Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Valdhem
Region: EUNE
Poziom: 30
Dywizja: G1
Kontakt: w grze/ GG - 22379363
Dodatkowe informacje: Szukam osoby chętnej do pogrania duo jak i do rozegrania pierwszych 10 gierek :). Mile widziana jest osoba mainująca pozycję supporta, gdyż świetnie radzę sobię na pozycji ADC/MID. Nie pogardzę również osobą sprawdzającą się bardzo dobrze na innych pozycjach. Nie mam problemu z graniem przeciwko wyższym dywizjom (plat/diam) a nawet bardziej preferuję takie gry. Chciałbym jak najlepiej rozegrać te placementy, więc potrzebuję osoby na podobnym poziomie ażeby pomogła mi w carrowaniu :D. To by chyba było na tyle, I am waiting for offer :P.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: podam na Pw
Region: EUNE
Poziom: 30
Dywizja: P5 w s4
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: szukam kogos ktos dobrze gra moze byc bol czy tam L# zeby cernac te jebane cebulajty .

Opublikowano

Nick:FrediKrueger
Region:EUNE
Level:30
Dywizja: Silver
Kontakt:MPC/GRA
Dodatkowe informacje:Gram u kolegi na acc szukam kogoś do wspólnej rozgrywki main acc Plat.

              aztRRou.jpg

                   

                     iSeeYou  

Opublikowano

Nick : Napisz PW


Region: EUNE


Dywizja : P2


Kontakt :  PW


Dodatkowe informacje : Witajcie, obecnie jestem w p2 (d5 sezon 4), gram na l# i poszukuje osoby z którą będę mógł pograć duo. Jeżeli grasz na l# / bol, masz dywizje minimum platynę i chcesz pograć DUO na rankedach to ten post jest dla Ciebie :) zgłoś się na PW, podam Ci nick.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:PW na mpcforum
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 3 (seria)
Kontakt: PW mpcforum
Dodatkowe informacje:Gramy na L#, szybkie carry do platyny czy czegoś tam ;)

Opublikowano

Nick: Hathee
Region: EUW
Level: 10
Dywizja: -
Kontakt: Gra, forum mpc.
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do wspólnej gry, bez możliwości skype.

Opublikowano

Nick ; Słomkaa region : eune dywizja : gold V, kontakt : zaproszenie do znajomych. EUNE nick Słomkaa . Poszukujemy adc do turnieju który odbędzie się w poniedziałek w godzinach 16-23, potrwa on kilka dni. :)

Opublikowano

Nick: idę afczyć
Region: eune
Level: 21
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: zaprosić na lolu
Dodatkowe informacje: szukam osoby która również smurfuje, chcę szybko wbić 30 lvl tym sposobem https://www.youtube.com/watch?v=LR1UCxvambw
Bardzo potrzebuję kogoś do gry, bo na 3v3boty grają jakieś gówna a nie ludzie, dosłownie, robią staty 0/11, a dzisiaj nawet przegrałem bo przez większość gry afczyli i nafeedowali do tego. Większość gier gram 1v3, więc nie mogę szybko wbić tego 30 lvla. Już w 2 osoby można na prawdę skończyć grę 7 minut, pilnie poszukuję takiej osoby.

Opublikowano
Nick:  PariS3G

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie): UnRanked/Silver I 

Kontakt: MPC, GG:45093421 , Skype: themaciej1 (Wyskoczy Złoty)

Dodatkowe informacje: Jestem graczem który gra na League Sharp poszukuje ogarniętego drugiego gracza do Rankedów by gracze nie Surrowali/Dali się Carrować

Opublikowano

Nick: Dhenars
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: W S4
Gold II
Kontakt: W lolu
Dodatkowe informacje: Szukam
SUPPORTA do grania duoQ i nie tylko ;) 
Wiek nie ważny, sprawne mikro i curse tyle wymagam, a i gold w sezonie 4 ;)

Poczucie humoru mile widziane. Pzdr.

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick: imNOTsoGOSU
Region: EU/NE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) D IV
Kontakt: LOL
Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5v5. Gram SUP/ADC/MID/TOP. 

Opublikowano

Nick: LubieFrytkiii-konto brata. Moje SyndraGGWP na turcji 

Region EUNE

Level 30

Dywizja brąz 4 trafiłem do 5 mam całkiem niezłe mmr więc szybko wychodze.

Szukam kogoś kto gra po 23 dziś rankedy ze mną wymagana mutacja, ts3 lub skype. Gram dobrze szukam 1 osoby żeby nie feedowała w tym brązie :D. Bo jak nie dostane topu albo mida to raczej srednio idzie wycarrować :D w razie czego pisać do mnie na pw

Opublikowano

Nick: GooDan

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Brąz I

 

Szukam kogoś do DUO, kogo też Rito wrzucił nisko. Miałem Silver II. Jestem supportem, lecz umiem grać na każdej linii. Chciałbym, żebyśmy wyszli z brązu na Golda. Micro + ts wymagany, mam kanał. Kontakt w grze.

Opublikowano

Nick: Krúkú
Region:Eu&Ne
Level: 30 ?
Dywizja: (Opcjonalnie): Diament 5
Kontakt: Lol , Skype : Wiktor6857
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do teamówek ( 3vs3, 5vs5) , DuoQ

Opublikowano

Nick: Badger92
Region:Eu&Ne
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Plat 4, aktualnie placementy
Kontakt: Lol tylko i wylacznie
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo zeby rozegrac placementy i wykerowac we 2, mam dosc ad janny na topie w swoim teamie.

Opublikowano

Nick: -
Region: eune
Level: 30
Dywizja: Plat3
Kontakt: PW Forum 
Dodatkowe informacje: Poszukuję ogarniętej osoby do duo rankedów. Wymagam minimum 18lat, mikrofonu i teamspeak'a. Minimum gold.

Gram na każdej linii.

Opublikowano

Nick: dziamal96 / Lovely Bunny
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Obecnie bronze I, spadłem po placementach z silvera I / bronze II także spadek o 1 ligę
Kontakt:  pw/gra
Dodatkowe informacje: Szukamy 3 osób do pogrania, normale/rankedy teamowe whatever. Mamy dość randomów którzy nie potrafią grać i się nie słuchają przez co nie można ich carrować. Szukamy najlepiej osób na każdą pozycję prócz mida. Najlepiej by osoba przeszła mutację i miała czas w wieczornych godzinach oraz nie obrazała się jak komuś coś nie wyjdzie etc; )

Pozdro ^^

Po prostu dziamal ;]

Opublikowano

Nick: LoveThat
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) braz V (Przed resetem s3)
Kontakt: GG:33232908
Dodatkowe informacje: Gram każdą linie,mainuje na supporcie Leone. Więcej info na GG.

Opublikowano

Nick: Sliwa13

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold I ( przed resetem Platyna V 90 lp )

Wiek : 16

Kontakt: Pw / Gra

Dodatkowe informacje: Gram Supportem , mainuje thresha.

Powiem Ci , jaki smak ma zdrada ,

Kłamstwo - otwórz drzwi , tam szatan .

Bagno - Wielu to odpowiada

Znaaam to - Nie tylko z Opowiadań !

Diox < 3

Opublikowano

Skype: michalc111

Region: EU West

Level: 30

Dywizja: Gold I ( przed resetem Platyna V, Eu ne Diament ale juz nie gram )

Wiek : Niedlugo 19

Kontakt: Pw / Skype

Dodatkowe informacje: Mid,Adc. Szukam tylko osob z l# lub BoL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...