Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Impliqué
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold I
Kontakt: PW na Forum ;]
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do DUO lub drużyny rankingowej. Jeśli jest ktoś chętny by ją ze mną założyć lub jeśli ktoś szuka ludzi do swojej to chętnie dołącze. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu PW ;) Wiek nie ma znaczenia, skill może być umiarkowany ;) Pozdrawiam i wesołych świąt ;)

 4043121350.png

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Placeeko
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver V
Kontakt: gra, mpcforum
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo, grywam kazdą linię oprócz adc. Mainuje shaco,panth i akali. Grac Innymi również gram

Opublikowano

Witam
Szukam graczy do drużyny rankingowej na serwerze EU WEST . Pozukuję MIDa .
Wymagania :
• Dywizja : Diament 3+
• TS
• Mikrofon
• Czas i cierpliwość do gry
• Możliwość gry na różnych turniejach


W tym momencie nasza drużyna ma w składzie :
• TOP - D2
• JUNGLER - D4 ( D1 z EAST )
• SUPPORT(Ja) - P3
• ADC - D2
Poszukuje nowych talentu .
W tym sezonie naszym celem jest co najmniej diament jeżeli chodzi o Ranked Team oraz występ w kilku ciekawych imprezach .Będziemy również często grać GO4Lole oraz inne turnieje o ciekawe nagrody .
Jest możliwość pojechania również na Lana w styczniu , ale więcej o tym później.

Zainteresowanych proszę o kontakt :
• LOL : KaneRuleZ
• Skype : danielsnk16

Opublikowano

Nick: AJROONEK
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver V
Kontakt: gra
dodatkowe informacje: sporo gram rankedów , chciałbym aby ktoś mi wykerował gry, grał ze mną DUO ponieważ dostaje samych nobów :) ogarniam tylko ADC i MIDA

ironweek.png

Opublikowano

Witam

Mam 15 lat i szukam osób do pogrania na EUW, Mam lvl 16, przyjmę zaproszenie od każdego, jeśli chcesz ze mną pograć to po prostu dodaj mnie do znajomych mój nick to You Got Szymcio, Wolałbym jeśli była by możliwość rozmawianie przez skype albo ts3.

Opublikowano

Nick: Gibson1231


Serwer: Nordic/east


Dywizja: Silver V


Kontakt: Mpc :)


Szukam ludzi do teamu, do grania rankedów 5v5 ;3, wymagania ts3 + mikrofon, mutacja, dywizja min brąz II, max silver II, żeby nie było flame, że ktoś gorszy, ktoś lepszy. 


ttpng_wxsaxxe.png

Opublikowano

Nick:Sharp Bull
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)G5
Kontakt: Na lolu albo pw na mpcforum
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo G5-P5 + skype , gram na smurfie , na main acc posiadam D4 ;) 

sIbMQDw.png

Opublikowano

Nick: lSEBAl
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) g3 rośnie w oczach :D
Kontakt: PW MPC FORUM / W LOLU
Dodatkowe informacje: Szukam ad-carry do duetów (tylko opór do carry wraz z supportem[JA] ), Wiek jak to wiek, liczą się plejsy :DD . Więcej? Pisz na PW

Opublikowano

Nick: KarooleeK
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) G4
Kontakt: W Grze.
Dodatkowe informacje:

Szukam ekipy/ludzi do pogrania wieczorkami i nie tylko.
Wiek 18+ , mikro, ts i baaardzo dobry humor, a napewno się dogadamy =)

Osobiście 20+

Opublikowano
Nick:PhantomVP

Region:EUNE

Dywizja:Srebro I

Kontakt:Tutaj na MPC lub w grze

Więc szukam osób do drużyny lyb też do jakiejś dołącze.

Gram na topie,jungle i czasem mogę wpaść na mida. B)

Jeśli ktoś byłby chętny do pogrania DUO to też zapraszam

lecz jedynie osoby które już dojrzały w jakiś sposób.

Opublikowano

Nick:SaTTeS10

Region:EUNE
Dywizja:Platyna 5
Kontakt:w grze/Mpcforum-najlepiej napisz swoj nick w wiadomosci prywatnej na mpc bo czasem zapro mi nie dochodza :(
 
Szukam kogos do duo na smurfie granice silvera 1-5  jakiegos smurfa w braz tez mam tak mysle :D.Wiek,plec nie ma wielkiego znaczenia bo w sumie zadnego wystarczy tylko w przypadku mezczyzny mutacja.Moge pouczyc gry albo ktos moze pouczyc mnie nigdy nie wiadomo :D.Mainuje mida,wiec na smurf najprawdopodobniej bede go gral.
Jezeli ktos tez chcialby pograc normale tez sie zgodze im nas wiecej tym weselej podobno :D
 
Opublikowano

Witajcie, poszukuję ranked teamu do grania 5vs5 na dłuższą mete. Mam 18 lat , posiadam ts3 , moja dywizja to gold V i gram głownie topa/adc. Jesli ktos chce skleic ze mną jakiś team lub szuka wlasnie gracza to piszcie na forum pw :D

Opublikowano

Nick: Mabig
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 2 
Kontakt: w grze, 
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, wiek raczej nie ma znaczenia płeć również. Najlepiej silver 2 - platyna 2. Preferuje supporta więc adc mile widziany, względnie gram na midzie :)

Opublikowano

Witam
Szukam graczy do drużyny rankingowej na serwerze EU WEST . Pozukuję TOPa .
Wymagania :
• Dywizja : Diament 3+
• TS
• Mikrofon
• Czas i cierpliwość do gry
• Możliwość gry na różnych turniejach
• Używanie mózgu

W tym momencie nasza drużyna ma w składzie :
• JUNGLER - D4 ( D1 z EAST)
• MID - P1 (Chall EUNE , przeniósł konto)
• SUPPORT(Ja) - P3
• ADC - D2

Poszukuje nowych talentu .
W tym sezonie naszym celem jest co najmniej diament jeżeli chodzi o Ranked Team oraz występ w kilku ciekawych imprezach .Będziemy również często grać GO4Lole oraz inne turnieje o ciekawe nagrody .

Zainteresowanych proszę o kontakt :
• LOL : KaneRuleZ
• Skype : danielsnk16
• Wiadomość na priv

Opublikowano

Nick: soul of squeeze
Region: euw
Level: 1 xD 
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: gra, forum, gygy
Dodatkowe informacje: szukam kogoś, kto podobnie jak ja, będzie levelował konto 

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Nick: xTherd
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) plat 3
Kontakt: Gra, PW mpc, gg 26669628, ts3 (podczas gry) ,
Dodatkowe  Poszukuje stałego teamu rankingowego. Jestem w stanie grać na poziomie diamentu, jestem w plat 3 bo przez ostatni czas gram tylko rankedy a pickuje postacie ktorymi nie potrafie grac i nie przykladam sie do gry bo niedlugo sezon 5 i dywizje i tak bede wbijal od nowa. Bylem w diamencie w sezonie 4 ale spadłem. boostując konto brata od silvera 5 do golda 5 przegrałem 7 gier z kilkudziesięciu.
gram na ten moment wszystkie linie z naciskiem na supporta jungle i mida ale dobrze gram rowniez adc i topa bo tak jak mowilem gralem wszystkie linie, w ciagu 1/2 tygodni grania jestem w stanie wymainowac jedną pozycje, potrafie wszystkie ale musialbym sie przyzwyczaic do grania jednej pozycji zeby pamietac o wszystkich jej aspektach. Mam ogromny champion pool.

Dywizja czlonkow nie ma dla mnie znaczenia jestem w stanie dostosowac sie gry na poziomie diamentu ale moge tez grac w teamie na poziomie silvera/golda chetnie naucze kogos slabszego tego czego sam sie nauczylem.
Glownie zalezy mi na stałej zgranej ekipie i regularnej grze.

 

rYD9JSA.png

Opublikowano

Nick: Käntek
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat, Diamond 
Kontakt: LOL Pw 
Dodatkowe informacje: Poszukuję jednej osoby do grania 3v3 rankedow/normali :) pisac pw lub dodac na lolu 

 

Opublikowano

Witam
Poszukuje topa do grania rankedów 5 vs 5 . Diament +
 
W tym momencie w teamie mamy :
JUNGLER : D1 East (d4 WEST sam mu zepsułem mmr)
MID : Chall EAST ( D5 WEST - przeniósł konto z EAST kilka dni temu)
ADC : D2 (Spadł z D1)
Supp : P3 (Ja)

Wymagania :
*Ogarnięcie w pracy zespołowej
*Myślenie
*Mikrofon + TS

Oferujemy :
*Miłą atmosferę
*Udział w wielu turniejach
*Dobrą dywizję na 5 vs 5
*Wiele godzin dobrej zabawy

Kontakt :
*LOL : KaneRuleZ
*Skype : danielsnk16

Opublikowano

Nick:Sharp Bull
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)G4
Kontakt: Na lolu albo pw na mpcforum
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo G5-P5 + skype , gram na smurfie , na main acc posiadam D4  ;) 

sIbMQDw.png

Opublikowano

Nick: PaulRcootiCTV
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Srebro 5
Kontakt: Skype : pawel190090 pw na mpcforum :) 
Dodatkowe informacje: Szukam kogos do duo ze skype lub TS3 ;) Jakis normalny glos :) Mam 12 lat glos normalny nie piszczacy ;P

Opublikowano

Nick: ProHidan

Region: EUNE

Level : 30

Dywizja : Silver I

Kontakt : W grze, ewentualnie tutaj

Dodatkowe informacje : Szukam kogoś do duo, gdyż nudzi mi się już  gra samemu, oczekuję dojrzałości psychicznej i w miarę ogarnięcia w grze Silver 3 +.

                    

                                                  2d0ns76.jpg

                             

A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.

— Friedrich Nietzsche

Opublikowano

Nick: mTTy
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platinum
Kontakt: LOL Pw / MPC Pw
Dodatkowe informacje: Poszukuję graczy do ranked-teamu. Szukamy wszystkiego oprócz topa :)

Opublikowano

Nick: Blacku7
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: W grze na taki sam nick
Dodatkowe informacje: Poszukuje osoby do duo najlepiej żeby była w wieku 16+ :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...