Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☆ Lixium IndustrialTech- POWRÓT! Start. 25.10 godz18.00


MaxiTris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już widzę, że serwer powoli startuję.

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

  • Odpowiedzi 755
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dodajcie bibliocraft! zajefajny mod :) Czekam z niecierpliwością na ten serwer!!!

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

dodajcie bibliocraft! zajefajny mod :) Czekam z niecierpliwością na ten serwer!!!

Jezeli chodzi o modyfikacje bibliocraft , planujemy wprowadzic .

Opublikowano

Witajcie.

 

Testujemy wszystkie pluginy i szukamy potencjalnych dziur w zabezpieczeniach.

 

Ponadto, wspomniany wcześniej autorski mod został opublikowany na oficjalnym forum Industrialcrafta pod tą samą nazwą użytkownika - adamros.

Niestety nie mogę podać tutaj adresu, ale nietrudno jest je znaleźć.

Wszystkim zainteresowanym mogę na PM wysłać link.

Opublikowano

Zeby na weekend otwarli to by bylo super

Miejmy nadzieje ;D . Tylko tez zeby podali z 1-2 dni wczesniej date startu. Pewnie serwer bedzie full i bede musial pilnowac slota ;D

Opublikowano

Super prezentacja. Postaraliście się! Zagram ;] Może zostanę.

Milo slyszec .

 

 

@topic Wiekszosc zostaja juz zrobiona , powoli tworzymy mape i wprowadzamy ostatnie poprawki .

Opublikowano

Milo slyszec .

 

 

@topic Wiekszosc zostaja juz zrobiona , powoli tworzymy mape i wprowadzamy ostatnie poprawki .

architekci to ci sami co są w prezentacji? :)

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie udostepnicie paczke modow ? Bo chce juz pograc nawet na singlu ^^

Nie udostępnia paczki ponieważ nie chcą zdradzić modów które będą na serwerze .Paczka zostanie opublikowana jak będzie otwarcie serwera

Opublikowano

Witam wszystkich.
Przybliżony czas otwarcia od dnia dzisiejszego licząc to 1 tydzień.

Dzisiaj i jutro niestety nie mam możliwości pracy nad serwerem ze względu na dużą ilość obowiązków.

W sobotę już wszystko będziemy wykonywać normalnie.

 

Pozdrawiam, adamros

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...