Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Kapi023
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: Pw forum lub w league of legends
Dodatkowe informacje: Szukam teamu lub osoby do grania DUO nie obchodzi mnie dywizja ale poziom gry

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Tsaheylou

Region: EUENE

LVL: 30

Dywizja : G3

Kontakt : w grze

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo, która ma mikrofon. Pomogę takiej osobie wyjść z GOLDA do platyny... lecz jest jedno ale osoba ta musi mieć stalowe nerwy oraz umieć czasem przyjąć to co się do niej mówi. Jeżeli masz się obrazić jak nakrzyczę na Ciebie podczas grania i wyjść z gry lub później usnąć mnie ze znajomych to daruj sobie dodawanie mnie... Szukam osoby która umie grać na każdej pozycji nie zależnie gdzie przypadnie mu grać, osoby która lubi eksperymentować buildami ... osoby która mierzy dalej niż silver/gold.....


True love survives all

Opublikowano

siemanko pisze ten post gdyż potrzebuje osoby do gry Duo ponieważ chcę wyjść z tego silver ( nie czuje sie na silvera  i szczerze nienawidze 85% ludzi którzy w nim przebywają )  i moja prośba jest ktoś chętny jakas platyna na smurfie bądz dobry gold aby mi pomóc wyjsc z tej dziury prosze o to bo :
-grałem rankeda z typami którzy nie wiedza co to farma 
-większość ludzi robi masakryczne błedy i obwinia za to innych

- totalne unskille 

-Trol w pickowaniu jestem 1 pick pickuje adc a gosciu mi pisze ze ja instalock zrobiłem i ze on pisal ze idze na adc i on pickuje adc i go to wali ....

-i ludzie twierdzacy ze 22/1 + pentakill vayne to gówno i ze ja to wszystko ks mimo ze wszyscy padli .... 

-staty zazwyczaj mojego teamu wyglądaja podobnie do tych 0/10/2  2/13/2 itp czyli poprostu ciezko jest samemu mi ugrac całą gre gdy dostaje milion CC 

Mam 16 lat ( nie dzieciak gimnazjum itp ) posiadam ts/skype jestem miłym człowiekiem skorym do współpracy i porozumienia kontakt najlepiej w Grze na nick PyrkaxD bądz skype : mateusz.grygielski1 bądz na forum  

mile widziane osoby które się nie spinaja mają luźnie podejście do tej gry oraz grają dla zabawy. Co do tego Duo poszukiwał bym raczej kogoś kto jest w Goldzie/Platynie/Diamencie i poprostu chce się troszke pobawić na niższych ligach i przy okazji z czystego serca pomóc    ;) dzięki za przeczytanie tego posta i liczę na szybką odpowiedz . możliwe że będą jakieś gifty za pomoc  ;)

Opublikowano

Nick: Tiverios
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna V
Kontakt: Pisać w lolu, rzadko odpisuje na pw z forum
Dodatkowe informacje: Szukam osoby chętnej na duo na nadchodzące placementy. Osobiście mainuje jungle jednak potrafię grać na każdej linii i tego samego oczekuję od ewentualnego partnera do duo. Prócz tego mile widziany mikrofon i już jakiś powiedzmy dojrzały wiek :P Wymagana dywizja z mojej strony to Platyna. Osobiście wiem że moja dywizja była by wyższa jednak z powodu mojej nieobecności w kraju i braku warunków do gry nie byłem aktywny na lolu przez dobre 4 miesiące.Czekam na jakieś zapro na lolu , można pogadać bardziej szczegółowo na TS'ie bądź Cursie. Siemanko 

HALA MADRID !!!
Opublikowano

Nick: Xshiq
Region: EUW
Level: 8
Dywizja: Sam ocenisz na jakim poziomie gram, są gorsze i lepsze dni. Liczy się to jak grasz, a nie jaką dywizje masz wizualnie.
Kontakt: W grze/forum
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z podobnym lvl-em (wyższy też z dwojga złego może być). Gry w pojedynkę są toporne i ciężko czasem o zrozumienie wśród graczy na tym poziomie. Jeśli trafi się ktoś, z kim będę się dobrze dogadywał, mogę zaoferować premade botlane (lub po prostu gry duo) w późniejszych grach rankedowych na tymże serwerze.

 

AKTUALNE

Opublikowano

Nick: Częłkoczułka
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 
Kontakt: Na forum
Dodatkowe informacje: Poszukuje kogoś do grania duo, kogoś kto ma mikro i ts

Opublikowano

Poszukuję drużyny do turniejów itp.

Main: Jungle - Zed, Jarvan, Lee Sin, Elise, Fiddle

Serwer: EUNE

Nick: QuerboZX

Dywizja: S3 Platyna S4 Diament

 

 

Poszukuję drużyny do jakiegoś poważnego grania w lige legend, mainuje jungle/supporta lecz mogę również spróbować na topie lub ew. midzie

Jestem dostępny od 8 rano do 2/3 w nocy w dni powszednie. 

Osiągnięcia:

S3:

Gold, Platyna

S4:

Platyna, diament, trzecie miejsce na turnieju net-speak.

 

Kontakt:

gg 35871092

skype csjakubcs

Opublikowano

Nick: BodzioSC2
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold I
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo q w okolicach golda. Mile widziany mikrofon + TS3 i możliwość gry na wszystkich pozycjach.

graphic.png

Opublikowano

Nick: 3K Gaming

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold 2 - promo do g1 [ miałem plat ale spadłem przez nie granie ]

Kontakt: PW albo League of Legends

Dodatkowe informacje: Szukam duo partnera na bot'a dlatego że gram ostatnio tylko adc.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

Nick: podam na pw
Region: EUW
Dywizja: Plat IV (na EUNE Plat V)
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Poszukuję ludzi do ranked teamu na EUW. Dywizje nie mają znaczenia, ważne żeby było z kim pograć ;) Co do linii, wszystko jeszcze się ustali. W teamie jest już mój kolega (EUW - silv 2, EUNE - gold 3). Obowiązkowo sprawny mikrofon, a komunikacja raczej na skypie, ponieważ na tsie mam spore lagi. Pisać pw :)

Opublikowano

Nick: MuminPro


Region: EUNE


LVL: 30


Dywizja : S3


Kontakt : w grze


Dodatkowe informacje: Poszukuję ludzi do duo S5^, chętnie dojde do teamu. Mam mikrofon i mózg :) Najważniejsze: Gram dla przyjemności ! 


Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: Kuboserds
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: B4 ( na swoim G5 )
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo w brązie, osoba musi gre ogarniać :D Mile widziany ts.

BTW, to jest konto które chce wrzucić do silvera / golda swoje aktualnie mam w goldzie 5 :D

Opublikowano

Nick: H3LION
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) silwer 4
Kontakt: pw / gg 41718879
Dodatkowe informacje:  Mam mikro, ts3, skype, kompa dobrego do grania bez lagów w lola, zazwyczaj jestem od 10 - 22 zależy to tylko od chęci. Zazwyczaj gram wszystkim prócz jungle, jak ja tego nie lubie  :angry:

 

Zapraszam na pw/gg po więcej info etc

Opublikowano

witam, szukam przyjaciela do duo.

 

nieaktualne, znalazłem sobie przyjaciółkę do duo.

Opublikowano
Nick: OBTN

Region: EUNE

Level:  30

Dywizja: (Opcjonalnie) Silver II

Kontakt: pw/lol

Dodatkowe informacje:  Szukam osoby do duo, teamu na nowy sezon. Głównie bot/Jungle

Opublikowano

Nick: Impliqué
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold I
Kontakt: Forum
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny rankingowej bądź osoby do duo. Najlepiej Silver/GOLD. Zazwyczaj gram ADc/Mid, ale na innych pozycjach też jest spoko ;)

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje lub szuka osoby z którą chciałby założyć wspólnie drużynę, szukać ludzi i prowadzić rekrutację to zapraszam do PW ;]

Oczywiście TS3 i mikro jak najbardziej posiadam. W razie pytań: PW ;]

 4043121350.png

Opublikowano
Nick: AveJerem
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: [*]
Kontakt: TS, LoL
Dodatkowe informacje: Szukamy ludzi do gry na normalach, mamy sporą ekipę lecz czasami brakuje kogoś do zwykłej gry lub po prostu mamy za mało do grania customów. Chcesz do Nas dołączyć? Wejdź na TS: 5.196.229.126 a kanał to VIP 0 
Czekamy :D 

AveJerem_eune_134_2_logo.png

Opublikowano

Croatan oraz Ging

 

EUNE

 

Najwyzsza dywizja bez bola g3

 

Wiek 23

 

Szukam teamu rankingowego - gram na midzie - main to : lb, ahri, oriana.

 

Kontakt pw na forum yoo

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Opublikowano

Nick: Bikey
Region: EUNE
Level: 31
Dywizja: (Opcjonalnie) PLATYNA 5
Kontakt: PW NA FORUM, GG: 50462632
Dodatkowe informacje: Szukam dwóch ludzi po teamu 3 vs 3 / czterech ludzi po teamu 5 vs 5. Gramu na L#/Bolu albo wymagam platyna 1+

Opublikowano

Nick:  kapsellol
Region: EUNE
Level: 30  
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 3
Kontakt: na lol'u
Dodatkowe informacje: Moge zagrać wszędzie ale preferuję Mid / Adc

iI0j6Cj.png?1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...