Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Masz rację, twoja odpowiedz jest wyjątkowo głupia.

 

A dziwisz sie?

Metin + jackson = lol u moron?

Back in the day

Trollin' was somethin'

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moja sygna :D Typ zaczął mnie wyzywać, bo mu napisałem, że nie jest top 1 w reputacji na forum, co miał w sygnie. Potem dalej wrzucał, że liczba w nawiasie to liczba plusów otrzymanych jednego dnia :D

 

http://img809.imageshack.us/i/beztytuugk.png/

 

Oczywiście teraz będę dostawał od niego limit -, ale walić to

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Użytkownik MPCForum męczy się pare dni z rozpakowaniem .zip'a..

priv.png

Chcesz zarobić na własnym cheacie/bocie? Pisz na PM

Cracking, analiza programu/strony, boty (także web), cheaty

kwoh2cmd.png

Opublikowano

macie tu ałto start lub redy

 

http://www.mpcforum.pl/topic/235072-alto-startredy/page__pid__1600217#entry1600217

 

riposta lenarta wymiata ;d

 

 

 

Edit: Tu znalazłem następny:

 

Baaaaaardzo szyyyyyyybkie odpowieeeeeeedzi....

 

http://www.mpcforum.pl/topic/84951-deszcz-czapek/page__pid__582353#entry582353

 

Górnicy nawet na mpc sie znajdą :D

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

@Up - to nie jest riposta .

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/236738-plernos-metin2-admin/

Epic fail.

 

Gratuluję umiejętności odróżniania prowokacji od idiotyzmu. Możesz zjeść bułkę.

Opublikowano

Weszłam na server nie podoba mi się

Up. Wszedlem sie pisze...

Server jest bardzo fajny lecz gra malo osob. Zapraszam wszystkich do Jinno.

Autor oczywiscie otrzymuje +.

http://www.mpcforum.pl/topic/235041-toutrialnewitnewworld2m2/

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/238262-mody-dodatki-do-crossfire

 

posty autora... zadowolony z siebie ;x

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

Post numer 46

 

http://www.mpcforum.pl/topic/240340-polska-czy-wybrzeze-kosci-sloniowej-d/page__st__40__p__1651170#entry1651170

 

Gość napisał, że typuje wygraną Polski i wierzy w naszą wygraną. Wszystko OK, ale mecz odbył się dzień wcześniej :D

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/user/157623-schittset

 

 

Drugiego takie nie znajdziecie.

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Admin Cienia
Opublikowano

Udaje dzieciaka chcąc wyprzeć na nich zainteresowanie sobą, po co? Nie wiem, równie dobrze może być chory.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/67091-crossfire/

 

przynajmniej sie przedstawił :D

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

Witam. Mam mały, a zarazem ogromny problem. Przedstawię go w taki sposób ...

 

Mój kolega pożyczył mi na Pendrivie instalkę oryginalnego CrossFire'a. Gdy go dostałem, od razu na kompa, i radocha że pójdzie. Wkładam Pendrive'a, odpalam instalkę, wszystko OK, pasek dochodzi tak do 20-30 % instalacji, i nagle komputer się zacina, nic nie da się zrobić, oprócz zresetowania komputera. Pomocy ! Co robić ?!

 

Proszę udzielić informacji na forum pod numerem gg : 7514561.

Z góry mówię, że za każdą podpowiedź daję + ;) !

 

 

link do tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/193632-prosby-problemy-pytania/page__st__100__p__1691590#entry1691590

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...