Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☆ Lixium IndustrialTech- POWRÓT! Start. 25.10 godz18.00


MaxiTris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieje, że nie będzie takich OP przedmiotów jak Hybrid Solar, Ultimate Solar, Ultra-Low, Low, Medium i High Windmill.. te przedmioty dają nieograniczoną energie z niczego.

58731_127467457302825_100001187146602_138450_4172064_n.jpg
  • Odpowiedzi 755
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam nadzieje, że nie będzie takich OP przedmiotów jak Hybrid Solar, Ultimate Solar, Ultra-Low, Low, Medium i High Windmill.. te przedmioty dają nieograniczoną energie z niczego.

na 100% będą ;) ale zanim ktokolwiek je zrobi to minie dobre... 2-3 tygodnie ;)

Opublikowano

Mam takie pytanie. Ile modów tak około będzie ? Bo nie wiem, czy Mój komputer wytrzyma (Przy niektórych launcherach padał)

 

Vista Home Premium

NVidia GEForce GT220

2GB Ramu

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 2,2 GHz 3800+

 

Proszę o prostą odpowiedź z uzasadnieniem.

Raczej nasz launcher bedzie optymalizowal jave.Polecam zainstalowac linuxa z moich obserwacji wywnioskowalem ze na ubuntu 2 razy lepiej dziala minecraft niz na windowsie xp .

Opublikowano

na 100% będą ;) ale zanim ktokolwiek je zrobi to minie dobre... 2-3 tygodnie ;)

akurat windmille to nie jest trudna sztuka... no i pewnie VIPy będą miały od razu solary bo trzeba im w dupe włazić.

58731_127467457302825_100001187146602_138450_4172064_n.jpg
Opublikowano

windmille nie dają dużo energii. wiem to z własnych doświadczeń (20-30 windmilli na poziomie 100-120 i w godzinę pełne mfe :F)

wątpię że vipy dostaną na start solare. chyba że to podstawowe.

Opublikowano

nie chodzi mi o podstawowe windmille z IC2, tylko z moda (nie wiem jakiego). Ultra-low, low, medium i high windmill. Są zbudowane (bo łopatki wiatraka się nie zużywają) i dają bardzo dużo energii ;] sprawdziłem. JEDEN low wystarczał mi na większośc potrzeb.

58731_127467457302825_100001187146602_138450_4172064_n.jpg
Opublikowano

chodzi ci o takie duże wiatraki ? z tego co wiem to i tak trudno je zrobić.

Chodzi o te wiatraki.

https://raw.github.com/Aroma1997/CompactWindmillsDist/master/images/windmills.png

A tak się je robi:

https://raw.github.com/Aroma1997/CompactWindmillsDist/master/images/CraftingRecipeOthers.png

To jest recka na Low Voltage Windmill. Potrzeba do tego 4 ultra-low, które robi się z 4rech windmilli z IC2.. a Windmile z IC2 robi się w assembling mashine z generatora i 4 carbon plate. No faktycznie, trudne.

58731_127467457302825_100001187146602_138450_4172064_n.jpg
Opublikowano

Napewno zagram ;)

Ja bym proponowal dodac modyfikacje AnimatedPlayer

LINK:

 

Jest bardzo fajna i nie obciazajaca pc,na multiplayer bardzo fajnie wyglada jak sie ruszamy ;)

 

AnimatedPlayer może wg. Mnie utrudnić działanie serwera, a jeżeli ten jest techniczny to raczej nie jest to potrzebne :)

 

Oczywiście administracja zrobi co uważa za słuszne ^^

 

@EDIT

Wchodzę tutaj od 3 dni a nic się nie dzieje... Żadnych sygnałów, że serwer zostanie otwarty, zero spekulacji.... Cisza przed burzą ^^

c1107534da61bc47bb1675e52ddf542e.jpg

Opublikowano

Kiedy start ? :D

AnimatedPlayer może wg. Mnie utrudnić działanie serwera, a jeżeli ten jest techniczny to raczej nie jest to potrzebne :)

 

Oczywiście administracja zrobi co uważa za słuszne ^^

 

@EDIT

Wchodzę tutaj od 3 dni a nic się nie dzieje... Żadnych sygnałów, że serwer zostanie otwarty, zero spekulacji.... Cisza przed burzą ^^

 

Caly czas dzialamy , tworzymy poprawki i czekamy na modyfikacje ,

 

Opublikowano

Doczekamy.... Wierzę w administracje, grałem tutaj kiedyś i z serwerów tegu typu czekam (zniecierpliwiony ^^) tylko na ten.

c1107534da61bc47bb1675e52ddf542e.jpg

Opublikowano

no coś się chyba nie doczekamy na ten serwer ;P

Raczej sie doczekamy .

 

 

Powiem krotko , dobre jedzenie wymaga czasu ; ] .

Opublikowano

Najlepiej jakby serwer wystartował 7 października, bo z zielonej szkoły wracam. :D

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Grałem na dawnym lixiumie dłuuugo. Wraz z kolegami byliśmy najbardziej rozwiniętymi graczami na serwerze. Pomagaliśmy administracji wyłapywać bugi, poprawiać serwer i przez ten czas poznałem ich możliwości. Wiem że są ogromne i że warto czekać na serwer !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...