pętla dla tego status quo."

4chan

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/200406-oddam-konto-combat-arms/

 

oddam konto za symboliczną opłatą, ale to nie sprzedasz ...

 

 

@up

a sam co robisz ? o.0

 

@edit.

"palantem" to możesz nazywać kolegów na podwórku ...

zobaczyłem nazwę tematu "szaman" to od razy wyłączyłem ...

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/200685-szaman-smok-a-zwinnosc/page__pid__1355709#entry1355709

 

Wtf.

 

 

Prosze o nie umieszczanie tematow z dzialu metin2 bo to nie jest smieszne tylko zalosne.

 

kto powiedział, że ma być śmieszne? to mają być idiotyzmy...

asfgasg.png

"Jesteśmy zwiastunem maszerującego ruchu oporu. Mamy dość dezinformacji, mamy dość korupcji. Mamy dość wojen prowadzonych z bezpiecznej odległości i tajemnic. Wolność to zaciskająca się pętla dla tego status quo."

4chan

Opublikowano

Bez mózgu nie można funkcjonować :s Chociaż nie, Metinowcy są ewenementem na skalę światową.

 

 

 

http://www.mpcforum.pl/forum/64-metin2/

 

największy idiotyzm mpc.

Żałośni jesteście... i to na dodatek 2 moderatorzy... i jaki wy przykład dajecie??

@UP idotyczne to są twoje wypowiedzi.

xD

262xro2.jpg

xD

Opublikowano

bekaaa.png

 

buahahah, beka.

asfgasg.png

"Jesteśmy zwiastunem maszerującego ruchu oporu. Mamy dość dezinformacji, mamy dość korupcji. Mamy dość wojen prowadzonych z bezpiecznej odległości i tajemnic. Wolność to zaciskająca się pętla dla tego status quo."

4chan

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/user/6124-wojtasek/ jeden z najwiekszych failow tego forum :)

 

buahauahah, beka z ciebie dordo, failem nazwałbym Dolce&Gabbane, a nie pro elo elo ministranta.

asfgasg.png

"Jesteśmy zwiastunem maszerującego ruchu oporu. Mamy dość dezinformacji, mamy dość korupcji. Mamy dość wojen prowadzonych z bezpiecznej odległości i tajemnic. Wolność to zaciskająca się pętla dla tego status quo."

4chan

Opublikowano

Największy gimbus , troll , fail tego forum , który niestety nie potrafi sam nic wymyślić :

 

http://www.mpcforum.pl/user/39258-dordo12/

+ żałosne multikonta ;)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

kolejny fail, lizodup i przygłup który dąży do moderatora na tym forum.

 

kolejny fail, lizodup i przygłup który dąży do bycia fajnym na tym forum.

Opublikowano

dordo, widać że twoi starzy to kosmokwaki xD Btw to liczbą 17 w nicku próbujesz nam wmówić że masz 17 lat? Spokojnie, nawet jeżeli tak nikt nie uwierzy. Tfu, mój błąd. Napisz w dziale Metin 2, tam są szanse że ktoś da wiarę.

Polecam tak jak kolega wyżej usera czysz1998

 

WOW! dordo12 to twoje kotno? Jak ci się udało uzyskać reputację -619? xD

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Opublikowano

Język trolla już krąży... ale to i tak mało ;)

Siema Heniu o co come ?  a o intro to do DUPY ! bez sensu a ja zrobię lepsze 

tutaj macie katastrofalny temat ;D

http://www.mpcforum.pl/topic/202669-pomocy-od-18/

zaraz będą pytania czy przez całowanie można zajść w ciąże...

 

Wiesz co to prezerwatywa? Choć czytając tego posta pewnie nie umiałbyś jej założyć albo by pękła przed założeniem, więc na jedno wychodzi w sumie. ;o 

Pewnie robił z nich balony B)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

LaurenT najwiekszy idiotyzm to ta twoja sygnatura ktora masz :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano
Relogger - Loguje do gry gdy Cię lognie

 

Loguje gdy sie zaloguje

 

Wtf, po co to komu?

RAsfepN.png
Opublikowano
no to tak ogolnie fajnie w gimnazjum ale jak mielismy matme, to ona zaczela cos tam mowic ze to co mamy umiec w gimnazjum jakies tam liczby kwantowe czy takie chuje, nie wiem bo nie pamietam, jakies symetrie, i ja sie tak przestraszylem ze sobie nie dam rady i ciagle rycze, bo na serio sie tym martwie...

 

co ja mam kurwa zrobic? ...

i czy ona nas straszyla czy co

bo ja kurwa nie wytrzymam

 

http://www.mpcforum.pl/topic/202540-szkola/

 

Jak dla mnie, hit roku : D

Opublikowano
Dzis Spytam Brata Czy Przeleje Ci Na Konto Cale 149 Euro bo jak narazie spi po nocce

Mowi ze moze wplaci jak dostanie wyplate

Link

 

Mega fail

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...