Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Dawidzuuu1910
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: ts3 speak.network nick Twisteed
Dodatkowe informacje: A ni ma ;]

thczcu9udp7h5l0zg.jpg

Rekrut
Opublikowano


Nick: zTibbers

Region: euw

Level: 11

Dywizja: (Opcjonalnie) na EUNE silver II

Kontakt: tu, gra.

Dodatkowe informacje: Leveluje heh

Opublikowano
Nick: Davide Bentlej

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Platyna 5

Kontakt: PW albo w grze

Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5v5. Gram wszędzie oprócz ADC. Szukam też ludzi do pogrania normali dla funu.

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Opublikowano
Nick: mTTy

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Platyna 5

Kontakt: PW lub w grze

Dodatkowe informacje: Poszukuję ludzi do teamu na bot-lane (adc oraz support). Wymagam skype/ts. Niedługo gramy turniej z nagrodami!!

Opublikowano

Nick: Jaharux

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver V

Kontakt: 

- forum pw

- w grze: Jaharux

- steam: avila584

Dodatkowe informacje: 

 

Zamierzam stworzyć drużynę na sezon V EUNE.

Nie chodzi tu o nic wielkiego tylko o czerpanie przyjemności z dobrej gry ze znajomymi.

Jednakże poszukuję jakby to ująć "weteranów" tej gry, mających troszkę normali "za sobą".

 

Coś o sobie:

- Gram w tę grę od marca 2014

- Skończyłem na silverze V (tak wiem słabo, ale proszę nie oceniać zbyt pochopnie - zagramy to sami ocenicie)

- Mainuje rolę supporta, aczkolwiek na innych liniach nie idzie mi słabo

- Mm 20 lat (można się przekonać na ts/skype)

 

Kogo potrzebuję: 

- TOP LANER

- JUNGLER 

- ADC

 

Min. Wymagania:

- wiek 18+ (sorry ale to priorytet)

- skype/ts wraz z mikrofonem

- dywizja silverv/gold/diament/plat

- Wolny czas wieczorami

 

Kontakt przez forum.

Steam: avila584 (jeśli ktoś ma)

Gra: Jaharux

 

Zamierzam mieć te drużyne na poważnie, nie obchodzi mnie czy będziemy w brązie czy goldzie. Chcę zebrać stały team do wspólnej gry dla rozrywki. Jak i oczywiście do licznych rozmów wspólnie na ts/skype z dobrym towarzystwem.

 

Jesli są ludzie którzy mają podobne upodobania i szukają takich wrażeń to czekam na kontakt.

Zapraszam na serwery sieci CatSkill


Ip i forum serwera CodModa - UNIKAT (pytania i misje) w gt



status.png?s=1


Opublikowano

Nick: PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Diament V
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: poszukuje ludzi do pogrania razem draftów/normali na l# i bot of legends. luźne gierki, ts3 niekonieczny, choć preferowany :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: FuXs
Region:  EUNE
Level:  30
Dywizja: Gold V
Kontakt:  MPC/dodanie w lolu
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ogarniętego do pogrania duo (pierwsze 10 meczy) mainuje mida ; > Najlepiej z ts'em. 

Opublikowano

Szukam dobrego adc.
Nick: Duo Baphomet
Mamy drużynę 5v5 gramy codziennie i szukamy adc.
Nasza drużynowa dywizja to silver IV.
Dywizja obojętna byleby w miarę ogarniał :)
Skype mile widziany ale też nie wymagany.
Wiek nie ma znaczenia.
Jak ktoś chętny to niech pisze na grze.
Serwer eune.
 

 

Opublikowano

Nick: eXile
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat V
Kontakt: pw/lol
Dodatkowe informacje: jako ze reset rankingu to szukam osoby do duoQ. gram codziennie w godzinach od 20 od 24+. mainuje adc to poszukiwany supp ;) 

Opublikowano

Nick : Jon Bones Jones

Region: EUNE

Dywizja : Plat V

Kontakt : Dodajcie mnie na lolu

Dodatkowe informacje : Szukam osoby z którą mógłbym rozegrać te 10 placementów. Najlepiej jeśli byłby to support ale inne pozycje też wchodzą w gre. Gram wszędzie najbardziej ogarniam support/adc/jungle. 

Opublikowano

Nick: Thrienvor
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 4/5 (w poprzednim sezonie)
Kontakt: pw/lol/skype ronter1995
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo wy wygrać jak najwięcej placementów żeby wrzuciło mnie jak najwyżej, najlepiej niech to będzie osoba z silvera max bro1 w poprzednim sezonie!

Opublikowano

Nick:Darkstron


Region:EUNE


Lv:30


Dywizja:Unranked(Gold IV)


Kontakt:PW/LoL


Dodatkowe informacje:Szukam supporta(mogą być inne linie,ważne żebyś ogarniał :P)do pogrania 10 pierwszych gier placementowych .Mainuje adc 


Opublikowano

Nick: HunterJP
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Unranked (W sezonie 4 Silver 5)
Kontakt: PW/LOL
Dodatkowe informacje: Gram mida katą lub zedem ewentualnie jungle.

Opublikowano
Nick: AveJerem/Puloss
Region: EuW/EuNE
Level:  10
Dywizja: [*]
Kontakt: TS, LoL
Dodatkowe informacje: Szukamy ludzi do gry na normalach, mamy sporą ekipę na East więc szukamy też ludzi na West lecz czasami brakuje kogoś do zwykłej gry lub po prostu mamy za mało do grania customów. Chcesz do Nas dołączyć? Wejdź na TS: 5.196.229.126 a kanał to VIP 0 
Czekamy  :D

 

AveJerem_eune_134_2_logo.png

Opublikowano

Nick: Éryk
Region: EUW
Level: 4
Dywizja: -
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do normali żeby wbić lvl

Opublikowano

Nick : DanioQDN


Region: EUNE


Dywizja : S4 = GOLD V


Kontakt : Dodaj do znajomych w grze :)


Dodatkowe informacje : Szukam osoby z którą mógłbym rozegrać te 10 placementów. Wymagania to TEAMSPEAK/SKYPE, umiejętność kierowania grą, mutacja.

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano
Poszukujemy junglera do grania teamówek (później jakieś go4lole). Gramy na serwerze EUNE. Jeżeli jesteś zainteresowany/na napisz na lolu do:

Just Ireq

Just Tobi

 

WYMAGAMY:

komunikacja: ts3/skype

div: g2+

chęć słuchania innych i grania zespołowo

czas grania teamówek w godzinach 17-23

 

 

 

O więcej informacji proszę pisać do osób podanych powyżej (na lolu).

Opublikowano

A witam was bardzo serdecznie :P . Szukam osoby do wspólnej gry jako że jest nowy sezon chciałbym nabić sobie na nowo dyvizje Minimum Gold/Platyna :D Wiec szukam ludzi co ogarniają gre w stopniu srednio zaawansowanym z mikrofonem i tsem

 

Nick: TasakPMI
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: w S4 - Gold IV  [najlepiej jakby osoba miala minimum golda (robie wyjątki)]

Kontakt: 

skype : tasakpmi / AyamePMI

Pw mpcforum,

w grze 

steam : http://steamcommunity.com/id/AyamePMI/,

ts3 : ts3.unlimited-gaming.pl [ kanał 30 (bez hasła)]
Dodatkowe informacje: A to masz opisane wszystko wyżej :P

 

 

Jestem od 16 - 24

weekendy od 8/12 - 24

graphic.png

Opublikowano

Szukamy jungli do teamu 5v5

Gramy na EUNE.

Wiek średni u nas to 19 lat.

Mamy już 4 osoby.

Gramy 19:00-22/23.

 

Zainteresowani: GooDan w grze ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...