Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: x33Hawkey
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja:  Silver III
Kontakt: Pw
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do pogrania duo, wrocilem po przerwie, gram wszystko procz mida ;)

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: AbdulGandia
Region: Africa
Level:  30
Dywizja: Platyna III
Kontakt: PW / podczas gry ts3/skype
Dodatkowe informacje: Mainuję Mida, mam sporo counter-picków oraz championów. Mam 15 lat, ale nie jestem "typowym gimbusem". Umiem się zachować podczas gry, jak ktoś przegrywa linię to nie wyzywam takiej osoby, tylko staram się doprowadzić drużynę do zwycięstwa, w różne sposoby. Prosić o więcej ganków od junglera, bądź sam wpadam na linię pomóc :). Szukam Teamu 5v5 z większej półki, bądź kogoś do grania Duo w kolejce rankingowej.

 

Nieaktualne! Proszę o usunięcie posta.

lTN12zv.jpg

Opublikowano

Nick: na PW,

Region: ten gorszy,

Level: 30,

Dywizja: G1,

Kontakt: PW,

Dodatkowe info: gram bota, bez znaczenia czy ADC, czy Support.

Gram głównie w weekendy.

Szukam drużyny na S5.

Opublikowano

Nick: ifinox
Region: Eune
Level: 22
Dywizja: -
Kontakt: Gra
Dodatkowe info: Szukam kogoś do gry normali, jest to moje pierwsze konto. Staram się grać wszystkimi postaciami, gram na każdej linii. Mam 17 lat, mam mikrofon. Szukam osób raczej 15+, i z lvl niższym niż 30 ;x

Opublikowano

Nick: SixOfOne
RegionWEST
Level: 30
Dywizja: GOLD1
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: Szukam jakiegos teamu do pogrania (preferuję top/bot(adc oraz suport), w dzień pracuję więc mam czas na grę dopiero od 17-18 oraz w weekendy. Dywizja czy tam wiek gimbazy sie nie liczy, byleby ludzie nie byli Sebami/Januszami.

Opublikowano

Nick:Nirus12

Region" EUNE

Level: 30

DYwka: Plat2 

Kontakt: skype: avalansh12 lub pw w grze

Dodatkowe Info: Szukam teamu mainuje topa moge isc wszystkim procz kilku champow 

a6b5b1cf2a.png

Avalansh ;]

Opublikowano

Nick:VenoxHD


Region" EUNE


Level: 30


DYwka:silver IV (dlugo nie gralem i spadlem)


Kontakt::gra


Dodatkowe Info: Szukam ogarnietego supporta najlepiej gold+


Opublikowano

Szukam ludzi do wspolnej gry :3

serwer: EUNE

nick : eMBQ Tabasky

gram od bety , wszedzie i wszystkim :D 

dodawajta mordy B|

bez reklamy yt.

Opublikowano

Witam

Szukam graczy do drużyny rankingowej na serwerze EU WEST . Pozukuję MIDa oraz ADC

Wymagania :

  • Dywizja : Diament +
  • TS
  • Mikrofon
  • Czas i cierpliwość do gry
  • Możliwość gry na różnych turniejach
  • Mile widziany ogarnięty angielski

W tym momencie nasza drużyna ma w składzie :

  • TOP - D2
  • JUNGLER - D4 ( D1 z EAST , ale podczas przenoszenia konta spadła znacznie dywizja i nie zdążył więcej wbić
  • SUPPORT(Ja)  - P4

W tamtym sezonie wbiliśmy drużynowo P2 , jednak przez nie granie spadliśmy do P4 , gdzie zakończyliśmy sezon . Skład troszkę się rozsypał i poszukuje nowych talentów

W tym sezonie naszym celem jest co najmniej diament jeżeli chodzi o Ranked Team oraz występ w kilku ciekawych imprezach .Będziemy również często grać GO4Lole oraz inne turnieje o ciekawe nagrody . Mamy również możliwość wystąpienia na lanie w styczniu (szczegóły później )

Zainteresowanych proszę o kontakt :

Opublikowano

IDeLti12

30 lvl

SIlver 3

Tylko PW lub w grze(jeżeli w grze to proszę napisać do mnie wiadomość "ja z mpc")

Poszukuje kolegów koleżanek xD do teamu rankedowego. Minimum silver 5 i mile widziany jest skype ;)

Opublikowano

Szukam osób do drużyny rankingowej 5vs5.

 

Obecnie mamy ogarniętych graczy na pozycji: ADC (Gold), Support (Platyna), Jungle (Platyna)

Mid częściowo jest zajęty (Challenger) ale szukamy drugiego gracza.

Top jest otwarty.

 

Na PW zapraszam tylko osoby +18 (wyjątek dla ogarniętych underage można zrobić), z TeamSpeakiem3, z wolnymi  2-3h wieczorami (19-21 w tych godzinach można zacząć się zbierać).

 

W przyszłości aby podszkolić nasze umiejętności będziemy grac w ligach ESL. Dlatego szukam składu "na chwile".

 

PS Osoby grające na wspomagaczach mogą sobie podarować pisanie priv. :)

Opublikowano

Witam. Wraz ze znajomym chcielibyśmy w następnym sezonie grać rankedy 5vs5 z teamem więc po to piszę ten temat. Mianowicie:
Czego oczekujemy? :
- Obowiązkowo team speak 3 z sprawnym mikrofonem
- Dywizji (Plat 5 min.)
- Zrozumienia, dystansu do siebie.
- Kultury (bez obrażania się)
- Dużo wolnego czasu w sezonie 5

Co możemy zapewnić:
- Kanał na team speak
- Chcielibyśmy złożyć grupę ludzi, którzy pragną rozwijać się w grze.
- Dobry kontakt
- Kulturę :)
(istnieje też możliwość przyłączenia się do drużyny która już ma swoich kilku członków.)
*Jako linię dobrze mi idzie na topie, ewentualnie midzie, natomiast znajomy mainuje adc. (szukamy jungle support mid)

W sprawie kontaktu EUNE nick: JaycéMéRollin i się dogadamy.
Pozdrawiam i czekam na chętnych :)

Opublikowano

NickDhenars
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold IV
Kontakt: Curse, w lolu
Dodatkowe informacje: Szukam Supporta na botlane do gry w sezonie 5 ;) Wiek 16+ i mikro do tego. Dywizja minimum silver I. Poczucie humoru i takie tam mile widziane. Wyznaję zasadę "Szanuj supporta swego jak siebie samego" więc gwarantuje miłą gre  ^_^
 

1377531174-U173186.png


Opublikowano
Nick: Rewim

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: Gold IV(zaraz pewnie spadne do V)

Kontakt: Pw / Lol

Dodatkowe informacje: Szukam Suppa  Main ADC posiadam ts3 mam 17Lat

Opublikowano

Witam!


Nick: Wirexus


Region: EUNE


Dywizja: Gold V


Kontakt: PW forum/LoL


Dodatkowe informacje:


- 15lat


- Szukam ADC do grania duo, który mainuje swoją linię


- Bez spiny


- Dobra zabawa


- Poczucie humoru


- Mój main to Thresh


 


Opublikowano

Szukam kogoś, kto jest powyżej G5 :)

Nick: SoloFun
Region: EUNE ( mam zamiar przeprowadzić się na EUW w 5 sezonie )
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold 5
Kontakt: Skype - filip.duda1201
Dodatkowe informacje: Czas mam codziennie od godziny 16-18, oprócz wtorków i czwartków :)

Bxop3D.png

Sygnaturę wykonałem ja. Można się do mnie zgłaszać :)

Opublikowano

Nick: Texrio
Region: EUW
Level: 16
Dywizja: (Opcjonalnie) Unranked ;)
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Często gram jako ADC i szukam kogoś kto lubi grać jako support.

Jestem raczej przeciętniakiem i fajnie byłoby znaleźć osobę, która ma stalowe nerwy bo dopiero zaczynam a sam nie wymagam, żeby support był "pro-elo-koksem"  :) 

185241494535326637230.png

Opublikowano

Nick: Dämian
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna 2 soloQ, d5 trójki
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam typa co mainuje supporta. Oczekuje platyna +

Opublikowano

Nick:Podam PW :)
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie):Gold 5
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania duo ;) Oczywiście z botem.Piszcie pw.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...