Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VerunisMT2.pl [Dedyk] [Easy] Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Wybór co do serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybór co do serwa?

    • Teraz bet? 2/3 dni na ogarni?cie bugów b??dów z klientem i na nowo nast?pnie start.
      39
    • Niech jest jak teraz.
      52

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bo Ty akurat wiesz ile jest kont. ;) .

Powodzenia gościu. ;O.

@ Edit.

Zapraszam na serwer, przyjemnie się gra. Oraz dali 200% exp!

 

A co za problem sprawdzic ile jest psotaci ? bierze sie ranking i jedzie na ostatnia strone, uzywaj mozgu czasem, a Diabilo pisal tak jak bylo wczoraj, sam tez to potwierdze bo tez to zauwazylem

 

 

AW : Skąd perły?

Opublikowano

Forum jest aktualnie zamknięte. Poniżej znajduje się powód podany przez administratora.

Prace modernizacyjne !
:)

Tyle na temat forum.

Opublikowano

*Zmienić ceny zwojów cofania berserka i silnego z 500kk do 100k

* Zmniejszyć DMG Mobów w AV2

* Zwiększyć Expa

* Obniżyć cene dłoni krytyka czy jakos tak sie to nazywa z 5kk do 100k

* Dodać do pierścienia teleportacji " Magazyn " żeby na latać do m1

*Dodać jakieś podstawowe fryzury do jakiegoś NPC.

*Dodać jakąś choinke albo coś że oddajemy na nią 10 skarpet i dostajemy losową nagrodę.

* Można troche zwiększyć drop yang bo na 74 lv mam 32 kk .. :P

* Nie wiem jak wy ale ja nie moge usuwać postaci a podaje dobry kod usuwania ( Chodzi o tego wojownika )

* o teraz do gry wejść wgl nie moge bo ????????? Wywala

 

 

Ps. co to za wojownik bez nazwy ? jest on jak sie zaloguje .

 

Postać Ci się zbugowała, też tak miałem. Inne postacie da sie usuwać.

Zapraszam do gry!

Opublikowano

 

Forum jest aktualnie zamknięte. Poniżej znajduje się powód podany przez administratora.

Prace modernizacyjne ! :)

 

Tyle na temat forum.

Forum będziemy zmieniać !!! To było stare :) teraz nowy będzie ;) podam link

45025232242689268053.gif

Opublikowano

To sie nie da grac co chwile blad albo C++ albo ???? no masakra , a ta latka nic nie daje ..... Po prostu porazka...Chcialbym tu pograc ale sie nie da !!

bez linków wychodzących.

Opublikowano

Zgadzam się z UP.

Porażka gram, gram a tu jeb ????? i tak w kółko masakra nie da się grać zróbcie coś z tym .

I coś z tymi postaciami bez nazw i z 0lvl.

Opublikowano

Forum będziemy zmieniać !!! To było stare :) teraz nowy będzie ;) podam link

 

Nie wiem czy jest to odpowiednia pora na zajmowanie sie forum. Może najpierw ogarniecie błędy w grze i nadal k**** wywala ????????

692272Ice%20Cube.png

 

Opublikowano

Ciągle istnieje błąd - ??????????

Są także freezy gry na kilka minut bądź cały czas,że jest potrzeba restartowania gry.

Opublikowano

Może usunięcie z głównego folderu plików errorlog.txt i errorlog.exe pomoże mi tam kiedyś to na jednym serwerze pomagało.

Po usunięciu errorlog jedyne co się zmienia to to, że client się wyłącza bez żadnego powiadomienia.

Opublikowano

wyszperane w necie

1. WINDOWS 7:
START->AKCESORIA->Prawym myszy na Wiersz Polecenia i wybieramy "Uruchom jako administrator".
W konsoli wpisujemy: bcdedit /set IncreaseUserVA 2800
wciskamy enter. Restart komputera, Gotowe. wink.png

2. WINDOWS XP

Panel sterowania -> System -> Zaawansowane -> Uruchamianie i odzyskiwanie ->Ustawienia -> Edytuj.
Dopisujemy o pliku /fastdetect /3GB /USERVA=2800
Zapis, restart komputera i gotowe.

 

 

Opublikowano

Musicie dodać resztę rosek (przeszywka , krytyk)

Nie ma fasolek.

Dodać do TP opcje Magazyn.

Poprawa expa mobów w av2 bo masakra .

Zwiększyć drop kasy bo nadal lipa.

Opublikowano

Ja się nie będę w to bawił pisałem 1strone temu zeby mi ktoś pomógł nikt nie pomógł.Tagże żegnam i zapraszam na x

erfgreg.png

Opublikowano

Ale mi się nie chce właczyc jak normalnie odpalam. Wysakuje ramka ze Z aplikacja wystapil problem.Kur.. pomoż ktoś !!!

erfgreg.png

Opublikowano

Ale mi się nie chce właczyc jak normalnie odpalam. Wysakuje ramka ze Z aplikacja wystapil problem.Kur.. pomoż ktoś !!!

Jeśli masz win 7 to prawy i uruchom jako administrator.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...